Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
XL
XXL
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
  
Укр.
 
        

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Укр.
   
Кафедра Інформаційних систем та технологій

Загальна інформація

Навчальні дисципліни спеціальності Інформаційні системи та технології
Викладацький склад
Методична робота
Періодичні видання
Наукова діяльність
Робота із студентами
Матеріальна база
Новини та подіі
Контактна інформація
Бібліотека
Партнери кафедри
Запрошуємо до навчання
Отримати консультацію
Освітньо-професійні програми
Публічне обговорення освітньо-професійних програм
Інноваційне навчання ІПЗАС
Практика, дипломування
Дистанційне навчання
Відгуки роботодавців

Загальна інформація

Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2024 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "126 Інформаційні системи та технології" кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

ПОЛОЖЕННЯ ПРО КАФЕДРУ ІНЖЕНЕРІЇ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ

 

Шановні абітурієнти, батьки! Кафедра Інформаційних систем та технологій запрошує вас до навчання на спеціальність 126  Інформаційні системи та технології!

Актуальність спеціальності 126 – Інформаційні системи та технології обумовлена попитом роботодавців на фахівців, що поєднують знання, вміння та навики  програмування та апаратної частини. Саме таких фахівців випускає дана спеціальність.

Основним напрямком спеціальності є: розробка і практичне використання інформаційних технологій з акцентом на системах Internet of things, Robotics, Cloud сервісах, Big Data.

Спеціальність 126 Інформаційні системи та технології дає можливість отримати достатній рівень знань щодо роботи із сучасними інформаційними системами та технологіями та знайти високооплачувану роботу в ІТ-сфері престижної компанії!

В межах освітньої програми вивчаються мови програмування: Java, C++, Python, Erlang; автоматизовані системи: "розумний будинок", "розумне місто", роботизовані системи.

Якщо Ви бажаєте отримати омріяну посаду в найвідоміших міжнародних компаніях світу таких як Huawei, Vodafone, Kyivstar вступайте на спеціальність 126 Інформаційні системи та технології! По закінченню Ви отримаєте кваліфікацію - розробник програмного забезпечення для автоматизованих інтелектуальних систем.

Спеціальність 126 Інформаційні системи та технології дає можливість отримати достатній рівень знань щодо роботи із сучасними інформаційними системами та технологіями та знайти високооплачувану роботу в ІТ-сфері престижної компанії!

Віртуальний тур аудиторіями кафедри

Аудиторія 211 - Академія інформаційно-комунікаційних технологій Huawei

Аудиторія 225 - Інтернет речей Vodafone

Аудиторія 511 - Робототехніки

Лекція від представника компанії Lifecell

Посади:

  • Фахівець з проектування та підтримки інформаційних систем та технологій;
  • Розробник програмного забезпечення автоматизованих інтелектуальних систем;
  • Аналітик даних Інтернет-речей (IoT) (Data Analyst "Internet of Things" (IoT));
  • Архітектор інтернету речей (IoT architect);
  • Технік-програміст;
  • Розробник C++ \ C# Software Developer.

Сфери працевлаштування:

  • Телекомунікаційні компанії, Kyivstar, Vodafone, Lifecell;
  • ІТ-компанії, які впроваджують та підтримують роботу інформаційних систем підприємств (Huawei, PIPL, МikroTik);
  • Державні та комерційні ІТ-підприємства і компанії.

Однією зі складових, успішного працевлаштування випускника є можливість зарекомендувати себе як кваліфікованого фахівця під час проходження практик та стажувань в відомих компаніях, з якими кафедра уклала угоди. При добросовісному навчанні ви зможете побудувати кар’єру в престижній ІТ-компанії, яка надасть вам забезпечене фінансове майбутнє!

Компанії партнери кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем:

В навчальному процесі приймають участь представники компаній-партнерів кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем. Саме їх участь дозволяє студентам отримати практичні знання, які на сьогоднішній день є актуальними в ІТ-компаніях!

Сеньков Олег Вікторович представник компанії Huawei викладає дисципліну «Хмарні обчислення та хмарний сервіс Huawei» тим самим застосовуючи реальний досвід отриманий в компанії.

