XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Студентів ДУІКТ запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі CYBER SECURITY CAMP

13:17, 21-10-2024

Департамент кіберполіції спільно з криптовалютною біржею Binance, Харківським національним університетом внутрішніх справ та проєктом «Брама» оголошують про проведення Всеукраїнського відкритого конкурсу CYBER SECURITY CAMP.

Цей захід створений для підтримки студентів, курсантів і слухачів навчальних закладів України віком від 18 років, які хочуть розвинути свої навички в галузі кібербезпеки та підвищити цифрову грамотність.

Метою конкурсу є підвищення рівня цифрової грамотності та безпечного поводження в кіберпросторі серед громадян України. Конкурс не лише надає можливість здобути нові знання, але й відкриває двері до перспективного майбутнього в галузі кібербезпеки.

Після конкурсу планується організація 10-денного інтенсивного курсу для переможців, який охопить такі теми, як цифрова грамотність, робота з віртуальними активами та пошук інформації з відкритих джерел.

Конкурс організовано завдяки партнерству кількох ключових установ та організацій:

• Департамент кіберполіції – забезпечує захист інформаційної безпеки та протидію кіберзлочинності в Україні. Підрозділ активно працює над виявленням, запобіганням та розслідуванням кіберзлочинів, таких як крадіжка особистих даних, шахрайство та хакерські атаки.
  • Binance – одна з провідних криптовалютних бірж у світі, яка підтримує розвиток цифрової грамотності та сприяє безпечному поводженню з віртуальними активами.
  • Харківський національний університет внутрішніх справ (ХНУВС) – навчальний заклад, що готує фахівців у сфері кібербезпеки та правоохоронної діяльності, зокрема, майбутніх працівників кіберполіції.
  • Проєкт «Брама» – спрямований на захист інформаційного простору України від дезінформації та незаконного контенту, сприяючи підвищенню кібергігієни серед громадян.

До участі в конкурсі запрошуються всі студенти, курсанти та слухачі закладів вищої освіти України, які досягли 18-річного віку. Участь можуть взяти як майбутні кіберспеціалісти, так і студенти інших спеціальностей, які прагнуть розширити свої знання в галузі цифрової безпеки.

Конкурс відбудеться в три етапи, кожен з яких орієнтований на різні аспекти кібербезпеки та практичні навички:

• І тур (02.10.2024 – 30.10.2024): Онлайн-тестування для визначення загального рівня знань учасників щодо кібербезпеки. Тестування триватиме з 7 до 21 листопада, результати будуть оголошені до 9 грудня.
  • ІІ тур (10.12.2024 – 24.12.2024): Практичні квестові завдання, які учасники виконуватимуть з використанням засобів комп’ютерної техніки. Це включатиме симуляції кіберзагроз та інші завдання, які допоможуть перевірити вміння реагувати на загрози в реальному часі.
  • ІІІ тур (13.01.2025 – 28.01.2025): Підготовка та представлення відео-есе на одну з запропонованих тем. Учасники зможуть продемонструвати свою креативність та вміння аналізувати проблеми кібербезпеки.

Учасники, які пройдуть усі етапи, матимуть шанс отримати цінні нагороди:

• По 500 грн для 2000 переможців ІІ туру – еквівалент у криптовалюті на акаунт Binance.
  • По 2000 грн для 100 переможців ІІІ туру – еквівалент у криптовалюті на акаунт Binance.
  • По 4000 грн для 30 фіналістів – еквівалент у криптовалюті на акаунт Binance, а також можливість відвідати навчальний інтенсив CYBER SECURITY CAMP у Буковелі.

Крім фінансових винагород, 30 фіналістів отримають можливість пройти 10-денне навчання на CYBER SECURITY CAMP у Карпатах. Навчальна програма включатиме лекції від експертів у галузі кібербезпеки, практичні заняття з пошуку та аналізу інформації, а також навчання з роботи з віртуальними активами. Це унікальний шанс отримати цінні знання та насолодитися мальовничими краєвидами Карпат.

Офлайн-навчання для переможців відбудеться в одній із двох локацій – Івано-Франківській або Закарпатській області, що буде залежати від безпекової ситуації на час проведення заходу. Локації вибрані таким чином, щоб забезпечити не лише навчання, а й незабутній відпочинок у гірській місцевості.

Цей конкурс – це не лише можливість здобути нові знання та фінансову винагороду, а й чудовий спосіб заявити про себе та знайти нових друзів і партнерів серед однодумців. Участь у конкурсі допоможе:

• Розширити горизонти: учасники матимуть змогу поглибити знання в галузі кібербезпеки та отримати практичні навички, які можна застосувати в майбутній кар’єрі.
  • Покращити професійні навички: завдання конкурсних турів допоможуть розвинути практичні навички роботи з кіберзагрозами та цифровими технологіями.
  • Взяти участь у захоплюючій пригоді в Карпатах: конкурс дає можливість не тільки навчатися, а й відпочивати в мальовничій місцевості.

Реєстрація учасників вже розпочалася і триватиме до 30 жовтня 2024 року. Тестування І туру проходитиме з 7 до 21 листопада. Переможці кожного етапу будуть оголошені на сайті конкурсу та в засобах масової інформації.

Закликаємо всіх студентів скористатися цією можливістю та спробувати свої сили у конкурсі CYBER SECURITY CAMP. Це унікальний шанс отримати цінні знання та досвід, розширити свої професійні можливості та зробити крок до успіху у сфері кібербезпеки.