XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

ДУІКТ уклав договір про співпрацю з Державною установою «Центр інфраструктури та технологій Міністерства внутрішніх справ України»

16:00, 17-10-2024

У середу, 16 жовтня, ректор Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій (далі – ДУІКТ) В. Шульга та його помічник С. Кондратюк у межах робочого візиту, з метою ознайомлення з діяльністю та налагодження ефективної співпраці відвідали Державну установу «Центр інфраструктури та технологій Міністерства внутрішніх справ України» (далі – ДУ ЦІТ МВС України).

Згідно з програмою візиту приймаюча сторона провела для представників ДУІКТ екскурсію територією установи та ознайомила гостей з матеріально-технічною базою та ключовими аспектами діяльності ДУ ЦІТ МВС України.

Під час зустрічі ректор ДУІКТ В. Шульга і директор ДУ ЦІТ МВС України О. Єфіменко підписали договір про співпрацю.

Відповідно до договору сторони сприятимуть реалізації спільних проєктів і програм, братимуть участь в організації та проведенні науково-практичних конференцій, конкурсів, семінарів тощо.

Договір також передбачає співпрацю сторін з питань підвищення кваліфікації, стажування та практики здобувачів вищої освіти, науково-педагогічних працівників і фахівців у відповідних підрозділах і сферах діяльності. Представники сторін також обговорили план першочергових заходів, спрямованих на реалізацію положень договору.

Ректор ДУІКТ подякував керівництву ДУ ЦІТ МВС України за цікаву пізнавальну екскурсію та змістовну розмову.

«Ми дуже зацікавлені у співпраці з  ДУ ЦІТ МВС України, оскільки це відкриває широкі можливості для наших здобувачів вищої освіти як у навчанні, так і працевлаштуванні», – зазначив В. Шульга.

Крім того, керівник університету запросив директора ДУ ЦІТ МВС України О. Єфіменка та його колег відвідати ДУІКТ за першої-ліпшої нагоди.