XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Укр.
   

Відгуки студентів

Гуртожиток
Студентська рада
Правила поведінки в Університеті
Медіа
Наші професії
Працевлаштування
Відділ з питань соціальних та навчальних проблем студентів

Відгуки студентів

Відгуки студентів 2022-2023 н.р. про Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Спеціальність Інформаційні системи та мережі

Капітон Марія Віталіївна (ІСД-11):

Я, як студентка 126 спеціальності хотіла би поділитися своїми враженнями та досвідом за рік навчання, виділивши деякі плюси та мінуси цього університету, які варто врахувати перед вступом. Із плюсів можу виділити широкий спектр спеціальностей, що дає абітурієнтам можливість вибрати найбільш цікаву та підходящу для них. Університет активно співпрацює з великими компаніями (такими як Huawei, Cisco, Vodafone, які оснащують лабораторії сучасним обладнанням, що дає можливість отримати практичний досвід роботи та в майбутньому використовувати його. Викладачі доброзичливі та завжди підуть на зустріч студенту. Можу зазначити, що рівень викладання дисциплін на високому рівні, пари проводяться дуже цікаво та лайтово, зайвих дисциплін немає. Окрім профільних дисциплін присутні предмети для загального розвитку (наприклад розробка стартапів). Також університет надає можливість проходити безкоштовні сертифіковані курси, які в подальшому можна буде вказати в резюме при працевлаштуванні. В цілому навчання та підхід до нього мені дуже подобається, тому з упевненістю можу рекомендувати саме цей ВУЗ для вступу!

 

Палагній Станіслав Олегович (ІСД-11):

За перший курс навчання в Державному університеті телекомунікацій, на двох формах (дистанційно в першому семестрі та очно на другому)  можу виділити з плюсів:

1) Університет спрямований на очну форму навчання, тому освіта здобувається якісніше.

2) Молоді викладачі, якісний підхід до студентів, навіть у форматі онлайн.

3) Університет пропонує різні заходи з представниками відомих компаній, це дає можливість студентові показати себе.

4) Також великим плюсом університету є їдальня, в якій можна наїстися за невисоку ціну.

5) Місцерозташування ДУТа чудове, поблизу є зупинки, магазини, нова пошта та кафешки, де можна поїсти.

 

Руденко Олександр Олександрович (ІСД-11):

Університет дуже класний, тут дуже приємні та уважні викладачі, якщо виникнуть проблеми то вони завжди допоможуть навіть в 3 ночі=)

З плюсів це:

 1. Викладачі;
 2. Після навчання є можливість піти працювати в великі компанії такі як Huawei та інші;
 3. Та і навчання в уніку дуже класне та цікаве.

Мінуси:

 1. Поки не знайшов.

 

Щербакова Катерина Євгенівна (ІСД-11):

За рік навчання на 1 курсі я змогла багато чому навчитися та отримала новий певний досвід. Саме тому я би хотіла трохи підсумувати цей рік та залишити чесний відгук. Навчаючись на індивідуальному графіку, я не могла відвідувати лекції та практичні заняття, а вирішувала всі питання з викладачами індивідуально, тому мій відгук може трохи відрізнятися від інших.

Плюси:

 1. Індивідуальний графік, сам по собі, це неймовірна можливість для студентів, які через поважну причину не можуть відвідувати заняття або проживають в іншій країні. Незважаючи на ці фактори, студент може навчатися та здобувати знання та досвід на тому ж рівні, що й інші студенти.

 2. Всі викладачі легко йдуть на контакт та завжди готові додатково домогти в навчанні. Всі ставилися з розумінням до моєї ситуації та йшли на зустріч. Тому це дуже сильно полегшило моє навчання.

 3. Всі навчальні матеріали можна отримати в онлайн режимі (файлом чи записом), таким чином, навіть не відвідуючи занять, я могла вчити весь матеріал.

 4. Якщо виникали якісь труднощі з виконанням завдань, викладачі завжди могли домогти онлайн з їх виконанням.

 5. Про студентів на індивідуальному графіку не забувають, а навпаки. Завжди надається додаткова інформація для таких студентів, якщо вона відрізняється від тої, що викладач надав для студентів, які навчаються очно.

 6. Майже всі викладачі створюють групи в месенджерах, де виставляють лекційні матеріали та/або практичні завдання. Тому студент завжди в курсі, що зараз вивчає/робить група з цієї дисципліни.

 7. Ну і студент на індивідуальному навчанні завжди має контакт з рештою групи та може завести нових друзів і відчути всі радощі студентського життя, навіть через деякі обмежуючи фактори.

Розмірковуючи над своїм навчальним роком, я зрозуміла, що знайшла лише один вагомий недолік.

Мінуси:

1. Не всі викладачі надають доступ до лекційних матеріалів. Потрібно шукати де їх можна знайти, просити кожен раз особисто чи шукати запис лекції.

Було би набагато краще, якщо б всі навчальні матеріали, практичні завдання та тести були в Moodle. Таким чином, кожен зміг би пройтись по матеріалу ще один раз, а студенти, які навчаються на індивідуальному графіку, просто змогли б мати всі матеріали, та ще й в одну місці. Також можна було б всі роботи здавати одразу в Moodle, щоб бачити свій прогрес, відгук викладача та свою оцінку. Це б дуже покращило якість навчання та набагато полегшило його.

Але не зважаючи лише на один мінус, мій досвід навчання на індивідуальному графіку  є дуже позитивним.

 

Рябко Юлія Василівна (ІСД-12):

Підбиваючи підсумки свого навчання на 1 курсі в даному університеті, хотіла би відзначити, що на цій кафедрі працюють дуже класні та висококваліфіковані викладачі, які із розумінням ставляться до студентів. Також хочу відмітити ще те, що універ розташований дуже близько до гуртожитку (5 хвилин пішки). Це є дуже зручно, не треба витрачати час та гроші на проїзд з іншого кінця міста до універу (як це буває в інших Київських університетах).

 

Шелест Андрій Олександрович (ІСД-12):

Цікаве навчання, завдяки співпраці кафедри ІПЗАС із передовими ІТ-компаніями, є можливість в майбутньому піти до них на стажування, що буде добрим поштовхом в побудові кар’єри програміста.

 

Кафедра Штучного інтелекту 

Твердохлєбова-Кооп Катерина, група ШІд-11 

Я не пошкодувала, що вступила саме в ДУТ. Якби перенеслась на рік назад, коли обирала місце здобуття вищої освіти, то я безспірно пішла б знову сюди, на кафедру штучного інтелекту. Розуміючі викладачі, хороша навчальна база, багато годин практики, що йде на користь. Гарно облаштовані аудиторії з усім технічним забезпеченням, я задоволена!   

 

Гадуп`як Анастасія, група ШІд-11 

Я студентка першого курсу ДУТ, можу поділитись вже своїми приємними враженнями про універ. Оскільки, навчання по спеціальності відбувається з початку першого курсу — за цей час ми вивчили багато корисного матеріалу, який пригодиться в майбутньому. Викладачі також приємні й уміють пояснити кожному студенту матеріал. Тому з певненістю можу іншим рекомендувати цей вищий навчальний заклад.

 

Костюк Кирило, група ШІд-12

Державний Університет Телекомунікацій на кафедрі штучного інтелекту забезпечує компетентних викладачів, сучасні ресурси та стимулюючу студентську спільноту, що дозволяє першокурсникам отримати якісну освіту та розвивати навички в галузі штучного інтелекту.

 

Курманова Анастасія, група ШІд-11 

Я дуже довго обирала університет і звертала увагу на багато ключових факторів, такі як навчальний план, викладацький склад, відгуки знайомих та дуже багато іншого. Вибір впав саме на ДУТ, бо він задовільнив більшість моїх вимог і я впевнено можу сказати що не помилилась з вибором. З першого курсу викладають саме профільні предмети, також дуже багато лекцій проводились наполовину англійською мовою і університет зацікавлений в покращенні рівня володіння англійською. При вступі у вас з'являється купа можливостей для реалізації безпосередньо вашого потенціалу та ідей, є багато гуртків по різним темам, конкурсів стартапів та інших заходів націлених на розвиток студентів.

 

Железняк Світлана, група ШІд-11 

Чудовий університет. Мені подобається те, що тут лояльне ставлення до студента та навчання. Також програма тут досить відсортована, немає багато зайвих предметів, майже все навчання - практика, навчання за спеціальністю (принаймні на штучному інтелекті) починається одразу з першого курса. Тут є багато класних викладачів. Також університет проводить багато різних заходів, які дають неоціненний досвід, можливості й знайомства з успішними людьми.

 

Наровило Роман, група ШІд-12 

Мені подобається навчатись в ДУТі. В цьому університеті можна вибрати спеціальність яка тобі подобається, завдання більше на практиці, якщо в тебе немає потрібної техніки, то ти можеш піти в лабораторії і  використовувати техніку ДУТ. Нещодавно ДУТ зайняв 6 місце серед кращих ІТ університетів України, обійшовши такі університети як КПІ.

 

Яковенко Олександр, група ШІд-11

Переді мною стояв вибір із безлічі вузів. І, щиро кажучи, на сайті нашого університету я потрапив зовсім випадково. Стало цікаво і я вирішив ознайомитися з інформацією на сайті та почитати відгуки. Після цього для мене стало очевидно куди діяти, низка переваг цього університету не залишила жодного шансу іншим ВНЗ, саме тому я і вибрав ДУТ.


Кафедра Комп’ютерної інженерії

Власенко Дмитро Вадимович (КІД-21):

"Навчання в Державному університеті телекомунікацій в Києві було захопливим та пізнавальним досвідом. В університеті висококваліфіковані викладачі, які допомагають студентам засвоїти сучасні телекомунікаційні технології. Програма навчання широка і охоплює різні аспекти інформаційно-комунікаційних технологій, що дозволяє глибше розуміти сферу телекомунікацій. Університет також надає студентам можливості для практичного застосування отриманого знання через співпрацю з промисловими партнерами."

 

Радчук Олександр Андрійович (КІД-12):

"Впродовж навчання отримали багато теоретичних та практичних знань. Задоволений навчальною програмою. В курсі є необхідні предмети, інформація за якими була донесена викладачами на гідному рівні. Задоволений кількістю та якістю практичних та лабораторних занять, які проводяться в сучасних, гарно обладнаних лабораторіях. Окремо хочу подякувати за активність поза навчальним процесом. Велика кількість різноманітних цікавих гуртків та заходів. Рекомендуватиму університет для вступу своїм знайомим абітурієнтам."

 

Болкун Денис Олександрович (КІД-12):

"Я закінчив перший курс Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій, і я радий розділити свої враження про цей вищий навчальний заклад.

Взагалі кажучи, мій досвід навчання у Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій був дуже позитивним. Заклад пропонує широкий спектр курсів, пов'язаних з інформаційними та комунікаційними технологіями, що дозволяє студентам спеціалізуватися в різних галузях.

Один з головних плюсів цього університету - викладацький склад. Викладачі професіонали своєї справи, вони мають глибокі знання у своїх галузях і вміють цікаво та доступно передавати матеріал студентам. Вони завжди готові допомогти, пояснити складні теми і відповісти на запитання.

Також важливо відзначити, що університет має сучасну інфраструктуру та технічні засоби навчання. Лекційні зали обладнані новітнім обладнанням, а комп'ютерні лабораторії мають достатню кількість комп'ютерів і програмного забезпечення для здійснення практичних занять.

Також хочу згадати про активну студентську спільноту в університеті. Є багато студентських організацій, клубів і спортивних команд, де студенти можуть розвивати свої інтереси, знайомитися з новими людьми та брати участь у різних заходах.

Звичайно, немає ніякого навчального закладу, що був би ідеальним. "

 

Коночінський Ілля (КІД-12):

"На мою думку Державний університет інформаційних та комунікаційних технологій надає великі можливості для мого кар'єрного розвитку та має хороші навчальні програми, які охоплюють широкий спектр інформаційних та коммунікаційних технологій. Також одною з перевагою нашого університету є  хороший викладацький склад, викладачі проводили хороші лабораторні та практичні заняття, завдяки яким ми отримали достатній досвід з різних сфер інформаційних технологій."

 

Шевчук Вадим Ігорович (КІД-12):

"Хороші, розуміючи викладачі. Більшість питань лише до організації навчання, а саме розкидані по різним сайтам, платформам предмети, важко слідкувати за прогресом навчання."

 

Кутовой Єгор Віталійович (Кід -31):

"Інститут ДУТ - чудове місце для отримання вищої технічної освіти. Викладачі досвідчені та кваліфіковані, а програми навчання орієнтовані на сучасні вимоги ринку праці. Тут студенти можуть отримати необхідні знання та практичні навички для успішної кар'єри в галузі технологій.

Я дуже задоволений своїм вибором навчатися в Інституті ДУТ. Крім високої якості освіти, тут також надають чудову інфраструктуру та можливості для саморозвитку. Інститут організовує цікаві заходи, проекти та спільноти, що допомагають студентам знаходити нові можливості та знаходити спільну мову з колегами. Рекомендую Інститут ДУТ для тих, хто прагне реалізувати свій потенціал у сфері технологій."

 

Степаненко Павло Олександрович (КІД-11):

"Державний університет телекомунікацій - справжнє втілення академічної відмінності та технологічного прогресу.

Університет пропонує широкий спектр програм у сфері телекомунікацій, що дозволяє студентам вибрати свій інтересуючий напрямок. Викладачі та професорсько-викладацький склад мають великий досвід у своїх галузях і здатні передати це знання студентам.

Крім того, Державний університет телекомунікацій ставить великий акцент на практичний досвід. Студенти мають можливість брати участь в інноваційних проектах, стажуваннях у провідних компаніях та лабораторних дослідженнях. Це дозволяє мені, як студенту набувати цінний досвід і підготовку для майбутньої кар'єри в сфері телекомунікацій.

Окрім академічного середовища, університет також пропонує різноманітність студентського життя. Є студентські організації, спортивні заходи, культурні фестивалі та багато інших активностей, що сприяють розвитку особистості та спілкуванню з однодумцями.

Загалом, я дуже задоволений своїм вибором Державного університету телекомунікацій. Він надає гарні умови для отримання якісної освіти, розвитку навичок та підготовки до майбутньої кар'єри. Рекомендую його всім, хто цікавиться IT-сферою та бажає отримати відмінну освіту у цій галузі."

 

Митрофанов Кирило Володимирович  (КІД-11):

"Короче, навчаюсь в ДУІКТ майже рік, і скажу що це імба. Навчання цікаве та не складне. Всі вчителі максимально компетентні у своїй справі, з ними легко підтримувати бесіду навіть не на тему заняття. Ще в університеті є класна столова, де за 100 гривень можна набити кендюха на дві доби вперед. За весь час навчання в університеті ні разу не шкодував що поступив сюди. "

 

Відгуки студентів-першокурсників 2021-2022 н.р. про Державний університет телекомунікацій

 1.  

Бурсук Богдан, БСД-11

Вважаю Державний університет телекомунікацій одним з найпрестижніших університетів в Україні. Мені подобається навчатися тут, подобається наявність різноманітних лабораторій та додаткових курсів, які дають можливість розвиватися як за своєю спеціальністю, так і освоювати нові знання зі споріднених спеціальностей. Сподіваюся на успішний результат навчання у сфері Кібербезпеки.

 1.  

Лупач Марк, БСД-11

Я обрав цей університет тому, що тут є всі умови, щоб стати високо кваліфікованим фахівцем за спеціальністю Кібербезпека. Мені подобається практична спрямованість навчання і можливість здобувати сертифікати. Також  подобається посилене вивчення англійської і те, що у мене ще залишається час на відпочинок. Особлива подяка викладачам, які добре розуміються у своєму предметі, завжди йдуть на зустріч студенту, допомагають розібратися у складних ситуаціях.

 1.  

