XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Розширення партнерства, засідання Вченої ради та участь в благодійності: головні події минулого тижня в ДУІКТ

09:04, 21-10-2024

Минулий тиждень в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій пройшов плідно та цікаво.

У понеділок, 14 жовтня відбулася організаційна зустріч керівництва ДУІКТ зі здобувачами наукового ступеня доктора філософії першого року навчання. Під час заходу учасники ознайомилися з основними аспектами навчального процесу, науковими вимогами та можливостями, які надає університет для розвитку наукової діяльності.

У вівторок, 15 жовтня відбулося засідання Вченої ради. Ключовим питанням порядку денного постало питання про підсумки вступної кампанії університету в 2024 році.

Крім того, за сумлінну працю, а також з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти – очільник ДУІКТ Володимир Шульга нагородив викладачів університету відзнакою «Подяка ректора».

Того ж дня делегація Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій від двох кафедр - Інформаційних систем та технологій та Штучного інтелекту - відвідала компанію NiK ELEKTRONIKA

З метою налагодження партнерських відносин між двома сторонами, було проведено детальний дискус з цілого ряду питань, одне з яких безпосередньо стосувалося залучення наших студентів до роботи в компанії.

У середу, 16 жовтня, ректор Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій (далі – ДУІКТ) В. Шульга та його помічник С. Кондратюк у межах робочого візиту, з метою ознайомлення з діяльністю та налагодження ефективної співпраці відвідали Державну установу «Центр інфраструктури та технологій Міністерства внутрішніх справ України» (далі – ДУ ЦІТ МВС України).

Під час зустрічі очільник ДУІКТ і директор ДУ ЦІТ МВС України О. Єфіменко підписали договір про співпрацю.

У четвер, 17 жовтня у приміщенні студентського центру ДУІКТ відбулася творча благодійна виставка картин «Україна квітуча - Україна у вогні» українського художника, старшого викладача кафедри Телекомунікаційних систем та мереж, працівника відділу культури та мистецтв ДУІКТ Вадима Грінченка.

Захід мав на меті не лише ознайомити усіх бажаючих з творчістю митця, а й зібрати кошти на потреби студентів та працівників нашого університету, які служать у лавах ЗСУ, а також для дітей інтернату №17 м.Києва.

Викладач, доцент кафедри Вищої математики, математичного моделювання та фізики ДУІКТ кандидат фізико-математичних наук, доцент Юлія Глущенко взяла участь у Київському марафоні Незламності 2024, який зібрав 10 200 учасників з 35-ти країн світу.

Забіг був благодійним і його результатом стали 10 мільйонів гривень на підтримку Сил оборони.