Хоменчук Владислав Олегович представник компанії Kyivstar викладає ряд дисциплін, що спрямовані на набуття навиків побудови хмарних сервісів та систем ІоТ, знання яких є необхідними при влаштуванні в дану компанію.

Заславський Юрій Анатолійович сертифікований інструктор компанії MikroTik, який проводить безкоштовні  сертифіковані курси з мережних технологій, що є профілем навчання Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій.

Козлов Дмитро Євгенович представник компанії Stylus, навчає студентів основам роботи з Arduino, які є необхідними при розбудові сучасних автоматизованих систем.

Костюшкін Сергій Вікторович представник компанії Betinvest Ltd є фахівцем з прогамування Erlang, викладає практичний курс Erlang та запрошує в компанію студентів, що опанували даний курс з високими балами.

Зміст дисциплін, що викладає кафедра спрямований на оволодіння студентом наступних навиків та вмінь, які в свою чергу є вимогами роботодавців до претендентів на посади:

Фахівець з проектування та підтримки інформаційних систем та технологій

(рівень заробітної плати 25-30 тис. грн.)

Навики та вміння:

  • розробка та супровід інформаційних систем;
  • складання технічного завдання на розробку інформаційної системи;
  • встановлення та налаштування прикладного програмного забезпечення;
  • настройка технічного обладнання, що бере участь в роботі системи;
  • вільне орієнтування в сучасних інформаційних технологіях;
  • проведення внутрішнього тестування системи з налаштуванням параметрів;
  • вільне володіння технічною англійською мовою.

 

Технік-програміст

(рівень заробітної плати 25-30 тис. грн.)

Аналітик даних “Інтернет речей” (IoT)

(рівень заробітної плати від 25 тис. грн.)

Навики та вміння:

  • підтримка сучасних інформаційних систем;
  • розробка та підтримка програмного забезпечення;
  • прокладання та налаштування локальних мереж;
  • базові знання та досвід по установці системних програм;
  • налаштування IP-телефонії;
  • налаштування Wi-Fi мереж (ubiguti, tp-link);
  • сертифікати з володіння мовами Java, Python, C#, C++.
  • вміння та навики з проектування, розробки, налагодження та вдосконалення системного, комунікаційного та програмно-апаратного забезпечення, реалізованого з використанням мови С++ для використання в інформаційних системах та технологіях, Інтернеті речей (ІоТ), комп’ютерно-інтегрованих системах та управління ними.

 

Навики та вміння:

  • збір, обробка та систематизація даних, які генеруються ІоТ-рішеннями;
  • прийняття ефективних рішень на основі аналізу роботи пристроїв ІоТ;
  • проектування, розгортання та підтримка мережних сервісів;
  • моніторинг ресурсів для вирішення апаратних та програмних задач.
  • вміння та навики проектування, розробки, налагодження та вдосконалення системного, комунікаційного та програмно-апаратного забезпечення інформаційних систем та технологій, Інтернету речей (ІоТ), комп’ютерно-інтегрованих систем та системної мережної структури та управління ними.
  • вміння та навики формування нових конкурентоспроможних ідей та реалізації їх у проектах (стартапах).

 

 

Сутність підготовки за спеціальністю 126 – Інформаційні системи та технології полягає у наявних якісних теоретичній і практичній складовій.

Теоретична підготовка здійснюється на основі сучасного розвитку науки і технологій та компетенцій компаній-партнерів. А її якість  підтверджується наявними: освітньою програмою, у яку закладено вивчення лише сучасних та перспективних технологій, що відслідковується на ІТ-ринку сьогодення; викладачами, що мають вчені ступені і вчені звання, що пройшли сертифікацію в світових компаніях і являються інструкторами Академій Cisco, Huawei, MikroTik і проводять сертифікацію студентів, яка підтверджує високий рівень їх теоретичних знань. Саме за для підвищення якості теоретичної підготовки щороку кількість висококваліфікованих викладачів збільшується.

 
 
 
 
 

Сертифікація – шлях до омріяної роботи!