Степанов Андрій, БСД-11

Мене приваблює те, що у Державному університеті телекомунікацій організовано співпрацю з багатьма відомими компаніями і які вже на старших курсах пропонують роботу. В цьому заслуга кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки і її завідувачки – Гайдур Галини Іванівни. Подобається курс «Основи програмування», який веде Дмітрієв Вячеслав Євгенович. Сподіваюся, що це допоможе мені стати професіоналом у сфері захисту інформації.

 1.  

Корж Антоніна, БСД-11

Закінчила перший курс ДУТ за спеціальністю 125 - Кібербезпека. Хочу відмітити плюси університету: відмінна навчальна база, професійні викладачі, безкоштовний швидкісний Wi-Fi по всьому університету, можливість отримання сертифікатів. Для тих, хто сумнівається – приходьте на День відкритих дверей і побачите все самі.

 1.  

Колосюк Назарій, БСД-42

Я дізнався про Державний університет телекомунікацій від асистента кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки Віталія Марченка, який проводив профорієнтацію в нашій школі. Мене ще тоді здивувала сучасна навчальна програма та намагання викладачів іти в ногу з часом. Безпосередньо в університеті я побачив аудиторії та технічне обладнання, придатне для комфортного навчання. Рекомендую всім цей університет.

 1.  

Захаренков Андрій, БСД-43

Ось і пролетіли чотири роки навчання в ДУТ. Як випускник-бакалавр можу сказати, що ДУТ являє собою найбільш перспективний ВНЗ України! Велика кількість різних курсів в університеті допоможе краще освоїти свою спеціальність та отримати додаткові навички. Особливо відмічаю викладачів своєї кафедри, які доклали максимум зусиль щоб зробити мене кваліфікованим працівником. Раджу всім навчатися в ДУТ.

 

Відгуки студентів кафедри технологій цифрового розвитку про Державний університет телекомунікацій

Андрійчук Іванна

Вчуся в хорошому університеті і дуже задоволена навчанням. Навчання на рівні, викладачі з великим практичним досвідом, керівництво завжди допомагає і йде на зустріч. Багато практичних занять, постійно пропонуються стажування в провідних компаніях. Не можна сказати, що все ідеально, але вчитися мені тут подобається…

Білий Даніл

Отримую тут вищу освіту. Найкращий універ, багато цікавого і корисного. Комфортні умови навчання. Територія з парком, в якого багато місць для відпочинку після пар, затишний кафетерій в навчальному корпусі. Зручне розташування гуртожитку для студентів.…

Петрусь Лілія

Хороший університет, один з кращих. Працюють класні професіонали. Атмосфера супер. Спостерігається сильна енергетика, дух знань, який формується вже не перший рік. Комфортна комунікація між викладачами і студентами.…..

Бирин Влад

Університет супер. Смачна їжа, величезний парк, поряд гуртожиток, зупинка громадського транспорту, комфорт в усьому. Щодо архітектури, корпус як корпус, але головне, щоб викладачі були хороші і студентам подобалося вчитися….

Сокол Антон

Вчусь тут. Супер універ з адекватними викладачами без претензій і корупції. Профільні предмети з першого курсу, є можливість працювати в сучасних навчальних лабораторіях з обладнанням останнього покоління від провідних ІТ-компаній України…

Беккер Максим

Отличное место. Супер университет. Учеба. Еда. Просто релакс. В аудиториях комфортные условия, есть кондиционеры и интерактивные доски, быстрый доступный интернет….

Солодкий Ярослав

Найкращий університет України. Мій другий дім. Щасливий, що тут вчуся. Хороший викладацький склад, приємна охорона, працює типографія та столова. Вчитися цікаво і комфортно…

Беро Влад

Хороший університет без корупції. З кожним роком все змінюється на краще. Сподіваюся по завершенню навчання отримати хорошу базу. Найкраща освіта, чудові викладачі, але інколи дуже вимогливі. Чудові студенти, набув собі багато друзів, сподіваюся на все життя….

Наумов Микита

Мій рідний універ. Дуже зручне місце, з якого можна дістатися в будь-яку частину міста. Чудова локація з зупинками громадського транспорту, затишним парком і зоною відпочинку. ….

Лутченко Михайло

Хороший університет. Збулися всі очікування від навчання. До викладачів претензій немає, всі пари проводяться за розкладом, консультації, гурткова робота і багато іншого. На високому рівні викладається англійська мова. Якість знань виявити складно, хто хоче вчиться, хто не хоче – гуляє і вилітає…

 

Відгуки студентів-першокурсників 2019-2020 н.р. про Державний університет телекомунікацій

Чирва Богдан

Привіт, мене звати Богдан.

Я студент 3-го курсу Державного університета телекомунікацій. Я радий, що попав саме сюди, оскільки тільки в цьому університеті впроваджуються новітні світові технології у сфері зв‘язку, на практичних заняттях ми працюємо тільки на високоякісній техніці, викладачі - професіонали свого діла.Неодмінно раджу всім Наш університет.

Харченко Олександр Павлович

Выбрал потому что была возможность поступить на бюджет, так же мне понравилась перспектива получить много сертификатов от крутых компаний. А это в свою очередь принесет мне большой доход в будущем.

Ведмідь Дмитро Тарасович

Я горжусь своим университетом. Все преподаватели уделяют каждую минуту студентам, беспокоясь о их понимании предмета. Деканат всячески пытается сделать условия жизни студентов в общежитии максимально комфортными. В здании университета очень уютно и удобно.

Філякін Данило

Передо мной стоял выбор из огромного количества вузов. И , честно говоря, на сайт нашего университета я попал абсолютно случайно. Стало интересно и я решил ознакомится с информацией на сайте, и почитать отзывы. После этого для меня стало очевидно куда поступать, ряд преимуществ этого университета не оставили ни единого шанса другим ВУЗам, именно по этому я и выбрал ДУТ.

Тонкошкур Антон

Начнем пожалуй с лобызания всех прелестей нашего знатного университета. Стоимость обучения на контракте не может не радовать, так как она является одной из самых низких в мире технических( да и в целом) вузов.

Так же для тех кто более одарен даром светлой мысли, есть до ужаса огромный шанс попасть на бюджет по тому направлению что является для них приоритетным.

При наличии матерого желания принимать активность в студенческой жизни Вас будут всячески продвигать по лону университетского чрева, что скажет свое благоприятное влияние на Вас. Педагогический коллектив также является поборником знаний, но и человеческий фактор никто не отменял. Если ты прогульщик в большинстве своем не надейся на сдачу экзаменов.

Если говорить о минусах то они стали явны лишь посредством влияния карантина на происходящие в вузе процессы. Дистанционное обучение без должного руководства свелось к редким информационным отрывкам что  небрежно посредством испорченного телефона передавались старосте группы.

Конечно говорить и оценивать каким либо образом вуз после 2 лет обучения не есть верным, но в сравнении с описанием того учебного порядка что был представлен польским вузом моего друга- в дистанционном обучении это знатный проигрыш..

В целом Вуз довольно приемлем для студентов и гарантирует знания, но они будут у вас, только при вашем желании.

Честь имею и удачи с поступлением, абитуриенты.

Дроголо Маріанна

Я являюсь студентом этого ВУЗа. Проучившись некоторое время, могу выделить для себя плюсы и минусы получения образования в ДУТе.

Первое из плюсов - это ,конечно же, наличие предметов по специальности с первого курса , а не с третьего , как это часто бывает.

Второе - это новое оборудование и хороший ремонт в аудиториях.

Немаловажный плюс - это то, что преподаватели не опаздывают на пары.

Один из самых больших минусов - это общежитие. Тут можно сказать многое. Вкратце - тараканы, плохие условия и перенаселённые комнаты (((

Также некоторые преподаватели не особо понятно преподносят информацию , иногда даже пофигистически , но этот минус  есть в любых учебных заведениях.

Стеблянко Ілля

Мій вибір зупинився на цьому університеті тому що, тут навчають спеціальностями які вже через декілька років стануть провідними, і тим, які зараз є найбільш потрібними. Друге - через викладацький склад, більшість викладачів мають звання доцента, а деякі кандидата наук, і це не може не радувати, так як ти розумієш, що тебе будуть навчати досвідченні спеціалісти своєї справи. Також гуртожиток в декількох хвилинах.

 

 

Відгуки студентів-першокурсників 2018-2019 н.р. про Державний університет телекомунікацій

Навчально-науковий інститут телекомунікацій

Саган Віталій, ТСД-11

Я завжди хотів стати айтишником, тому я вирішив поступати в ДУТ. Ця сфера є невід'ємною частиною мого життя. Ну, і в цілому, мати практичні і теоретичні знання, як на мене, необхідно всім, хто працює в IT сфері, ну або збирається працювати в майбутньому. Вибір пав на Державний Університет Телекомунікацій, чому? Один з моїх друзів навчався там, його думка дуже вплинула на вибір вузу і факультету. Зараз я навчаюся на факультеті телекомунікацій. Що стосується навчання і програми: На нашому факультеті дуже часто проводяться лабораторні заняття, що не може не радувати, так нам постійно доводиться застосовувати свої теоретичні знання на практиці. На лекціях викладачі дуже цікаво доносять матеріал студентам, завжди цікаво слухати розумних і досвідчених людей. Я поки тільки на першому курсі, моє студентське життя ще попереду. Бажаю успіху всім, хто вступив або збирається вступати!

Боренко Олександр, ТСД-11

Я вчуся на першому курсі в Державному університеті телекомунікацій. Так як вчитися у цьому вузі я почав відносно недавно, я не можу точною мірою розписати про університет дуже багато, але все ж, за цей час я побачив багато хороших сторін цього університету. Дуже багато позитивно налаштованих викладачів, які дуже якісно проводять свої заняття, дуже якісно доносять матеріал до студентів. У більшості випадків намагаються допомогти студенту, відразу видно, що люди професіонали своєї праці. Зараз проходить ремонт в університеті, роблять нові аудиторії, завозять нове обладнання щоб студенти могли попрацювати з цим обладнанням, і застосувати свої теоретичні навички на практиці. Відразу видно, що ректор усіляк допомагає студентам, і робить все, щоб студентам було цікаво та зручно вчитися. Також великим плюсом в цьому університеті є невеликі ціни в їдальні, і це не може не радувати. Ті хто хочуть пов'язати своє майбутнє життя з IT технологіями, я рекомендую вступати саме в цей університет.

Осіпчук Володимир, ТСД-11

Державний универститет телекомунікацій - це те місце де ваші роки навчання будуть проходити цікаво і дуже захоплююче. Коли я, поступав до цього університету, я відразу відчув справжню IT атмосферу. Окреме спасибі за цю атмосферу кафедрі телекомунікацій, на цій кафедрі працюють справжні професіонали своєї справи. Пари у нас завжди проходять дуже цікаво і дуже еффективно, Викладачі завжди намагаються навчити нас чогось нового. У нас в університеті постійно проходять різноманітні тренінги та конференції, на яких ви можете поспілкуватися з дуже розумними і досвідченими людьми в різних сферах діяльності. Якщо в майбутньому ви хочете стати хорошим IT фахівцем, вступайте до нас без вагань.

Таран Михайло, ТСД-11

Нещодавно я побував державному університеті телекомунікацій. На перший погляд це досить таки самий звичайний університет, але це було тільки на перший погляд. Коли я зайшов в нього, мені відразу сподобалася сама атмосфера університету, все так круто розташоване, відразу хочеться там залишитися надовго. Нас водили по багатьох аудиторіях, водили в лабораторії, усі аудиторії в хорошому стані. Нам показали обладнання з яким в майбутньому студенти працюватимуть і покращуватимуть свої практичні навички. Обладнання нове, з ним дуже приємно працювати. Загалом хто хоче пов'язати своє життя з IT сферою, я рекомендую саме цей університет.

Тонкошкур Антон, ТСД-11

Я студент Державного Університету Телекомунікацій, при вступі не думав, що все буде крутоо:) З першого дня навчання я полюбив Іноземну мову, сама вчителька дуже добре ставиться до своїх студентів та підтримує їх. Звичайно важливо виконати завдання, оскільки це твій власнмй авторитет, все рахується. Кожна пара - це щось новеньке, презентації, доповіді, картинки на дошці, цікаві новини Англії, різні ігри, які розвивають твою іноземну мову. Це дуже круто, адже ти пізнаєш все більше і більше з кожною парою. Це є мотивацією для вивчення даного предмету!

Фролов Іван, ТСД-11

Я вчуся на факультеті телекомунікацій. Хочу вам розповісти про якість проведення занять в ДУТ. Коли я вступав до ДУТ я вислухав і прочитав багато різних відгуків на рахунок самого навчання, і відгуки були різні, тому я не знав чого очікувати від цього університету. Коли я перший раз прийшов на пари, я дійсно був дуже здивований з приводу якості навчання в цьому універі. Нам реально розповідають дуже корисні речі, які нам в майбутньому дуже знадобляться, щоб влаштуватися на роботу. Кожну пару викладачі намагаються нас навчити чомусь новому, завжди роблять якісні і цікаві презентації. Загалом повністю намагаються щоб студенти захотіли по справжньому вчитися і щоб їм це було дійсно цікаво.

Чорний Олексій, ТСД-11

Навчаюсь в Державному Університеті Телекомунікацій і проживаю в гуртожитку. В гуртожитку проживати досить цікаво, чудові студенти, які стали друзями, доволі чисті кімнати і приємний робочий персонал. Кожного тижня перевіряється стан кімнат для підтримки чистоти, тому йдеться постійне прибирання. Душ полагоджений і є гаряча вода. Тому все подобається, рекомендую.

Добровольський Роман, ТСД-12

Всі викладачі дуже досвідчені, майстри своєї справи, вони завжди допоможуть і постараються поділитися своїм досвідом зі студентами. Викладачі завжди намагаються піти на зустріч студентам, щоб допомогти їм під час навчання. Загалом я можу сміливо сказати, що якщо ви ще не знаєте куди вступати, то я раджу вам вступити в ДУТ, тут вас навчать навичкам, які в подальшому вам знадобляться, щоб влаштуватися на роботу. Всім, хто хоче працювати в сфері IT, рекомендую цей ВНЗ.

Іщенко Ілля, ТСД-12

Я навчаюсь в Державному Університеті Телекомунікацій вже півроку і хочу сказати, що це університет, який точно дасть мені гарну професію в майбутньому. Дуже подобається те, що у розкладі є тільки ті предмети, які необхідні для розуміння моєї спеціальності. Викладання Іноземної мови ведеться просто на найвищому рівні, навіть при тому, що студенти не мають однакові навички. До кожного ведеться індивідуальний підхід. Кожна пара відрізняється своїми новинками, показують різні відео на англійській мові, презентують нові проекти. Це дає змогу саме хотіти навчатись, а не ходити просто так.

Лупаленко Даніл, ТСД-12

Я навчаюся на першому курсі, факультету телекомунікацій. Задоволений  навчанням. Викладачі дуже розумні та цікаві особистості. Викладачі дійсно до тебе відносяться як профессіонали з порозумінням як до справжньої особистості. Усі предмети викладаються українською мовою, цим я дуже задоволений. Дуже часто викладачі діляться своїм досвідом, дуже цікаво вислухати людей, які розуміються у своїй справі. Також викладачі допомагають студентам при виконанні практичних і лабораторних заняттях. Тому, якщо у вас є бажання стати професійним IT-працівником, то я рекомендую вступати до цього університету.

Стеблянко Ілля, ТСД-12

Я був вражений підготовкою та бажанням викладачів Державного Университету Телекоммунікацій давати знання новому поколіню. Після того, як я закінчу навчання, в мене буде багато можливостей влаштуватися на перспективну роботу з кар'єрним рухом вгору.

Коваленко Назар, ТСД-12

Я выбрал ДУТ потому что здесь много специальностей, возможность получить 6 хороших сертификатов, а так же интересная студенческая жизнь. Я доволен, что выбрал именно ДУТ, так как именно здесь у меня есть возможность стать тем, кем я хочу и получить перспективное будущие.

Пелепей Максим, ТСД-12

ДУТ – це університет, що плекає під своїм крилом інтелектуальну, творчу та креативну молодь, котра, попри усі перепони, має змогу належним чином розкрити свій науковий та особистісний потенціал. Провчившись в університеті вже пів року я можу з впевненістю сказати, що я одержу знання, які стануть у пригоді в моєму житті. У викладачів гарний підхід до студентів, завжди допоможуть, пояснять.

Клещевніков Дмитро, ТСД-12

Я студент Державного Університету Телекомунікацій, при вступі не думав, що все буде так круто. Охайні приміщення, нові парти. Найбільше був здивований новітньому обладнанні, все працює швидко і технічно як новенькі швейцарські часики. З впевненістю можу сказати, це те місце де я отримаю чудову перспективу в майбутньому. Рекомендую!

Джазенашвілі Давид, ТСД-12

Короче, я выбрал ДУТ, потому что сюда очень удобно добираться. Тут очень крутые преподаватели. Ну и конечно же материально-техническая база и много крутых и полезных сертификатов. Всем рекомендую!)

Удодик Максим, ТСД-12

Выбирая университет, я остановил свой выбор на Государственном университете телекоммуникаций, ведь этот университет обучают студентов при помощи современного оборудования, новой материальной базы и обученных преподавателей. Учусь здесь уже почти 1 год и ни разу не пожалел о выборе. Рекомендую к выбору!

Старченко Ігорь, ТСД-12

Возможность получить новые знания и хорошие возможности. Заработать опыт в технической сфере. И особенно хорошо, что есть возможность проявить себя не только в научной сфере, а и в творческой тоже.

Даль Ілля, ТСД-12

Я выбрал ДУТ потому что в этом университете студент может получить лучшие знания для своей будущей професии. Этот университет всегда готов помочь студентам с проблемами в учебе. Также в университете часто проводятся разные мероприятия. Я доволен, что выбрал этот универститет.

Витковски Ксения, ТСД-12

Во-первых, при выборе вуза для меня было важно, чтобы люди, которые из него выпустились, достигли своих целей в жизни. Во-вторых, я хотела получить знания и высшее техническое образование, а не дополнительные проблемы. В ДУТе я вижу перспективу для себя и своей карьеры.

Лижов Алексей, ТСД-12

Я выбрал ДУТ за хорошую подготовку высококвалифицированных работников разных сфер. За хороший организованый студ-актив для своих учеников. А ещё меня покорила возможность развиваться не только как специалист в своей отросли, но и как творческая личность.

Зубков Сергій, ТСД-12

Я поступив в Державний Університет Телекомунікацій за рекомендаціями свого брата, і я не помилився. Коли я перший раз прийшов в ДУТ, я був приємно здивований. Не дивлячись на те що цей універ не сильно популярний, в ньому зробили хороший ремонт, поставили нове обладнання для студентів, яким можна користуватись і застосовувати свої теоретичні знання на практиці. Також в університеті є безліч додаткових курсів, які після вдалого завершення, вам допоможуть у працевлаштуванні. Також великим плюсом цього університету є викладацький колектив.

Медвецький Віталій, ТСД-12

Хочу розповісти вам трохи про Державний Університет телекомунікацій. Розташування університету дуже зручне, майже з кожної точки Києва ви зможете доїхати до нього без проблем. Коли ви перший раз заходите в ДУТ, то ви відразу розумієте що не помилилися з вибором місця вашого навчання. Персонал в самому універі дуже ввічливий, вам завжди підкажуть і допоможуть якщо у вас виникнуть якісь труднощі. В університеті є відмінний актовий зал, в якому регулярно проводяться різні заходи які залучають студентів ходити в стіни цього університету. Також в університеті є багато IT курсів які вам допоможуть у навчанні ну і звичайно в майбутньому знайти престижну роботу. Загалом універ мені подобається, і думаю що якщо ви відвідаєте стіни цього університету, то і вам він повинен сподобатись)

Лаптинов Ярослав, ТСД-12

После окончания школы я понял, что следует думать о своем будущем. Вступая в ДУТ, я понимал, что здесь смогу получить качественное образование от действительно профессиональных преподавателей. Решающим фактором, который заставил меня подать документы именно в этот ВУЗ было то, что учебная программа здесь подстраивается к требованиям работодателей.

Журба Данило, ТСД-13

Цього року я став студентом Державного Університету телекомунікацій, провчився я вже півроку і що я можу сказати про даний ВНЗ. По-перше, я у захваті від вчителів, вони не просто подають матеріал, а прагнуть навчити нас, вкласти у нас свої знання. По-друге, умови у гуртожитку на досить високому рівні. І насамкінець, у ВНЗ багато сучасного обладнання, що дає змогу отримувати не лише теоретичні, але й практичні знання.

Хорошун Олександр, ТСД-13

Мне очень нравиться ДУТ. Очень хороший коллектив, добрые учителя. Приподают очень хорошо, всё понятно и доступно. Вообщем, университет очень хороший, мне нравиться. Советую:)

Юрчук Евеліна, ТСД-13

Здавалося б, що робить дівчинка в технічному університеті? Але я ще жодного разу не пошкодувала, що вступила саме сюди. Чудовий викладацький склад, найновіше обладнання, багато цікавинок і сприятлива атмосфера для навчання.

Смілянець Богдан, ТСД-13

Я дуже радий, що вступив до Державного університету телекомунікацій. В цьому університеті мені подобається все. Викладачі чудові, добрі, допоможуть в любій ситуації.

Смолянець Владислав, ТСД-13

Когда я выбирал: куда поступать, я не долго думая, выбрал ДУТ. Этот университет  дает мне все, что необходимо для получения знаний в моей специальности. Я выбрал ДУТ. А ты?

Алєксєєнко Сергій, ТСД-13

Выбирая ДУТ я не ошибся в своём выборе. Мне нравиться преподовательский коллектив, который может научить очень многому, что понадобиться тебе в будущем. Отличная столовка. И очень хорошие подготовительные курсы.

Харченко Олександр, ТСД-14

Выбрал потому что была возможность поступить на бюджет, так же мне понравилась перспектива получить много сертификатов от крутых компаний. А это в свою очередь принесет мне большой доход в будущем.

Тимощук Микола, ТСД-14

ДУТ поруч, зручна перша зміна, хороший педагогічний склад і доступність навчання.

Москаленко Данило, ТСД-14

Я выбрал ДУТ потому, что мне нравится этот университет и я нашёл здесь свою специальность.  А ещё тут учиться много моих друзей.

Довбенко Антон, ТСД-14

Я поступил в ГУТ на ТК, потому что этот ВУЗ лидирует по качеству преподавания по этой специальности по всем вузам Украины, так же здесь присутствует специализация " Энергоэффективные технологии", которой нет нигде в Украине, ну и конечно же большое количество бюджетных мест.

Шевченко Дмитро, ТСД-14

Я выбрал ДУТ потому что это один из лучших университетов по телекоммуникациям. Мне рассказывали друзья что тут легко и интересно учиться, потому что все время есть какие-то мероприятия для студентов, я рад что выбрал ДУТ.

Карпенко Сергій, ТСД-14

Почему я вибрал ДУТ: Я поступил в ДУТ потому что я прошёл сюда на бюджет. Я также поступил сюда потому что я считаю что это переспективный  университет, а ещё мне понравилась экскурсия, которую нам провели на день открытых дверей. Университет очень хорошо выглядит в сравнении с другими.

Поддубний Ярослав, ТСД-14

Обрав цей вищий навчальний заклад тому, що вважаю його одним із найпреспективніших закладів для розвитку себе і своєї особистості. Мої очікування виправдалися - всі предмети викладаються на високому рівні, проте матеріал зрозумілий кожному. У цьому вузі дуже професійні викладачі, які знають своє “діло”, і виконують його дуже вміло.

Навчально-науковий інститут інформаційних технологій

Струтинський Дмитро, ІСД-11

Сiвши шукати вуз, до якого я подаватиму документи, я побачив, що в ДУТi є спеціальності, якi мене цiкавлять. Побачивши вiдгуки на багатьох сайтах про гарнi умови, кращих молодих викладачів та рiвень навчання, я зрозумiв, що буду подавати документи сюди. Поспiлкувавшись зі студентами ДУТу про студентську активність та рiвень навчання, я остаточно вирiшив навчатися в цьому внз. Всім рекомендую сюди вступати!

Мусафіров Микита, ІСД-11

Я обрав ДУТ через кілька причин. По-перше, тут навчаються мої друзі, які порадили сюди вступати. По-друге, я погано склав ЗНО, але навіть з поганими результатами вступити до ДУТу цілком реально. По-третє, подивившись на інші вищі навчальні заклади Києва, що спеціалізуються на галузі ІТ, я зрозумів, що ДУТ – кращий з-поміж усіх. І врешті-решт, за співвідношенням «ціна-якість» ДУТ, знову ж таки, домінує над іншими університетами.

Коваленко Дмитро, ІСД-11

Причин, через які я обрав ДУТ, досить багато. Невисока ціна дозволяє не думати про оплату. Збалансована програма дозволяє вже з першого курсу набувати не лише теоретичних знань, а й практичних навичок. Зайвих предметів немає – тільки те, що потрібно саме для твоєї спеціальності. Агітаційна робота, що проводиться Студентською Радою, говорить про те, що ДУТ ставить на меті боротися за кожного абітурієнта. Також я мав змогу поспілкуватися безпосередньо зі студентами, котрі в деталях розповіли про переваги ДУТу. Всім рекомендую сюди вступати!

Поліщук Андрій, КІД-11

Ще до закінчення школи, кожен з нас замислювався про своє майбутнє та вибір університету, в якому буде навчатися. І після її закінчення, ми мали список, принаймні, з двох або трьох навчальних закладів, у які точно хотіли вступити. Для когось цей вибір залежав від батьків, для інших від результатів ЗНО, але у мене все інакше. Я обрав цей університет тому, що тут я знайшов саме ту спеціальність, про яку я мріяв. Також, мені здається, що цей навчальний заклад надає нову інформацію, на відміну від інших університетів, в яких програма є застарілою. Отже, мені здається, що вибір цього закладу точно не був помилкою.

Романенко Ілля, ІСД-11

Я обрав Державний університет телекомунікацій за декількома факторами. Перше - динамічний розвиток навчального закладу. З кожним роком база оновлюється і стає кращою. Друге - університет пропонує абітурієнтам широкий вибір ІТ-спеціальностей з великими перспективами. Не шкодую, що вступив сюди.

Дутко Павло, КІД-11

Я обрав навчання в ДУТ тому, що колись спілкувався з деякими студентами з цього університету. Мені сподобалося, що тут вчать лише те, що буде потрібно, а не як в багатьох інших університетах викладають багато зайвої інформації. Також вуз пропонує додаткові курси в різних галузях IT, і це велика перевага. Всім абітурієнтам раджу вступати сюди!

Цюп’як Назар, КІД-11

Я вибрав ДУТ через те, що він може дати гарну базу знань. Він вчить тому, що ти вибрав; нічого зайвого. А всі вчителі університету є справжніми майстрами своєї справи. Також велика кількість додаткових курсів дає поглиблені знання в різноманітних галузях IT. Вступникам рекомендую придивитися до цього закладу.

Орлюк Христина, КІД-11

Я вибрала ДУТ через те, що в ньому можна здобути гарну освіту. Тут ти здобуваєш тільки ті знання, які тобі знадобляться в сфері, яку ти обрав. Всі педагоги зрозуміло та ціково викладають свій предмет. Всі свої знання ти застосовуєш практично. Також в університеті багато додаткових курсів, які дають додаткову змогу розвиватися в сфері IT.

Слівенко Анастасія, КІД-11

Державний університет телекомунікацій мені сподобався тим що навчання проходить в одній будівлі, не потрібно їздити по місту в пошуках свого корпусу. Університет має сучасне навчальне обладнання. Можна отримати безкоштовно багато сертифікатів провідних ІТ компаній, що дуже ціниться на міжнародному рівні і відкриває двері для роботи за кордоном. Також поряд знаходиться гуртожиток, що дуже зручно для студентів, що приїхали з інших міст.

Гнядий Владислав, КІД-11

Я обрав ДУТ через те, що це - один з найкращих технічних університетів України, і тут можна отримати добру базу знать з обраної спеціальності. Тут немає нічого зайвого: ти вивчаєш те, що тобі потрібно. Багато моїх знайомих закінчили ДУТ і зараз працюють в провідних компаніях світу та України. Всі викладачі є справжніми майстрами своєї справи. Також для студентів є велика кількість обов'язкових і додаткових курсів в різних галузях ІТ.

Подзігун Андрій, КІД-11

Я обрав навчання в ДУТ тому, що за результатами конкурсного відбору я отримав можливість навчатися тут безкоштовно, на бюджеті. Також цей вуз мені рекомендував мій знайомий, який тут навчається. Наявність додаткових курсів у сфері ІТ є великим плюсом. Всім, хто цікавиться сферою інформаційних технологій, рекомендую вступати сюди – не пошкодуєте!

Кузьменко Максим, КІД-11

Я обрав ДУТ тому, що вважаю його одним із найкращих IT-вузів в Україні. Більш за все мені подобається те, що в нас не дуже велика навантаженість, вистачає часу і на навчання, і на роботу. Ще одним великим плюсом є те, що тут я можу отримати сертифікати компанії Cisco. Також в мене є знайомі, котрі вже закінчили ДУТ і зараз непогано заробляють. Тому я задоволений своїм вибором.

Янішевський Олексій, КІД-11

Я обрав ДУТ з метою навчитися тієї справи, про яку мріяв все життя. Про цей університет я дізнався від батьків, а вони, в свою чергу, від знайомих з роботи, що навчалися тут. Цей університет співпрацює з великою кількістю іноземних компаній. При навчанні в ньому є можливість працювати за кордоном, на престижних посадах. Тут адекватні та досвідчені вчителі, що дають змогу вчитись, не розповідаючи непотрібну інформацію.

Кірюшин Владислав, КІД-11

Я обрав цей університет тому, що для мене комп'ютер – це моя пристрасть. Я обожнюю годинами копирсатися в різній техніці, детально вивчаючи окремі компоненти і намагаючись зрозуміти принцип їхньої роботи. Вчителі тут добрі й спокійні, атмосфера в групі привітна й така, що підтримую робочий настрій. Навчальна програма дуже актуальна і цікава, що виділяє ДУТ з-поміж інших ІТ-університетів, в більшості з яких програма застаріла. Загалом, я вважаю, що я зробив правильний вибір.

Албакова Мадіна, КІД-11

Чому я обрала саме ДУТ? Він підходив під ті критерії, за якими я шукала місце для подальшого навчання. Я шукала навчальний заклад, який дасть мені якісну освіту та забезпечить мені знання тієї спеціальності, яку я обрала. Також мені була необхідна дешева вартість контракту. Врешті-решт, хороші відгуки від тих, хто там навчався/навчається, теж зіграли свою роль. Так як я була вільна від ЗНО, я дуже переймалась тим, що не зможу вступити до ВНЗ, але саме працівники  ДУТу мене прийняли з теплими обіймами і дали надію. Щиро дякую цьому університету за це!

Верко Роман, КІД-11

Я вибрав саме ДУТ тому, що це дуже перспективний ВНЗ, який відкриває перед студентом великі можливості  не тільки навчання, а й саморозвитку та майбутнього працевлаштування. ДУТ має багато зв’язків з іноземними країнами, які пропонують студентам дуже важливі години практики у великій компанії та можливості праці за кордоном. Мої друзі розповідали мені, що у цьому університеті дуже хороші викладачі, що було одним з вирішальних критеріїв у виборі  цього вузу, після двох тижнів навчання я переконався у цьому. Також ДУТ пропонує багато цікавих гуртків та секцій якими студент може займатися на дозвіллі і розвиватися  з різних боків. І найбільш головне – Державний Університет Телекомунікацій не нав’язує студенту шлях, яким він повинен йти, а дає дуже хорошу базу, на основі якої він сам обирає, що йому подобається і чим він буде займатися у майбутньому.