Практична підготовка здійснюється за допомогою програмного забезпечення (Octave Online – web-інтерфейсу для GNU Octave, PyCharm, Cisco Packet Tracer, MS Visio, Rational Rose, IT project management, Notepad++, Xcode, Tinkercad, C++ Shell, Online GDB, VSCode) та сучасного обладнання (мережне обладнання Huawei, MikroTik; Arduino IDE; програмовані роботи-конструктори; 3D-принтери; набори «Розумний будинок»). Якість практичної підготовки підтверджена наявними: викладачами-практиками з ІТ-компаній, що є носіями практичних знань; надсучасною матеріально-технічною базою кафедри, на якій працюють студенти.

Практична підготовка складає 75% для того, щоб випускник оволодів практичними вміннями, чого вимагає роботодавець!

По закінченню навчання вашою перевагою перед іншими претендентами при влаштуванні в престижну компанію будуть наявні іменні сертифікати, які ви отримуєте в період навчання в межах дисциплін. Сертифікат – це офіційний документ, що засвідчує, що ви отримали навики і вміння, які вимагає від вас компанія, а це в свою чергу є перепусткою до отримання першого робочого високооплачуваного місці в світовій компанії!

Якщо ви добросовісно навчались, опанували програму, ви отримаєте можливість пройти тестування від Академій Cisco, Huawei, MikroTik і у разі успішного проходження тесту отримаєте підтверджуючий високий рівень ваших знань іменний сертифікат.

На кафедрі під керівництвом інструкторів Cisco доцента Полоневич Ольги Володимирівни та доцента Тушич Аліни Миколаївни, студенти отримують сертифікати Cisco Networking Academy за напрямками:

  • «Introduction to the Internet of  Everything» в рамках дисципліни «Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів» та «Основи інформаційних технологій».
  • «Introduction to IoT» в рамках дисципліни «Технології Інтернет речей».
  • «IoT Fundamentals: Connecting Things» в рамках дисципліни «Моделювання ІоТ».
  • «CPA - Programming Essentials in C++».
  • NDG Linux Unhatched».

Під керівництвом інструкторів Huawei викладачів: Бондарчука Андрія Петровича, Сторчак Каміли Павлівни, Хоменчука Владислава Олеговича, Миколайчук Віри Романівни студенти отримують сертифікати Huawei за напрямками:

  • IoT (Інтернет речей);
  • Routing & Switching (Маршрутизація та комутація);
  • Cloud Computing (Хмарні обчислення);
  • Cloud Service (Хмарний сервіс).

   

Під керівництвом сертифікованого фахівця, представника мережевої компанії Заславського Юрія Анатолійовича студенти отримують сертифікати від мережевої компанії MikroTik.

Достовірністю високої якості навчання на кафедрі та престижності спеціальності 126 Інформаційні системи та технології є щорічне збільшення кількості студентів!

Також, окрім основного навчання, на кафедрі діє гурток Інтернету речей, де студенти створюють власні проекти такі як пристрої дистанційного керування світлом, звуком, рухом та ін. Для цього на кафедрі в наявності 25 наборів Arduino.

В результаті впровадження інноваційного змісту навчання в навчальний процес спеціальності 126 Інформаційні системи та технології випускник кафедри володітиме теоретичними знаннями та практичними навиками і вміннями, що вимагають роботодавці, що забезпечить підготовку конкурентоспроможних фахівців, які повною мірою відповідатимуть потребам сучасного ринку праці!
 

Кафедра здійснює набір на 1-й, 2-й, 3-й та 5-й курси
Є бюджетні місця!

 

Вартість навчання

Вартість навчання 2024 року

(з можлівістю посеместрової або помісячної оплати)

Бакалавр денна форма навчання

Магістр денна форма навчання

33 150  грн/рік

42 360 грн/рік

 

Якщо у Вас з’явились питання з приводу змісту та особливостей навчання на спеціальності 126 – Інформаційні системи та технології звертатесь до завідувача кафедри  Сторчак Каміли Павлівни

  (097) 946-08-09

ЗАПРОШУЄМО ДО НАВЧАННЯ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 126-ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ!

   

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись



Натискаючи на кнопку "Отримати консультацію", ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності.

Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, Київ,
вул. Соломянська, 7, каб. 203
тел. (044) 249-25-81

  

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Новини

Всі новини
Переглядів: 109 300