Устінкіна Аніта, КІД-12

Я вступила в даний університет тому, що я прочитала багато позитивних відгуків про нього. По-перше, університет співпрацює з багатьма IT-компаніями – зокрема з такими як Cisco, ITU, Portaltele. По-друге, багато моїх знайомих вже навчаються на старших курсах різних вищих навчальних закладів, і коли я запитала в них, чи подобається їм цей університет, вони одноголосно дали позитивну відповідь. Прийшовши сюди, я не тільки не розчарувалася, а навіть навпаки – хороші викладачі, сучасне обладнання та низка інших деталей допомогли мені остаточно зрозуміти, що я зробила правильний вибір.

Герасименко Дмитро, КІД-12

Коли я розказав своєму знайомому, який вже вчився в ДУТі, про спеціальність, яку вибрав, він сказав: "ДУТ - це саме те, що тобі потрібно. Йди вчитися до нас. У нас дуже хороші викладачі. Після закінчення ВНЗ ти станеш хорошим спеціалістом широкого спектру, знайдеш собі роботу з гідною оплатою праці або можеш влаштуватися в одну з компаній, з якими співпрацює ДУТ." Тому, я скористався його порадою і вирішив вступити у Державний Університет Телекомунікацій.

Миколайчук Вадим, КІД-12

Я обрав Державний університет телекомунікацій тому, що це – заклад, який може дати високі знання в галузі IT-технологій в різних напрямках. ДУТ співпрацює з багатьма світовими компаніями, що робить його більш престижним та привабливим для вступників. Цей університет користується великою популярністю серед моїх друзів та знайомих, а також серед роботодавців. Раджу всім, хто обрав напрямок ІТ-технологій, вступати до Державного університету телекомунікацій!

Поплавський Денис, КІД-12

З кожним днем, навчаючись у Державному університеті телекомунікацій, я все більше розумію, що зробив правильний вибір. Добре обладнані аудиторії та можливість обрати перспективну високооплачувану професію стали головними чинниками вступу до університету. Мені подобається, що більша частина занять - практичні, де викладачі обговорюють матеріал зі студентами, закріплюючи його. Я вважаю, що студенти закінчивши університет зможуть зробити наш світ краще. Всім, хто цікавиться ІТ-сферою, раджу вступати до ДУТу.

Вікарчук Андрій, КІД-12

На мою думку, ДУТ - один із найперспективніших університетів в Україні. Я вступив саме сюди, так як знаю, що в майбутньому знайду достойну високооплачувану роботу. Університет співпрацює з такими міжнародними IT-компаніями як CISCO та HP, що автоматично виділяє його з-поміж інших вузів. Також при вступі до Державного університету телекомунікацій на мене сильно вплинули мої знайомі, які виділяли чудових викладачів і хорошу матеріально-технічну базу.

Бриксіна Марія, КІД-12

Цього року я закінчила школу й мала зробити вибір, від якого залежить моє майбутнє, - обрати університет. Я обрала Державний університет телекомунікацій тому, що в цьому навчальному закладі є всі умови для продуктивного навчання: нова техніка та комфортні аудиторії. І що найголовніше - чудові вчителі, які завжди пояснять і допоможуть розібратися з матеріалом. Тут навчають передовим технологіям, допомагають застосовувати професійні навички та розвивати свої здібності. Я дуже щаслива, що обрала саме цей ВУЗ і маю можливість навчатися та розвиватися саме тут!

Андруневчин Андрій, КІД-12

Я поступив у Державний Університет Телекомунікацій цього року. З першого дня мені тут сподобалося. Таке враження, ніби ми з одногрупниками знайомі все життя. Викладачі знають свій предмет і вміють його подати для кожного. Також тут чудова СтудРада, яка завжди допоможе і підкаже.

Назаренко Нікіта, КІД-12

Чому я вступив до ДУТу? Тому, що саме в цьому університеті є найбільш кваліфіковані викладачі. Саме тут є передові технології. Саме цей вуз має прямий зв'язок із компанією CISCO, яка пропонує студентам вакансії на роботу по їх спеціальності. А також саме в ДУТ поступив мій найкращий друг, котрий наштовхнув мене на цю гарну ідею – вступити сюди.

Дрига Владислав, КІД-12

Я обрав ДУТ тому, що тут випускають справжніх кваліфікованих спеціалістів. Викладачі чудово подають матеріал. З ними цікаво працювати та просто розмовляти. Майже кожна аудиторія обладнана проектором та смарт-дошкою. Я дуже радий, що обрав ДУТ.

Голосун Андрій, КІД-12

Я обрав ДУТ тому, що тут викладають прогресивні спеціальності. Диплом цього університету дає мені можливість отримати роботу за кордоном. Викладачі дуже привітні та цікаво викладають. Також більшість аудиторій з ремонтом та сучасним обладнанням. Поступай в ДУТ!

Кухаренко Юрій, ПД-11

Чому я вибрав саме ДУТ? Причин, насправді, декілька і доволі вагомих. По-перше, Державний університет телекомунікацій є одним із перших в рейтингу найкращих ІТ вузів країни, що є доволі престижно. По-друге, це співпраця вузу із провідними компаніями України, що дає змогу стажування ще під час навчання та гарантує працевлаштування після нього. Також вагомим фактором були відгуки студентів, та випускників. Кількість позитивних відгуків вразила: люди розповідають, як вже з 3 курсу вони, по сумісництву з навчанням, працювали в компаніях серед професіоналів та набирались досвіду. Безумновно, сукупність цих ознак і обумовила для мене пріоритетність саме ДУТу.

Бондар Дмитро, ПД-11

У житті кожної людини настає момент прийняття важливих рішень, які визначають його подальший шлях у житті. Питання вибору професії, безсумнівно, але для цього потрібно обрати навчальний заклад. Мій вибір припав на ДУТ можна сказати ще в перші дні пошуку університету, бо я відразу потрапив до них на день відкритих дверей. Тим паче пізніше почав цікавитися ним більш детально, рейтинги, коментарі, що самі студенти думають про нього тощо... Я вирішив що вже буду остаточно йти в цей університет по закінченню школи. Я був задоволений своїм вибором. Ще добрим поштовхом було знайомство з учителем Іщеряковим Сергієм Михайловичем, з ним я познайомився на онлайн вебінарах. І я зрозумів що в цьому університеті з мене зроблять хорошого студента і спеціаліста, звичайно без моїх старання не обійдеться.

Коровецький Володимир, ПД-11

Перш за все, я хотів поступити на програміста. Я був у ДУТі на дні відкритих дверей, де детально пояснили, як функціонує університет, показали також за якими комп'ютерами будуть працювати студенти. Апаратура на високому рівні. Також ДУТ зарекомендував себе як платформа для роботодавців, які вже на третьому курсі пропонують отримати практику в їхніх компаніях. Що мені сподобалося в цьому університеті найбільше – лояльне ставлення працівників та організація навчальної програми. Всім раджу вступати сюди!

Петрусь Лілія, ПД-11

Безпосередньо перед вступною кампанією я потрапила на доволі цікаву зустріч для абітурієнтів. Саме в той момент різко змінилася пріоритетність моїх заяв. Я почала шукати якомога більше інформації про цей ВУЗ. Згодом я почула позитивні відгуки від знайомих, які після закінчення ДУТу змогли влаштуватися на престижну роботу. На першій вступній лекції нас познайомили з навчальним планом на 4 роки, приємно здивувала сфокусованість на необхідних для даної спеціальності предметах та відсутність “зайвих”. Хоч я тут навчаюся лише другий тиждень, я ще жодного дня не пошкодувала про свій вибір, адже дні, по-своєму, насичені, але не перевантажені.

Луппа Олексій, ПД-11

Вперше про ДУТ я почув від друзів, вони зарекомендували його, як чудовий університет з великою базою. Спочатку я досить критично віднісся до нього, але далі цей університет почав мені подобатися все більше і більше. Отримавши можливість тут навчатися, я впевнився, що це дійсно перспективний ВНЗ, в якому я хочу навчатися до кінця. Найбільше мені сподобалась можливість різної практики під час навчання та чудовий викладацький склад. Рекомендую цей університет для людей, що цікавляться ІТ сферою.

Войцеховський Юрій, ПД-11

Я обрав Державний Університет Телекомунікацій тому, що це престижний навчальний заклад з потужною матеріальною базою. Він забезпечує студентів різноманітними навчальними курсами, а також має партнерські стосунки з багатьма відомими компаніями. На мою думку, програміст - професія майбутнього. З плодами роботи цих спеціалістів ми стикаємось кожний день, їхня праця завжди затребувана і буде затребувана. І я сподіваюсь, що ДУТ допоможе мені приєднатись до їхніх лав.

Зіненко Олександр, ПД-11

2018 року я став першокурсником одного з університетів міста Києва. Чому саме  ДУТ? Перше, на що я звернув увагу при виборі ВНЗ, це великий вибір IT спеціальностей, якими я захоплююся ще з дитинства. Також, мене здивували навчальні аудиторії, які обладнанні сучасною технікою. Крім того я чув багато позитивних відгуків про цей навчальний заклад від друзів, знайомих, які рекомендували мені навчатися саме в цьому університеті. Намагатимусь з допомогою викладачів брати від навчання все корисне і цікаве. А ще планую зустріти тут нових друзів.

Іванюк Валерія, ПД-12

Я навчаюсь в Державному Університеті Телкомунікацій. Мій університет відповідає усім критеріям щодо навчального процесу та студентського життя. По-перше, він має четвертий рівень акредитації, що означає його високий статус та надання можливості здобуття дипломів магістра. По-друге, в моєму університеті дуже розгалужена система навчальних напрямків. Я вважаю, що це дуже добре, адже є широка можливість вибору. Ще одним вагомим аргументом на користь мого університету є активне студентське життя, регулярне проведення різноманітних творчих заходів, конференцій, наукового тижня. Загалом, я вважаю, що мій вибір університету був правильний, і на разі я маю змогу не тільки здобувати якісну освіту, а ще й розвиватися творчо.

Федоренко Сергій, ПД-12

Під час розвитку ІТ-технологій дуже важко знайти вищий навчальний заклад, який здатний швидко оновлювати свою навчальну програму. Чого не скажеш про ДУТ. Адже компактність університету дозволяє без втрат у часі та якості навчання ефективно змінити програму під потреби ринку. За рахунок цього кожен студент ДУТу після випуску стає потрібною фігурою на ринку інформаційних технологій та з легкістю зможе знайти роботу.

Соловйов Кирило, ПД-12

Чому я вибрав ДУТ? IT-сфера є однією з тих, що найбільш швидко розвиваються і досить складно знайти університет, який буде давати найновіші і свіжі знання. На відміну від інших IT університетів, ДУТ є невеликим - це одна з його головних особливостей. Через це навчальну програму можна змінювати і доповнювати надалі, випустити більш затребуваних фахівців. Ще одним важливим аспектом будь-якого навчального закладу є викладачі. У ДУТі багато молодих фахівців, що дає можливість донести інформацію учням на їх мові.

Яценко Тимур Богданович, ПД-12

Я обрав Державний Університет Телекомунікацій через широкий спектр специфікацій, який він пропонує абітурієнтам. Судячи за відгуками, цей університет щороку випускає велику кількість висококваліфікованих спеціалістів. До того ж, я й не бачив себе в іншій галузі – мені завжди більше імпонували технічні науки. Гадаю, це був хороший вибір.

Шевцова Тетяна, ПД-12

Під час вступу до внз я розглядала декілька варіантів. Але все ж таки вирішила обрати ДУТ, так як мені сподобались їх погляди на навчання, перспективи для студентів та можливість мати багато часу для саморозвитку. Провчившись в ДУТ на факультеті інформаційних технологій деякий час, я зрозуміла, що прийняла правильне рішення. Викладачі доступно та професійно викладають предмети, дають багато корисних прикладів та практичних завдань.

Козлова Юлія, ПД-14

Чому я довірила свою долю саме Державному Університету Телекомунікацій? Я люблю сучасність, і ДУТ є її прикладом, адже сучасне обладнання в лабораторіях є досить важливою складовою для полегшення і пришвидшення навчального процесу. Навчально-наукові інститути телекомунікацій та інформатизації, захисту інформації і менеджменту та підприємництва  із потужною освітньо-технічною базою зібрані під одним дахом. Не менш важливою перевагою вступу до ДУТ є співробітництво з найвідомішими ІТ-компаніями України та можливість подальшого працевлаштування студента. Сильний викладацький склад та висока активність студентів роблять навчання в ДУТ цікавим та легким, адже ми завжди можемо звернутись по допомогу до викладачів. Майбутнє – це сучасність. Сучасність – це ДУТ.

Кирпичов Олександр, ПД-13

Я навчаюся у Державному Університеті Телекомунікацій на спеціальності “Інженерія програмного забезпечення”. Чому серед усіх університетів я обрав саме цей? Відповідь дуже проста: це – університет, в якому дійсно навчають саме тій діяльності, яку ти обрав. Тут ти не знайдеш непотрібних предметів, які тільки й будуть робити те, що будуть гаяти твій час на непотрібні тобі речі. Кожного дня я з задоволенням приходжу у ДУТ тому, що знаю - сьогодні мене навчать чомусь цікавому й важливому, після чого одразу дадуть можливість спробувати це на практиці. Це заклад, у якому панує дружня атмосфера та навчають люди, які справді знаються на своїй справі й завжди допоможуть. Головною перевагою та величезним плюсом є сертифіковані курси, сертифікати та навіть практика у всесвітньо відомих компаніях, яку ви можете отримати впродовж навчання. Це все надає вам переваги при працевлаштуванні одразу, після закінчення університету, що є дуже важливим. Бо закінчивши ДУТ, ви виходите сертифікованим спеціалістом, який вже має досвід та готовий почати працювати у той же день.

Івлєв Ростислав, ПД-14

Я обрав ДУТ тому, що в нього дуже гарно продумана освітня програма. В Інтернеті про нього дуже багато позитивних відгуків. Навчальні лабораторії обладнані за останнім словом техніки. Також ДУТ багато з ким співпрацює, що відкриває перспективи отримання міжнародних сертифікатів та працевлаштування як після закінчення вузу, так і під час навчання. Тут можна отримати гарну освіту без зайвих предметів, що я і шукав для себе.

Мельник Максим, ПД-13

Серед всіх університетів, які були в мене на вибір, саме в цьому  я побачив перспективи. Крім того, він зарекомендував себе різноманіттям професій, які тут можна засвоїти. Головною причиною стало те, що саме в цьому університеті навчався мій знайомий, який на даний момент займає велику посаду в сфері ІТ-технологій. Він рекомендував мені його з тієї причини, що ДУТ співпрацює з великими компаніями, які можуть гарантувати успішне майбутнє. Саме тому я тут.

Котул Олександр, ПД-13

Вступив в ДУТ за рекомендацією друзів, які тут навчаються. І хоча я лише першокурсник, мені тут все подобається. Живу в гуртожитку, що не може не подобатись, адже шлях займає всього 2-3 хвилини. Вчителі та студенти привітні та завжди допоможуть. Всім абітурієнтам рекомендую сюди вступати.

Кундик Валерія, САД-11

Цього року я вступила до Державного університету телекомунікацій! Мені тут дуже подобається і я не жалкую, що обрала саме цей вищий заклад. Перше за все, чим він мене зацікавив – гарне технічне оснащення закладу. Також, я брала до уваги стрімкий розвиток університету. Дуже гарним є той аспект,що ДУТ співпрацює з провідними світовими електротехнічними компаніями, такими як HP та Huawei. Свій вибір вважаю вдалим, тому  йду до мети!

Марінеско Поліна, САД-11

Я обрала Державний університет телекомунікацій випадково. Спочатку я розглядала університети, що, на мою думку, добре спеціалізуються в галузі IT технологій. І ось серед довгого списку знайшла ДУТ. Він зацікавив мене тим, що активно співпрацює з такими відомими міжнародними організаціями як Cisco, Huawei, Alcatel-Lucent та інші. Також саме в цьому університеті можна протягом навчання отримати вагомий багаж знань, щоб надалі без проблем пройти сертифікацію в компаніях вище зазначених. Тому я повністю задоволена вибором саме Державного університету телекомунікацій.

Коновал Микита, САД-11

Перед початком навчального процесу я ще не знав який конкретно навчальний заклад я хочу обрати,і одного дня я вирішив приїхати в ДУТ,подивитись що і як тут. Біля входу в університет мене зустрів Олексій Миколайович,який розповів мені про факультет системного аналізу і дуже зацікавив цією спеціальністю. Дякуючи йому я поступив на кафедру системного аналізу. Провчившись тиждень мені дуже сподобалась моя спеціальність,моя група та дуже чуйні і досвідчені викладачі,які проводять дуже цікаві лекції і мотивують вчитись надалі. Хочеться звернути увагу на нове обладнання,яке також допомагає у навчанні. Загалом, я залишився дуже задоволеним цим університетом і раджу кожному поступати сюди та здобувати знання. Я впевнений що кожен вийде з цього навчального закладу висококваліфікованим спеціалістом міжнародного рівня!

Смолій Катерина, САД-11

Я – студентка першого курсу Державного університету телекомунікацій. Навчаючись на факультеті інформаційних технологій, я ні разу не пошкодувала, що обрала саме цей вуз. Ви спитаєте чому? Тому, що в Державному університеті телекомунікацій  приділяється дуже велика увага до професії системного аналітика. А це і є моя "future profession". Тому я бажаю кожному з вас не помилитися у виборі університету, бо саме від нього буде залежати ваше майбутнє.

Сікора Антон, КНД-12

На мій погляд, вибір Державного Університету Телекомунікацій є самим раціональним і правильним вибором. Цей вибір обумовлений наступними факторами: наявність дуальної освіти, можливість отримати окрім диплому ще й сертифікати міжнародного рівня, наявність сучасних лабораторій  та наявність практики в фірмах, які є партнерами ДУТу. Також не менш важливим моментом є ціна навчання, адже в даному університеті співвідношення ціна/якість є ледве не найкращим в Україні.

Горкун Роман, КНД-12

Я хотів вчитися саме в столиці України, тому почав пошук університетів саме з Києва. Мені дуже сподобався ДУТ своїми відгуками, фотогалереєю та іншим. Коли я почав вчитися, то зрозумів, що мій вибір був правильний. Тут привітні викладачі, якісний сучасний ремонт, хороше професійне обладнання.

Дьоров Сергій, КНД-12

Державний університет телекомунікацій - це перспективний учбовий заклад у столиці нашої країни. З різноманітною теорією, яка підтверджується практикою. Також не можна не відмітити співробітництво з компанією Hewlett-Packard, яка відкриває студентам нові можливості в майбутньому. Я радий, що обрав саме це заклад. Всім абітурієнтам рекомендую сюди вступати!

Навчально-науковий інститут захисту інформації

Бондар Іван, БСД-12

Я студент першого курсу (ННІЗІ), в цілому – університетом задоволений на всі 100%. Найбільше подобається те, що в цему університеті викладають тільки ті предмети, які необхідні для моєї спеціальності, і ніяких зайвих по типу: фізкультури/історії/зарубіжної чи української літератури/образотворчого мистецтва/економіки і тому подібних. Тобто у вас є всі шанси, щоб закінчити університет дійсно висококваліфікованим спеціалістом. Тому, що у вас є всі умови, щоб вивчати нову інформацію про свою спеціальність, більше практикуватись, здобувати сертифікати, і при цьому у вас ще залишається час на відпочинок та розваги. Викладачі тут дійсно добре розуміються у своєму предметі, завжди йдуть на зустріч студенту, зрозуміють, допоможуть, якщо щось не виходить. Університет, до речі, співпрацює з багатьма всесвітньо відомими компаніями які вже на старших курсах пропонують роботу. Також в цему університеті можна: піти на курси/отримати сертифікати: Oracle, Cisco, Hewlett-Packard та інші.

Кухар Олександр, БСД-12

Студент першого курсу, навчаюсь на кафедрі Інформаційного та Кібернетичного Захисту. Університетом задоволений. Перевагою цього університету над багатьма іншими, на мою думку, є викладання лише дисциплін, потрібних за спеціальністю. Тобто вивчається лише те, що потрібно, нічого зайвого. Якщо ви хочете розвиватися в інших напрямках, вивчати інші предмети для додаткового розвитку, можете робити це самостійно, ніхто вам не заважає і не примушує цього робити. Приємно те, що навчають з розрахунком на працевлаштування за кордоном, англійська мова вивчається дуже активно і присутня протягом всього періоду навчання (при чому досить багато часу приділяється активній лексиці і навичкам говоріння разом з граматикою). Викладачі знають свою справу, якщо вас не влаштовують ваші оцінки, вам не доведеться гадати що ви робите не так, просто спитайте і отримайте відповідь без жодних проблем. Дуже зручно користуватися системою автоматизованого управління навчальним процесом, зокрема розділом, де можна знайти вільні аудиторії і розділом, де можна подивитися розклад. Можна пройти підготовку до сертифікації і отримати сертифікати різних міжнародних компаній.

Кизим Валентин, БСД-12

Я вступив в ДУТ по рекомендації свого друга. І не прогадав. Порівнюючи університет з іншими вишами, можна виділити те, що в ДУТі навчають дійсно тільки тому, що може знадобитися студентам в їх майбутньому житті. Також хочеться виділити ставлення викладачів до студентів. Немає ні пустих залякувань, ні "улюбленців". Кожен отримує оцінки по своїм знанням. Загалом, я рекомендую обирати задля вступу саме ДУТ – кращий ІТ університет України.

Колосюк Назарій, БСД-12

Я дізнався про Державний університет телекомунікацій від студентів, які приходили в школу розказати про університет. Безпосередньо в університеті мені було представлено аудиторії, технічне забезпечення, аудиторії, придатні для комфортного навчання. Також в приймальній комісії була людина, яка підштовхнула мене для того, щоб я вибрав цей університет і спеціальність кібербезпека. На мій вибір вплинув факт співпраці університету з різними компаніями в IT індустрії. Я радий навчатися в Державному Університеті Телекомунікацій, і сподіваюсь, що моє рішення подавати документи в цей університет не було помилковим.

Саєнко Андрій, БСД-12

Я студент 1 курсу на спеціальності КБ в університеті ДУТ. За той період часу який я тут навчався, я познайомився з цікавими людьми та тепер маю гарні знайомства. І університеті дуже подобається предмети які тут викладають. Адже немає ніяких лишніх предметів, а тільки ті які мені знадобляться у майбутньому. Викладають тут цікаво, та вчителі завжди йдуть на зустріч та допомагають тобі. Я ні разу не жалкую, що потрапив саме у цей університет, та рекомендую його кожному.

Брюшинін Назар, БСД-12

Доброго дня, мене звати Назар. Я навчаюсь в ДУТ на першому курсі за спеціальністю КБ 125. Плюси університету:

 • відмінна їдальня
 • гарні викладачі
 • безкоштовний WiFi по всьому університету
 • можливість отримання сертифікатів
В цілому, я задоволений університетом. Навчатись тут чи ні - відповідь одна: прийдіть на день відкритих дверей і самі все зрозумієте

Мариненко Марія, БСД-12

Університетом задоволена. Гарно обладнаний, що дозволяє практикуватися з сучасними технологіями. Викладачі дають необхідні знання для обраної спеціальності. Ще й зрозуміло пояснюють матеріал. Тож я не шкодую, що обрала цей університет.

Шулімова Дар'я, БСД-12

Чому я обрала ДУТ? По-перше, в цьому вищому навчальному закладі була представлена саме та спеціальність, на якій я хотіла навчатись.  По-друге, цей університет мені порадили знайомі.  Тому, переглянувши інформацію на сайті, я була зацікавлена, щоб вступити саме в цей навчальний заклад.

Бобровник Кирил, СЗД-12

Викладачі якісно пояснюють учбовий матеріал. Технічне оснащення на вищому рівні. Кожен тиждень відбуваються цікаві заходи.

Красюк Олександр, СЗД-12

ДУТ - це університет із сучасним обладнанням. Мою увагу це зразу привернуло. Ось чому я вибрав саме цей заклад.

Тищенко Сергій, СЗД-12

Я обрав ДУТ, бо хотiв набратися досвiду, щоб використати його в майбутньому. А ДУТ спiвпрацю€ з багатьма компанiями, тому, я думаю, я обрав правильний ВУЗ i навчанням тут я задоволений.

Коломієць Владислав, СЗД-12

Я обрав ДУТ, тому що це непоганий варіант серед інших київських університетів. Мене привабив стан приміщень та сучасне обладнання в лабораторіях. Викладачі в ДУТі справжні професіонали, які знають свою справу. ДУТ - це моє життя.

Заграничний Назар, СЗД-12

Чому я вибрав Державний Університет Телекомунікацій:

 1. Цей університет мені порадили мої знайомі, які гарно влаштувалися у житті.
 2. Я завжди хотів пов'язати своє життя з ІТ сферою, а саме зі 125 спеціальністю.
 3. Державний Університет Телекомунікацій був на 2 місці приоритетності.

Швець Олексій, СЗД-12

Державний університет телекомунікацій мені сподобався тим що:

 • В ньому навчання проходить в одній будівлі, не потрібно їздити по корпусам.
 • Університет має сучасне навчальне обладнання.
 • Будівля університету знаходиться в хорошому стані, зроблено сучасний ремонт.
 • Хороші викладачі.
 • Можна отримати безкоштовно багато сертифікатів провідних ІТ компаній.

Осадчий Марк, СЗД-12

Я поставив ДУТ першим пріоритетом, бо вважаю його одним із самих передових університетів України. Гарні вчителі, безліч нових знайомств та кращі дні, все це зустріло мене в університеті. Я дуже вдячний друзям, які порекомендували мені Державний університет телекомунікацій.

Негода Вадим, СЗД-12

Я обрав навчання в  Державному  Університеті Телекомунікацій, тому що це найкращий університет у світі. Тут навчають таким провідним професіям як: менеджмент, інформаційні технології, кібербезпека, саме на якій я навчаюся. Рекомендую цей університет всім своїм друзям і тим хто хоче сюди поступити, вони не пожалкують!

Савиченко Марія, СЗД-12

ДУТ обрала через гарне відношення співробітників університету до абітурієнтів, бо дуже часто зустрічається людська бадужість до проблемних питань студентів: умови проживання в гуртожитку, технічне оснащення аудиторій, опалення в аудиторіях взимку. Саме в ДУТі намагаються навчити тому, що знадобиться студенту через багато років після закінчення університету. Є всі умови для розвитку як розумового, так і особистісного, що дуже надихає на участь у конференціях і громадських заходах,у тому числі концертах та конкурсах.

Шульга Михайло, СЗД-12

Після екзаменів стало питання вибору університету. Так як я складав іспит з математики, було б нелогічно подавати документи до університетів не направлених в ІТ-індустрію. І саме тут почалось найскладніше: всі мої знайомі радили різні ВУЗи, неможливо було виділити спочатку єдиний. Але згодом я відвідав всі ВУЗи в які збирався подавати документи: КПІ, КНУКІМ, ДУІТ і зрештою ДУТ. В кожному я побував в деканаті, в деяких прийняли не дуже привітливо, але саме в ДУТі мене зустрів заступник Кафедри захисту інформації і провів мене по аудиторіям університету, познайомивши з деякими вчителями. Це й стало для мене вирішуючим моментом. Вже пройшов перший тиждень навчання: куратори - позитивні, енергічні, вчителя добре знають свою справу, а деканат допомогає з усіма проблемами. Для мене головним було потрапити в гарне товариство і я можу впевнено сказати: я не помилився, коли вибрав ДУТ!

Муштук Костянтин, СЗД-12

Чому мені подобається ДУТ?

 1. Тому, що сюди поступив на бюджет.
 2. Тут була спеціальність кібербезпека.
 3. Тому, що легко добиратися до університету

Недоліки є будь де, але в цілому в ДУТ більше плюсів, ніж мінусів.

Маштабей Артем, СЗД-12

Я обрав Державний Унiверситет Телекоммунiкацiй через те, що тут викладають найкращi серед iнших унiверситетiв спецiалiсти iз спецiальностi «кiбербезпека», яку я обрав для навчання. Пiсля вступу до Державного Унiверситету Телекоммунiкацiй, я без вагань можу радити цей заклад для вступу своiм друзям та тим хто шукаэ собi гарний унiверситет по спецiальностям якi є в ДУТi.

Навчально-науковий інститут менеджменту та підприємництва

Булигін Владислав, ЕКД-11

ДУТ - це університет, який являється найкращим університетом в своїй сфері. Він випускає найкращих експертів у сфері своєї діяльності.

Андрєєва Олександра, ЕКД-11

Дружний колектив і веселі викладачі, які зацікавлені в ваших знаннях. ДУТ так само надає культурний і спортивний розвиток. Має тренажерний і спортивний зали.

Одінцева Анна, ЕКД-11

Тільки в нашому університеті ти можеш поєднувати роботу і навчання завдяки зручному розкладу.

Горлянська Валерія, ЕКД-11

Кожен може здобути освіту, після чого кожен має досить високий шанс на високооплачувану роботу.

Ковтун Євгеній, ЕКД-11

Університет затишний, домашня атмосфера через його малі розміри і гарний інтер'єр. З викладачами легко знаходити спільну мову, тому що вони сучасні і знають, як спілкуватися з молоддю.

Дубовець Ганна, ЕКД-11

Найбільше в університеті подобається те,  що,  коли ми будемо випускатися  ми матимемо багато сертифікатів! В ДУТ гарний підхід викладачів до студентів. Кожен викладач має свій метод викладання.

Францишин Євген, ЕКД-11

ДУТ надає студентам роботу на якій вони практикуються, це допоможе їм у майбутньому влаштуватися відразу на високі посади.

Панченко Ярослав, ЕКД-11

Вуз чудовий,  викладачі турбуються про знання студентів,  а не пускають все на самоплив. Окрім основного куратора ще є студентський, який допомагає колективу стати більш дружнім.»

Степаненко Богдан, ЕКД-11

Наш університет окрім знань дає ще можливість працювати на своїй кафедрі в вільний від навчання час.

Сірош Артур, ЕКД-11

Мені подобається, що в ДУТ приїздять відомі успішні люди в сфері IT, відповідають на запитання студентів та щиро діляться своїм досвідом.

Роспутько Дмитро, ЕКД-11

Мені подобається цей навчальний заклад, тому що тут я отримую знання не тільки з профільних предметів, а й з деяких інших дисциплін спрямованих у ІТ-сферу.

Лиска Вадим, ЕКД-11

Чому я обрав ДУТ? Тому що це університет,  в якому навчають якісно і відповідально робити свою роботу.  Де можна бути впевненим у майбутньому, тому що університет допомагає влаштуватись на роботу мрії. А ще тут хороші другокурсники.

Ковальчук Руслан, ЕКД-11

В жодному іншому університеті так не поєднують IT технології з іншими спеціальностями.

Фурманюк Анастасія, ЕКД-11

Поглиблене вивчення  англійської мови,  яке дає університет,  допоможе у майбутньому отримати найвищі посади в своїй сфері діяльності.

Петрушенко Олексій, ЕКД-11

Наш університет відрізняється прозорістю системи оцінювання.

Бутковський Кирило, ЕКД-11

Одним із плюсів вузу є те, що гуртожиток знаходиться дуже близько.

Корженко Аміна, ЕКД-11

Тільки в нашому університеті ви отримуєте навички програмування навіть якщо у вас інша професія.

Колотуша Максим, ЕКД-11

Великий плюс для студентів - це військова кафедра і саме в ДУТ можна поєднувати навчання і військову кафедру.

Лифиренко Анна, ЕКД-11

Навчальний заклад дай високий рівень підготовки майбутніх фахівців вже з першого курсу. Окрім цього університет підтримує художню самодіяльність студентів. А викладачі завжди готові допомогти кожному хто цього потребує.

Матвієнко Максим, ЕКД-11

Я обрав цей університет через його інноваційні погляди на освіту для студентів. З першого курсу я вивчаю дисципліни, які потрібні саме для моєї спеціальності. Одні з найкращих викладачів з самого початку беруть вас під своє крило і ведуть у майбутнє.

Мухіна Аріна, ЕКД-11

Я вибрала ДУТ, адже, коли я приїхала сюди на екскурсію, я зразу відчула позитивну і домашню обстановку. Викладачі лояльні до студентів, студенти дружні між собою. Також університет забезпечений новітнім обладнанням, з яким приємно працювати. В університеті проводиться багато заходів, тобто студенти розвиваються не лише в сфері, яку вибрали, а й у творчості, спорті і т.д. На даний момент я не пожалкувала про свій вибір!

Баранов Денис, ДЗД-11

Коли я закінчував школу, то одразу знав який навчальний заклад я оберу і чому. ДУТ — це не лише відносно невелика плата за навчання і гуртожиток, що знаходиться близько до університету. ДУТ — висококваліфіковані викладачі, які допоможуть студентові. ДУТ - це гарні спеціальності. ДУТ — це безліч гуртків і секцій, створених для студентів. ДУТ — університет майбутнього. Я обрав дут, через великий вибір спеціальностей, викладачів які з радістю викладають свій матеріал та цікавих заходів для відпочинку студентів, що проходять кожен тиждень.

Коваль Анна, ДЗД-11

Коли я обирала, куди вступити, мій вибір чомусь одразу випав на ДУТ. Мабуть через те, що мій знайомий мені дуже багато про нього розповідав. Для мене найбільшим плюсом є те, що якщо ви з іншого міста і не маєте бажання їхати з гуртожитку до університету по 2 години щоранку, як це роблять мої знайомі, - то вам однозначно в ДУТ.

Слівчак Станіслав, ДЗД-11

Я обрав ДУТ, тому що університет наділений усіма необхідними ресурсами для вивчення компьютерних наук, кваліфікованими викладачами і великим різноманіттям професій у ІТ сфері. Так само університет завдяки своїм партнерам надає можливість отримати досвід роботи у різних великих компаніях, і надати документ який буде свідчити про твою працю.

Арбузов Олексій, ДЗД-11

Я обрав ДУТ через вигідне для мене місце розташування та ціну контракту. У ДУТі була велика вірогідність потрапити на бюджет. Плюсом є підготовка студентів зі спеціальності з 1-го курсу, а не з 3-го, як у більшості вишів. Також величезним плюсом особисто для мене є те, що гуртожиток знаходиться безпосередньо біля будівлі внз.

Панасюк Марина, ДЗД-11

Я обрала ДУТ, тому що він пропонує великий вибір спеціальностей. Як на мене, графік навчання добре спланований та починається з 8 ранку. Гарне місцерозташування, можна спокійно доїхати будь-яким зручним транспортом, так як мені доводиться їхати до університету. Також нормальна вартість навчання.

Левандовська Валентина, МНД-11

Я вибрала університет ДУТ, тому що він сучасний, спеціалізується на більш поширених та інноваційних професіях майбутнього. Вже трохи зрозуміло чому я зупинилася на ДУТ з-поміж інших університетів. Але зараз, провчившись там деякий час, можу доповнити свої початкові вислови: університет має свої традиції, і я нахожу їх надзвичайними, старшокурсники допомагають адаптуватися всім новеньким в закладі освіти, а найбільш цікавим є той факт, що з першого курсу ти відразу вивчає дисципліни по професії. Також не важливо на яку професію вступили, університет надає усім, хто навчається, можливість випробувати себе і в технічній спеціальності. Як висновок скажу, що ДУТ як біла ворона с поміж інших вищих навчальних заходів (в позитивному вираженні), бо він має власну думку і ідею як правильно і корисно навчити студентів вибраної ними спеціальності.

Колесник Олексій, ДЗД-11

В первую очередь я выбрал этот университет потому, что мне его посоветовали друзья и знакомые, которые тут обучались и обучаются. Аргументами, которые мне привели, были связи университета с крупными компаниями и дальнейшим трудоустройством в будущем. Привлекло сотрудничество с такими компаниями как: 1. DEPS - продвигает на рынке современные технологические решения мирового уровня. 2. «Датагруп» — ведущая компания на рынке телекоммуникационных услуг. 3. МТС-Украина (Vodafone Украина) — ведущий украинский мобильный оператор, предоставляющий широкий спектр услуг, включая передачу данных по технологии 3G, мобильную голосовую связь, обмен сообщениями, фиксированный интернет и мобильное телевидение. 4. lifecell – На сегодняшний день оператор lifecell является не только оператором №1 для смартфонов в Украине, но и лидером по внедрению инноваций. 5. ООО "Фринет" – На сегодняшний день услугами компании пользуются более 143 тыс. абонентов почти в 200 населенных пунктах, что стало результатом постоянного внедрения инноваций и наличия ряда уникальных преимуществ.

Гаєвська Марина, МНД-11

Я обрала ДУТ тому що мене зацікавила спеціальність, мене задовольнило його розташування і я чула про нього багато позитивних відгуків.

Терещук Василь, МНД-11

Я обрав ДУТ, адже тут навчається багато моїх знайомих. Вони мені порадили обрати саме цей вуз. І я про це не жалію, адже все на вищому рівні.

Вова Иванов, МНД-11

3 преимущества: мощная команда педагогов-преподавателей, отличные условия для самореализации, отменный коллектив и атмосфера в университете. Также добавлю, что тут НАУЧАТ, а не «выдадут материал».

Рязанцева Анна, МНД-11

Я обрала ДУТ тому, що цей університет надає багато можливостей. Чудові викладачі, які завжди відкриті для спілкування зі студентами. Приємна сімейна атмосфера та всі як одна велика родина.

Юрченко Альона, МНД-11

Я обрала ДУТ, тому що це ВНЗ, який дає багато можливостей для навчання. Саме сучасна техніка відіграє велику роль. А приємні та обізнанні в своїй галузі викладачі не дають змоги засумніватися у виборі ВНЗ.

Коваленко Дмитро, МНД-11

Я выбрал ГУТ бо тут очень интересно преподают преподаватели и мне нравится то что университет имеет техническое направление и тут очень хорошая цена на учебу.

Прокопенко Олексій, МНД-11

Почему я выбрал ДУТ? Это самый оснащенный университет в нашей стране, где получить нужные знания, востребованные во всем мире, не составит труда. Также у нашего университета имеется куча компаний сотрудников , у которых можно получить более глубоки знания на практике. Большой преподавательский состав с учеными степенями и большим опытом преподавания за плечами.

Сущова Єлизавета, МНД-11

Я обрала Державний університет телекомунікацій за рекомендацією друзів зі старших курсів. Саме їхні відгуки переконали мене вступати саме в цей навчальний заклад. Під час екскурсії університетом мене здивували навчальні лабораторії, високий рівень забезпечення сучасним обладнанням. А вже під час навчання поліпшило ставлення викладачів до студентів, що завжди готові допомогти з навчальним матеріалом і не тільки.

Андрущенко Анжеліка, МНД-11

Я поступила в ДУТ, потому что этот университет заканчивает моя мама и я знала, что, закончив этот универ, я буду иметь хорошие знания которые пригодятся.

Лисаченко Олександр, МНД-11

Я довго думав куди піти навчатися і не міг ніяк визначитись. ДУТ мені порекомендували знайомі. Тут мені справді подобається навчатися. Гарні викладачі і цікаві предмети.

Згоранець Єлизавета, МНД-11

Я, як і кожний студент, мрію про якісну освіту і світле майбутнє. Тому, обравши Державний університет телекомунікацій, я впевнена, що рухаюся на зустріч до своєї мрії. Професії, які можна здобути в цьому університеті, є дуже актуальними на сьогоднішній день.

Антоненко Василь, МНД-11

Я выбрал этот университет, так как посоветовали знакомые и в том числе родные, которые закончили этот университет. В нём на самом деле, есть масса специальностей, которые довольно востребованы в будущем. Узнал, что студентам оставляют, много времени на саморазвитие, и даже преподают некоторые дополнительные курсы.

Коровченко Олексій, МНД-11

Одно из главных условий для поступления в ВУЗ, для меня было техническое оснащения университета. Я был приятно удивлен, когда мне показали лабораторию моего факультета, оснащённую современными ПК. К тому же, преподавательский состав меня тоже порадовал. При подаче документов в ДУТ все были со мной максимально любезны и предоставляли много полезной информации.

Йовенко Аліна, МНД-11

Я навчаюсь в Державному університеті телекомунікацій вже майже півроку, моя спеціальність "менеджмент". Хочу сказати, що в університеті мені все дуже подобається, адже викладачі дуже добре ставляться до студентів і дають нам найвищий рівень знань, ще в університеті дуже гарний ремонт із сучасним обладнанням, яке дає нам змогу ще більше засвоїти інформацію. З упевненістю можу сказати, що ДУТ- це моє прибуткове та щасливе майбутнє. Ще хочу відмітити Студ раду, яка організовує чудові зустрічі з успішними людьми та влаштовує свята, які нам дійсно потрібні, дякую вам.ДУТ- це те, що потрібно кожному майбутньому студенту.

Бондаренко Ілля, МНД-11

При поступлении в ВУЗ я руководствовался отзывами из Интранета и моих друзей, которые уже учиться в университетах. Отзывы о ДУТ оказались убедительными, к тому же мои товарищи советовали мне именно это учебное заведение. Я сделал свой выбор и уверен, что он оказался правильным!

Огар Євгеній, МНД-11

Мне понравился ДУТ по нескольким причинам. Во-первых, преподаватели этого университета дают качественное образование, и проверенную практикой информацию по специальности, которую выбрал. Во-вторых, я был удивлён, увидев рейтинг трудоустройства студентов-выпускников ДУТ. И втретих, удобное расположение как университета, так и его общежития.

Ярцева Дар'я, МНД-11

Я обрала цей університет, бо мені порадили друзі. Коли я поїхала знайомитись з університетом мені сподобався колектив викладачів, які зацікавлено розповідали про професію та проте як після закінчення університету зможу влаштуватися на роботу по своїй спеціальності.

Кріпак Олександра, МНД-11

Я студентка 1 курсу. Обрала саме Державний університет телекомунікацій, бо на мою думку, саме він здатний забезпечити високий рівень знань. Сучасне обладнання сприяє розвитку студентів та спрощує засвоєння нового матеріалу. Висококваліфіковані викладачі вміють заохотити до навчання, а також здатні легко і доступно донести інформацію до студентів.

Котюк Ілля, МНД-11

Я выбрал Государственный Университет Телекоммуникаций, потому что этот ВУЗ даёт знания узкого профиля, и не имеет аналогов в Украине. Институт сотрудничает с ведущими телекоммуникационными компаниями, что даёт мне надежду после окончания университета получить работу в одной из них. Постоянный тренинги и семинары, только повышает наш профессионализм.

Виноградня Дар'я, МНД-11

Почему я выбрала ДУТ? Это один из самых продвинутых университетов в сфере менеджмента, социологии, а также экономики. Оснащен новой техникой, университет имеет огромную базу знаний по всем предметам. Также я выбрал этот университет, потому что с первого курса имеется практика по изучаемым предметам, в то время как в других высших учебных заведениях только с 3-го.

Лозовик Яна, СТД-11

Я обрала ДУТ, тому що мені сподобалися відгуки про університет. Мені сподобалося те, що "Соціологія" вивчає кілька напрямів, а не один. Також, що тут знаходиться велика база корисного для моєї професії матеріалу.

Ахрамович Максим, СТД-11

Я сам не знаю чому вибрав ДУТ. Коли я вибирав університети, мені радили різні варіанти куди можна поступити, але чомусь мені сподобався саме ДУТ. Я ніколи не був тут, і мені ніхто про нього не говорив. Але все таки я тут, і сподіваюся тут буде весело найближчі 4-5 років.

Дерев’янко Анастасія, СТД-11

Я обрала ДУТ, тому що тут є всі умови для успішного навчання, творчого розвитку, корисного відпочинку та успішного працевлаштування. Я сподіваюсь отримати тут ґрунтовні знання для побудови своєї подальшої професійної діяльності. Також студентське життя – це етап, який відкриває для кожного з нас, першокурсників, нові можливості, цікаві події, багато знайомств.

Рагімова Сабіна, СТД-11

ДУТ я обрала в зв’язку з тим що хочу розвиватися не лише в сфері обраної професії, а і в нових сферах ХХІ століття. А прочитавши багато відгуків про різні університети я зрозуміла, що ДУТ є чудовим варіантом, щоб здобути знання саме в цьому університеті. І найголовніший пункт це те, що в цьому університеті не вивчають зайву інформацію, яка після закінчення не знадобиться для роботи а навпаки вивчають необхідне для нового покоління в різних сферах.

Семенов Никита, СТД-11

Понравился университет во время экскурсии. Рядом с домом. Хорошие преподаватели.

Гладченко Ира, СТД-11

Дут очень комфортный и атмосферный университет , мне он нравится тем, что все студенты и преподаватели, это как большая дружная семья.

Марчук Алла, СТД-11

Я вирішила вступати в ДУТ,тому що я знала, що випускники цього  університеті є сильними спеціалістами в сфері соціології. Також мене зацікавила можливість розвиватися і в інших науки, адже є багато факультативів.

Ширалиева Алина, СТД-11

Я довольна своим выбором университета. Я выбрала именно ГУТ потому что прочитала много положительных отзывов на сайте университета и как оказалось это были абсолютно точные отзывы. Мне нравится система образования, преподаватели и моя будущая профессия, которую я выбрала для себя.

Ключко Юля, СТД-11

Я выбрала ДУТ, потому что мне его посоветовали хорошие знакомые. Мне очень понравилось его место расположения.  Также именно он познакомил меня с профессией "социолог" и я в ней заинтересовалась.

Рыжая Наташа, СТД-11

Отличный вуз! Увлекательные занятия, опытный педагогический состав, много практических заданий, учиться не тяжело главное желание, сплоченные студенты, все очень приветливые, поэтому очень комфортно, не жалею что поступила именно сюда.

Осадчий Єгор, СТД-11

ДУТ привлек меня разнообразием факультетов и специальностей. Так же мне понравилась его позитивная репутация и удобное  расположение в городе.

Кабалюк Олег, СТД-11

Университет хороший, преподаватели хорошо объясняют теорию. Так же мне нравится то что мы ходим на экскурсии - это очень круто. Короче мне очень нравится.

Пасимчук Оксана, СТД-11

Я обрала ДУТ тому що мені сподобалася спеціальність "соціологія". Сподобалося те, що є цікаві екскурсії, і є можливість під час навчання знайти хорошу роботу. А також однією з переваг є зручне розташування університету та гуртожитку.

Безнос Дмитро, СТД-11

Самый лучший университет. Опытные и талантливые преподаватели, которые помогут и поддержат студента. Использование эффективных методов и систем преподавания. Корпус оснащён прекрасным IT-кафетерием, Студцентром, где можно хорошо отдохнуть, что тоже приятно для студента.

Чорноморець Анастасія, СТД-11

Чудовий університет з висококваліфікованими викладачами. Мені подобається дружня атмосфера, яка являється невід’ємною частиною цього закладу.

Наумець Оксана, СТД-11

Я обрала ДУТ через те, що тут є можливість вивчати те, що мені подобається. Мене зацікавили відгуки про цей університет, а також мені радили сюди йти мої знайомі, що тут навчаються, адже тут гарні викладачі, що дуже доступно і зрозуміло пояснюють матеріал і завжди готові допомогти, якщо щось незрозуміло.

Кияк Міша, СТД-11

Я обрав ДУТ, тому що тут чудові викладачі. Також мені подобається в ньому нова техніка. Ще одною причиною стало різноманіття цікавих заходів.

Лук’янчук Єгор, ПТБД-11

Вступив в ДУТ,бо відвідував підготовчі курси,де познайомився з викладачами,поринув в атмосферу університету. А також великий плюс,те що поруч проживаю.

Лисогор Денис, ПТБД-11

При обранні ВНЗ, я розглядав різні варіанти, але саме кафедра ПТБД в ДУТ мені сподобалась найбільше. Також в цьому університеті навчалися мої батьки. Вважаю, що ДУТ надалі буде розвиватися та випускати високоосвічених фахівців.

Сіненко Аня, ПТБД-11

Я выбрала ДУТ, потому что планирую связать свою специальность «предпринимательство, торговля и биржевая деятельность» ещё и с интернетом. Сам университет привлёк меня своим сайтом, на котором все идеально четко расписано по поводу всех специальностей. ДУТ маленький и уютный универ.

Войткевич Родіон, ПТБД-11

Я обрав ДУТ тому, що цe тeхнічний вуз, а тeхніка мeні дужe подобається і вважаю, що майбутнє людства в розвитку цифрових тeхнологій. Також, цe - дeржавний ВУЗ з високим рeйтингом та кращим пeдагогічним колeктивом. Я гадаю, що нe помилився з вибором університету!

Маценко Поліна, МРД-11

Я обрала ДУТ, тому що гуртожиток знаходиться близько біля університету, сам по собі університет має вдале розташування, а також тут доступні ціни для навчання. Мені подобається Київ, тому вирішила вступати в університет цього міста. Я чула багато позитивних відгуків про Державний Університет Телекомунікацій від друзів, знайомих, які рекомендували мені навчатися саме в цьому університеті. Знайомі розповіли, що тут дуже цікаво навчатися, цікаві викладачі. Також пріоритетом було те, що поруч гуртожиток.

Кудрик Аліна, МРД-11

До того, як подати документи в цей університет, почула гарні відгуки від багатьох друзів, вирішила також навчатися в ДУТі. Чула, що цей університет розвивається як в плані нового обладнання так і розвивається у навчанні. Саме сподобалось те, що у розкладі є тільки ті предмети, які необхідні для розуміння моєї спеціальності. Одні з самих виражених плюсів цього університету - це буфет, Wi-Fi на території всього університету та нове обладнання в лабораторіях. Обрала ДУТ, тому що дуже важливо вчитися саме там, де комфортно і де можна здобути потрібну професійну підготовку.

Войтович Діана, МРД-11

Чому я обрала саме Державний Університет Телекомунікації? Відповідь дуже проста, адже з першого візиту в цей університет, я зрозуміла, що саме тут моє місце. Мене зустріли привітні викладачі, які одразу ж мені сподобалися, адже зразу було зрозуміло, що у них великий багаж знань за плечима. Вони все чітко, та ясно розповіли про універ, показали де, та що знаходиться та захопливо розказали про професію маркетолога. Також мені сподобалось, що гуртожиток знаходиться близько біля університету та не прийдеться далеко йти на навчання. Провчившись тут більше трьох місяців, я впевнено можу сказати, що не помилилась з вибором цього університету.

Перепадя Дмитро, ПУАД-11

Навчатись цікаво, дуже хороші та компетентні викладачі. Хороша організація студентського культурного життя і тому  беру активну участь у житті університету.  Університет подобається, не жалкую.

Бобровский Игорь, ПУАД-11

Я обладаю многими лидерскими качествами, именно поэтому  я выбрал эту специальность. В ГУТ (Государственный университет телекоммуникаций) можно научиться чему-то новому и "прокачать" уже имеющиеся навыки. Я рад, что учусь именно здесь.

Бовкун Олексій, ПУАД-11

Після візиту перед подачою документів, у мене склалося дуже позитивне враження про університет. Та і зараз моє ставлення не змінилось. З першого дня нам добре викладають матеріал, що для мене є найголовнішим.

Боярчук Катя, ПУАД-11

На мій погляд, ця спеціальність дає широкий діапазон пошуку роботи, яка дійсно мене цікавить. Саме це мене і привернуло мою увагу. Викладачі дають дають не тільки суху теорію, але передають важливий життєвий досвід, який обов'язково знадобиться!

Романенко Дарина, ПУАД-11

Люблю свой университет и ни одного дня я не пожалела о том, что поступила в университет телекоммуникаций. Лучшие преподаватели, лучшая атмосфера, лучший университет. Если хотите учиться скучно и неинтересно, то сюда не поступайте.

Дмитрієва Марина, ПУАД-11

В нашем университете есть все что нужно современному студенту. Разнообразие специальностей, интенсивно развивающаяся социальная инфраструктура, наcыщенная студенческая жизнь. В этом университете есть практически все для полноценной молодости умного человека.

Круподера Катерина, ПУАД-11

Учиться легко, хорошие преподаватели и благоприятная атмосфера.

Дрозд Олександр, ПУАД-11

Не жалею, что выбрал именно этот университет. Ценю знания и опыт который дают нам в университете, так как для меня это очень важно.

Нестеренко Володимир, ПУАД-11

Хороший ВУЗ. Новая система, непохожая на других. Крутая преподавательская база. Также большим плюсом считаю месторасположение университета, можно добраться любым транспортом.

Дідик Ксенія, ПУАД-11

Каждый выстраивает свою студенческую жизнь сам. Кто-то приходит сюда только за знаниями, а кто-то еще активно участвует в жизни университета. В здесь делают все для качественной организации студенческой активности, всячески помогают студентам, это очень круто.

Осійчук Владислав, ПУАД-11

Учусь на бюджете, чему очень рад. Преподаватели идут на встречу, качественно подают материал. Каждый день можно узнать что то новое, я думаю что это самое главное.

Бовкун Олексій, ПУАД-11

Виховний процес в інституті побудовано таким чином, щоб максимально розкрити потенціал кожного студента. Викладачі завжди вислухають і дадуть пораду. Це дуже чудово коли є комунікація між викладачем і студентом, тоді легше працювати.

Бобровский Игорь, ПУАД-11

Я поступил в ГУТ на специальность Публичное управление и администрирование. В этом университете очень хорошие преподаватели, на парах всегда получаешь полезную и интересную информацию. На нашей кафедре часто устраивают тренинги и экскурсии, это большой плюс.

Шумак Олексій, ПУАД-11

Часто чую, що в багатьох університетах є корупція і що сесію без грошей не здати. В Державному університеті телекомунікацій жодного разу ніхто про це і не зарікався. Хоча сесія ще попереду але розмовляючи зі старшими курсами, то всі здають самі, своїми знаннями. Я думаю дуже важливо, що університет не має поганої слави.

Вірко Богдан, ПУАД-11

Все влаштовує. У студентів є всі можливості для якісного отримання знань та  досвіду. Вартість навчання – демократична і дозволяє навіть оплачувати її самостійно якщо студент працює.

Шапран Ірина, ПУАД-11

При виборі ВНЗ я орієнтувалась на наявність у ньому необхідної для мене спеціальності, так як знала точно по якій спеціальності буду навчатись. І звичайно при вступі до ДУТу орієнтувалась на високу якість навчання та рівень підготовки.

Ткачук Марина, ПУАД-11

Вступила сюди, можна сказати, випадково, але жодного разу не пошкодувала про це. Найкраще, що він дав мені - люди. Багато цікавих викладачів, які можуть розказати і підказати.

Парфєньтєв Віталій, ПУАД-11

Велика увага приділяється науковій роботі, дослідженню фундаментальних, прикладних проблем державного управління.  В університеті проводяться наукові конференції за відповідними напрямами галузі науки «Публічне управління та адміністрування", це дуже цікаво.

Романенко Карина, ПУАД-11

Я навчаюсь на спеціальності публічне управління та адміністрування, на першому курсі. Дуже щаслива, що сюди поступила, викладачі дуже гарно викладають пари, з розумінням відносяться до студентів, ціни на навчання невисокі, інститут дуже чудовий, рекомендую поступати сюди.

Соколов Данило, ПУАД-11

Підготовку в Інституті орієнтовано на оволодіння новітніми технологіями управління, методами бізнес-аналізу, прогнозування та вирішення реальних управлінських ситуацій. Навчання проводиться з використанням case-study, майстер-класів та тренінгів і відбувається в спеціалізованих аудиторіях, обладнаних сучасною комп'ютерною, проекційною технікою та мультимедійними пристроями.


Відгуки студентів-першокурсників 2017-2018 н.р. про Державний університет телекомунікацій

Відповідь студентів 1-го курсу на запитання: «Чому я обрав Державний університет телекомунікацій?»
    *опитування проведено Студентською радою Університету та відділом з питань соціальних та навчальних проблем студентів

Навчально-науковий інститут телекомунікацій та інформатизації

Факультет телекомунікацій

Іван Фурсович, ТСД-12

Я, як студент, сміливо можу відповісти, що Державний Університет Телекомунікацій - це моє майбутнє. Всі професії, які наявні в ньому, на даний момент дуже популярні та прогресуючі, адже людство рухається вперед, технології з кожним днем змінюються, а ДУТ іде в ногу з ними. Мені дуже подобається атмосфера, що сприяє навчанню та підтримки комунікації між студентами та викладачами. Тут я відчуваю себе особистістю і саме про цей університет я можу сказати: Він живе, а не існує!

Мацкевич Владислав, ТСД-17

Я студент Державного Університету Телекомунікацій. З впевненістю можу заявити, що я отримаю хороші знання і якісну підготовку. Прийшовши сюди, я одразу відчув потенціал цього університету, адже підготовлені викладачі якісно викладають матеріал і зацікавлені аби ми стали майбутнім нашої країни. Також мене вразило технічне оснащення університету, бо використовується робоче обладнання останнього покоління. В нашому університеті кожної неділі проходять цікаві заходи для відпочинку студентів.
Я можу з впевненістю сказати, що з нашим університетом ми рухаємося у майбутнє.

Захарченко Андрій, ТСД-17

Являючись студентом Державного університету телекомунікацій, з впевненістю хочу сказати, що цей університет є найкращим вибором абітурієнта, який хоче отримати якісні знання, не забуваючи про особисте життя. Викладачі пояснююсь матеріал таким чином, що він дуже швидко та якісно засвоюється. Атмосфера в університеті розташовує до себе, допомагаючи зосередитись на навчанні. А Студентська Рада усіма силами робить студентське життя більш веселим та різноманітним. Дуже часто проводяться цікаві заходи. Час від часу проводяться зібрання, які мотивують досягати вершин у навчанні. Обов’язково адміністрація університету допомагає студентам отримати практику під час навчання, а також у подальшому отриманні свого місця роботи після випуску. Я вважаю цей університет одним із найкращих університетів, пов’язаних із телекомунікаціями.

Слободянюк Володимир, ТСД-16

Навчаюсь на першому курсі на факультеті ТК. За ці півроку навчання сталося багато подій: зустрічей, труднощів, радощів, успіхів та невдач. Освіта, отримана в стінах університету, вже дала мені набагато більше ніж всі мої знання здобуті протягом життя! Найважливішим фактором успішного і продуктивного навчання є те, що вчителі підходять до своєї роботи зі знанням своєї справи. На мій погляд, найбільш вагомим є те, що крім базової програми навчання учням в доступній формі подається додатковий матеріал. Приємно здивувало, що кожен учитель, незалежно від встановленої програми, намагається, щоб ми, студенти, досконально розуміли матеріал та якомога глибше вивчали його з різних сторін. Також дуже вразило, що у всіх учителів можна знайти міцну опору і підтримку, це дозволяє бути впевненим в тому, що у тебе все вийде! Також студентська рада зацікавлює різноманітними іграми, фільмами та соціальними акціями. Всі студенти дуже дружні та життєрадісні, з усіма можна знайти спільну мову та знати, що тобі допоможуть і завжди підтримають.

Свиридов Дмитро, ТСД-14

Я навчаюсь в Державному Університеті Телекомунікацій вже півроку і хочу сказати, що це університет, який точно дасть мені гарну професію в майбутньому. Дуже подобається те, що у розкладі є тільки ті предмети, які необхідні для розуміння моєї спеціальності. Проводиться дуже багато заходів, що не може не подобатися (перегляди фільмів, конкурси, концерти…), тож є час не тільки навчатися, але й порозважатися. Вчителі – люди, які дійсно добре розуміються у своєму предметі, завжди йдуть на зустріч студенту, зрозуміють, допоможуть, якщо щось не виходить. Університет співпрацює з багатьма компаніями, які вже на старших курсах пропонують роботу. Тож вибір цього університету буде гарним рішенням для отримання знань.

Красноліцький Володимир, ТСД-17

Провчився в університеті вже пів року, тобто можу зробити деякі настанови для тих, хто в майбутньому виявить бажання навчатись в Державному Університеті Телекомунікацій. До того як подати документи в цей університет, почув гарні відгуки від багатьох друзів, вирішив навчатися. Як звичайний першокурсник думав, що буде легко, можна буде нічого не вчити, як в школі. Коли почалося навчання зрозумів, що такий варіант не пройде, ти або вчишся або отримуєш погані оцінки. Одні з самих виражених плюсів цього університету - це буфет, Wi-Fi на території всього університету та нове обладнання в лабораторіях. Абітурієнту чи простому користувачу, який побачить цей відгук - рекомендую цей університет.

Кудря Саша, ТСД-13

Ось уже закінчився перший семестр мого навчання в Державному Університеті Телекомунікацій поки все подобається. Тут дають непогані знання, які так важливі в наш час. У викладачів хороший підхід до студента: завжди допоможуть, пояснять; погані оцінки можна перездати і вийти на більш високі і т.д. Усередині дуже затишно, відчувається все та ж атмосфера рідної школи. Є прекрасний IT-кафетерій і Студцентр, де можна чудово відпочити. Анітрохи не шкодую, що навчаюсь саме тут і рекомендую іншим студентам приєднатися до нашої дружної сім'ї.

Нагорна Єлизавета, ТСД-11

Я провчилася в університеті телекомунікацій вже пів року. Я дуже задоволена отриманим досвідом. Ввели нову програму навчання, з'явилися практичні заняття, що виявилося досить цікаво. Викладачі лояльно ставляться до усіх учнів. Так само відмінний колектив, який завжди допоможе, направить. Так само є студентська рада. Спасибі їм за всі цікаві проекти, які максимально залучили студентів.. В університеті дуже цікаво і вчиться, і проводити час, і концерти на вищому рівні. Я дуже рада, що вибрала Державний Університет Телекомунікацій!

Панченко Владислав, ТСД-15

Я навчаюся в Державному Університеті Телекомунікацій вже майже рік. За цей період часу я зміг освоїти базові поняття своєї спеціальності, телекомунікації та радіотехніки, покращив свій рівень роботи з IT-приладами. Разом с викладачами, ми, студенти досягаємо успіхів в нашому навчанні та стаємо справжніми майстрами своєї діяльності. Університет завжди готовий надати вам допомогу в вашому розвитку, кожен готовий прийти на допомогу, також я знайшов за досить короткий період часу справжніх друзів і зрозумів, що справжні проблеми можуть об'єднувати колектив.

Спіцин Михайло, ТСД-13

Я навчаюся на денній формі навчання в Державному Університеті Телекомунікацій. Провчившись у цьому університеті вже пів року, дуже задоволений, тому що за цей період викладачі та адміністрація не розчарували моїх сподівань. Про університет багато позитивних відгуків та відсутність у ньому корупції. Сесія була складною, але я склав усі екзамени та заліки успішно. Навчатись цікаво та весело, студентська рада університету постійно проводить круті студентські проекти. Як підсумок хочу сказати, що я задоволений своїм вибором і вам раджу це університет.

Навчально-науковий інститут телекомунікацій та інформатизації

Факультет інформаційних технологій

В’юннік Ю.О., КІД-12

Если говорить в двух словах о Государственном университете телекоммуникаций, то безусловно это учебное заведение позволяет своим студентам развиваться. Большинство преподавателей настроены именно на то, что бы обучить своих студентов нужным умениям. Минимум времени тратиться на выполнение абсолютно ненужных задач, что экономит свободное время, которое можно потратить с куда большей пользой. В университете проводиться огромное количество практических и лабораторных работ на хорошем оборудовании, которое облегчает любое задание и делает его выполнения приятным. Сам коллектив университета так же помогает студентам раскрыться, найти свое место в современном обществе. Именно поэтому я считаю, что в этом университете студент всегда будет чувствовать себя комфортно и будет получать именно нужные знания.

Адрющенкова С.О., ПД-11

Меня зовут Стелла, я студентка первого курса Государственного университета телекоммуникаций. Учусь на кафедре инженерии программного обеспечения. На данный момент я закончила первый семестр, и вот мои впечатления. В университете заботятся о студентах, об этом говорит огромное количество проводимых мероприятий, связанных с тем, чтобы новички в сфере ИТ смогли найти свой путь в данной сфере. Преподаватели в целом отзывчивые и зачастую готовы помочь, если есть сложности в понимании учебного материала. Плюсом является проведение различных развлекательных мероприятий, таких как, дискотеки, конкурсы, просмотр фильмов и многое другое в студенческом центре университета, что делает студенческую жизнь разнообразной. К тому же, на переменах там можно просто передохнуть и выпить чашечку чая. В целом, в университете учебная и развлекательная часть на отлично!

Шевченко М.О., САД-11

Я учусь в университете уже один семестр и могу дать свой отзыв. В первую очередь, хочу отметить отзывчивость преподавателей и качество подачи материала. Так же мне нравится ремонт в каждом кабинете и наличие хороших лабораторий. Куратор и заведующий кафедрой всегда готовы помочь с решением проблем и вопросов касающихся учёбы. Большое количество практических занятий так же положительно сказывается на усвоении материала.

Пінчук Д.В., ІСД-11

Непоганий університет, має доволі гарну технічну складову у лабораторіях, кількість котрих достатня для того аби всі бажаючі могли займатися в вільний від занять час. В деканаті факультету інформаційних технологій працюють чудові методисти, які завжди раді допомогти. Якщо студент має бажання вчитися - йому в цьому радо допоможуть викладачі кафедри (я навчаюся на кафедрі інформаційних систем та технологій), які дозволяють задавати запитання навіть після закінчення занять.

Демиденко Н.О., ПД-14

Касательно университета, его оборудования, программы, атмосферы, тут всё просто: ни с чем в сравнение не идёт. Выглядит ДУТ значительно лучше и достойнее большинства учебных заведений его уровня и выше. Внутри и снаружи всё идентично, и там и там чувствуется вкус и должное состояние. Оборудование, с которым мы ознакомлены на данный момент, на высоком уровне, всё исправно. Программа обучения, отдельная тема, на парах очень интересно, хоть и не всегда, бывает сложно, но без этого нигде. Составлена программа по свежим данным мировых ассоциаций, часто обновляется. Так же из семестра в семестр добавляются новые дисциплины, темы, а также сложности, развлечения! Мне пока всё безумно нравится.

Кусяк О.В., ПД-12

Плюсы:
1. Программа.
2. Атмосфера.
3. Окружающие люди, а особенно группа.
4. Оборудование (есть несколько погрешностей, но на них можно закрыть глаза).
5. Удобства.
6. Красивый двор и принадлежащая университету территория.
7. Преподаватели.
8. Досуг.
9. Перспективы после окончания обучения.
10. Поддержка студентов в будущем и помощь в трудоустройстве.
11. Выгодное географическое расположение заведения.
12. Расписание учёбы и каникул, мероприятий.

Назаренко Д.О., КІД-11

Я студент Державного Університету Телекомунікацій, навчаюсь на спеціальності Комп’ютерна Інженерія, і за пів учбового року я хочу сказати, що ДУТ досить цікавий університет, який можна розглядати на рівні інших популярних університетів України. Я не жалкую, що поступив сюди. За пів року я багато чому навчився та познайомився з багатьма цікавими людьми. З приводу предметів, я хотів би виділити викладача англійської мови в моїй групі, на практики якої я залюбки ходжу, але й крім цього склад викладачів досить лояльно відноситься до студентів та добре доносить інформацію.

Корж А.А., ПД-13

Стоимость обучения отличная, очень лояльная. Преподаватели самые лучшие, особенно преподаватели программирования, Артемий Анатольевич преподает С++, великолепный учитель. В целом, все преподаватели заслуживают похвалы. Они молодые и с ними проще общаться, они лучше нас понимают, мы лучше их, и на пары в разы приятнее идти учиться. При этом своим изложением материала они мотивируют нас учится. В общем все, университет хороший, но я надеюсь, что он станет в разы лучше и, чтобы когда-то, (возможно даже после меня) про этот университет говорили, что он лучший по IT-сфере в Украине, а то и в Европе..

Довгопол Б.О., КНД-12

Учусь на 1 курсе Государственного университета телекоммуникаций. В целом доволен, уровень обучения устраивает, преподавательский состав очень хороший. Также есть возможность для саморазвития во многих сферах, проводятся разного рода мероприятия, как научные так и творческие, в которых каждый может поучаствовать. Я доволен, что выбрал этот университет, надеюсь успешно закончить ВУЗ и открыть здесь для себя ещё больше перспективных возможностей.

Яновський Д.А., ПД-11

Програма навчання - на парах дуже цікаво, хоч і не завжди легко, буває складно, іноді надто, але без цього ніде…. Все гранично зрозуміло, за винятком предметів складніших, але можна підійти до викладача і вирішити питання будь-якої складності, адже для цього може зібратися навіть невеликий конгрес викладачів одного предмета, сфери, а це, знаєте, дорогого коштує) Складено програму за свіжими даними світових асоціацій та роботодавців, часто оновлюється.

Навчально-науковий інститут захисту інформації

Киселев Алексей, БСД-14

Я давно хотів пов’язати своє життя і майбутню професію з захистом інформації. Тому за порадою друзів вступив на навчання до Державного університету телекомунікацій. В університеті кваліфіковані та лояльні викладачі, цікаві напрями навчання. Тут можна знайти друзів та багато чому навчитись, усе подобається.

Бойко Анна, УБД-11

Когда нужно было выбирать университет, я без вариантов выбрала ДУТ и ни разу не пожалела о своем выборе. Хорошие преподаватели и специальное оборудование способствуют качественному обучению. Университет предоставляет все необходимое для того, чтобы стать хорошими специалистами.

Маницкий Владимир, БСД-14

Я очень рад, что выбрал именно этот университет. Уже посоветовал его многим друзьям. Если хотите стать квалифицированным специалистом в области IT-технологий, то поступайте в ДУТ.

Чепур Юлия, УБД-11

Отличный университет, в нем есть все необходимое для практики, достаточно хороше оборудование, адекватные и образованные преподаватели, которые идут на встречу студентам, помогая им более детально разобраться с предметом.

Топоров Олександр, УБД-11

Университет просто чудесный. Есть WI-FI, можно на парах искать полезную информацию по предмету, дабы помочать преподавателям и доповнять лекции своими вставками. Преподавательский состав просто волшебный, все очень сильны в своей сфере. Есть студенческий центр, в котором каждый день проводяться различные проекты, что значительно облегчает процесс получения знаний и создаёт крепкие дружеские отношения. Также присутствует довольно таки хорошее общежитие, где студенты могут с пользой провести досуг, творчески развиваться, помочать своим коллегам по университету. Состояние самого здания университета хорошее. Рекомендую всем абитуриентам.

Кукшин Дарія, УБД-11

Скажу Вам так, коли я вперше натрапила на сайт ДУТа, то зрозуміла, що це мій вибір. Університет молодий і достатньо новий на рівні інших. В Києві мало технічних вузів, але цей не поступається їм місцем. В лабораторіях нове обладнання для навчання студентів. Університет має багато партнерів-компаній, тому толковому студенту завжди знайдеться робота. Приємні та освічені викладачі, які ніколи не відвернуться від Вас, якщо потрібна допомога. Всі предмети потрібні для подальшої роботи, немає непотрібних технарям. Рекомендую.

Бугай Алексей, БСД-13

Мой выбор пал на Государственный університет телекоммуникаций.

И знаете, я не пожалел, техническая база университета на высшем уровне, он способен конкурировать с университетами других стран.

Моя специальность - кибербезопасность, тут представлена прекрасно, много предметов от которых будет зависеть мой уровень востребованности на рынке труда. Хотелось бы подчеркнуть, что расписание сделано максимально удобно, полное отсутствие окон очень радует.
Преподаватели всегда готовы пойти на встречу и просидеть с тобой ещё пару чтобы научить большему, они правда заинтересованы в том, чтобы дать вам знания.

Головін Віталій, БСД-13

Серед великої кількості ВУЗів Києва, мій вибір пав саме на ДУТ. Я поступав сюди свідомо, тому що ДУТ - один з найбільших перспективних ВУЗів нашої країни з сучасним підходом до навчання . Вже як студент даного університету можу запевнити, що навчання тут не є складним і це так, тому що викладачі дуже детально та зрозуміло пояснюють матеріал свого предмету. Взагалі, викладачі в ДУТі - це чудові добрі люди, з якими можна порадитися, радо йдуть на контакт зі студентами. Ще одним із великих плюсів вважаю те, що в університетських лабораторіях встановлене нове сучасне обладнання, яке не тільки полегшує життя студента, а й допомагає здобувати практичні навики, які будуть потрібні вам в майбутньому. Також не можу не згадати про студентське самоврядування, адже його члени виконують великий обсяг роботи, саме завдяки їх старанню життя в ДУТі - це не тільки навчання, а й концерти, різні спортивні змагання(футбол, настільний теніс), міс та містер університету, квк, дискотеки з нагоди свят. Підсумовуючи, хочу сказати, що ДУТ - це запорука успіху в житті.

Верета Антон, БСД-13

Послухавши купу порад, я вирішив подати документи в ДУТ. Згодом стало зрозуміло, чому мої друзі так радили його. Навчання тут засноване на практичних завданнях і освоєнні всього на прикладі. Завдяки цьому, дуже легко і зрозуміло навчатися. ДУТ - це не тільки навчання, а ще купа різних цікавих проектів і вечірок. Жодної секунди не шкодую, що я поступив сюди.

Андрей Захаренков, БСД-13

ГУТ являт из себя наиболее перспективный ВУЗ Украины, который по-настоящему предоставляет хорошую теоретическую и практическую базу своим студентам. Огромное количество разных курсов в университете поможет лучше освоить свою специальность и получить дополнительные навыки, что на выходе из университета сделает новоиспеченного випускника очень перспективным работником. В целом, могу сказать, что ГУТ полностью оправдывает мои ожидания, как высшего ученого заведения.

Навчально-науковий інститут менеджменту та підприємництва

Пилипей Анастасія, АЗД-11

Я навчаюсь в ДУТі на спеціальності «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю» і скажу, що пішла навчатися саме в цей ВУЗ. Вступ до нашого університету – це запорука успіху. Адже саме працівники ІТ-технологій є затребувані, влаштуватися на роботу можна як в Україні так і за кордоном. Наш університет повністю обладнаний WI-FI доступом, тобто де б ви не були всюди є вихід в мережу. Ми навчаємося в спеціалізованих, обладнаних сучасним новітнім обладнання провідних компаній.

Григоренко Олександр, ЕПД-11

За эти пол года, что я нахожусь в Университете, мне абсолютно всё нравится.
Очень отзывчивые преподаватели, которые всегда помогут или даже пойдут на компромисс, поддержат и подскажут когда что-то не понятно. Атмосфера в университете очень позитивная и весёлая, постоянно происходят какие-то праздники, конкурсы, викторины. В студ. раде так же сидят очень отзывчивые и красивые девушки, которые всегда тебе помогут в вопросах, которые у тебя есть и всегда встретят тебя с улыбкой и хорошим настроением.

Пінчук Ольга, МРД-11

ДУТ замечательный университет, рада что поступила именно сюда. Очень хорошо подобран преподавательский состав. Преподаватели всегда идут на встречу студенту и всегда готовы прийти на помощь.

Хащевацька Ольга, МНД-11

Хочу поділитись із вами своїми враженнями про університет. Загалом навчання мені подобається, університет надає багато можливостей, таких як активне студентське життя поза навчанням, якісна освіта та багато іншого.

Оніщенко Ольга, МРД-11

Будучи студенткою 1-го курсу Державного Університету Телекомунікацій, можу сказати, що спеціальність, яку я обрала, а саме "Маркетинг", цікава та прогресуюча на сьогоднішній день. Кафедра маркетингу в нашому університеті має надзвичайно сильних викладачів. Ми отримуємо знання в повній мірі. Тому я вважаю, що важлим є вибір саме спеціальності, про яку ти мрієш та хочеш поринути в неї, а не університету по рейтингах. Адже в будь-якому навчальному закладі все залежить, в більшій мірі, лише від тебе!

Каленська Наталія, ПТБ-11

Мені подобається в Державному університеті телекомунікацій, тому що завжди панує дружня атмосфера, яка допомагає налаштуватися до роботи. Викладачі кожного дня дають цікаві та нові знання. У вільний час від навчання існують різні заходи, тому студентам ніколи не буває сумно. Великим плюсом ДУТа є розуміючі викладачі. В університеті не завантажують не потрібною інформацією, а дають лише необхідний матеріал. Директора інститутів, завідуючі кафедр завжди йдуть назустріч студентам. В університеті немає чіткого посадового поділу. Всі з радістю допомагають один одному.

Миронова Дарья, ЕПД-11

Когда я решила подавать документы в этот университет, была уверена что получу хорошее высшее образование, благодаря которому смогу иметь высокооплачиваемую работу. Пока так все и получается, я рада, что поступила именно в Государственный университет телекоммуникаций. Учусь на специальности «Экономика» я изучаю интересные и важные для моей будущей профессии. Преподаватели очень лояльны, но в свою очередь требовательны (по моему это идеальный вариант). Университет в целом очень комфортный и удобный. Рада что учусь здесь.

Сєліна Дар’я, ПУА-11

Я вступила до цього університету пів року тому на спеціальність «Публічне управління». Проучившись тут перший семестр, я зрозуміла, що ДУТ — це моє. Мені дуже подобається оновлений зміст навчання, тобто немає загальних предметів, таких як історія, хімія, біологія, замість них з першого курсу вже вивчаються проф. дисципліни. Також у ДУТі проводиться дуже багато заходів: дискотеки, концерти, конкурси та багато іншого. Студентська рада в гарному складі, активно працює, організовує всілякі акції, проводить збори, гарно прикрашає університет до всіх свят та проводить студентські паті. Загалом, все дуже добре.

Кафедра маркетингу

Снітка Юлія, МРД-11

Навчання в Державному Університеті Телекомунікацій, без сумніву, є корисним, пізнавальним та надзвичайно цікавим для мене.
Я обрала професію маркетолога тому, що ця професія дуже прогресуюча, вважаю, що обираючи цю професією я дійду до своєї мети.
Спеціальність «Маркетинг» дає мені світогляд, вміння орієнтуватись у житті, можливість реалізувати себе у суспільстві.
Кафедра маркетингу є дуже чудовою, викладачі кафедри мають професійний підхід до роботи, та глибокі знання.

Одинокий Адіс, МРД-11

Я навчаюсь у Державному Університеті Телекомунікацій на 1 курсі спеціальності «Маркетинг».
За цей невеликий час навчання я вже багато чому навчився, як в професіональній сфері, так і в загальних дисциплінах. В університеті привітливі викладачі, які завжди допоможуть студенту, підкажуть вірне рішення. Лекції проходять цікаво, дисципліновано та чітко., з використанням інтерактивних і інформативних презентацій, відео та фотоматеріалів. Слід згадати й про Студентську Раду, яка активно організовує різні цікаві й корисні заходи.
Привітливість, чуткість й люб’язність – це все про ДУТ. Я радий, що тут навчаюсь.

Корж Марія, МРД-11

Я обрала професію маркетолога тому, що цей вид діяльності прогресуючий, а тому ця професія ніколи не застаріє. Маркетолог повинен відмінно знати не тільки теорію своєї роботи, але й бути чудовим практиком.
Я вважаю, що в Державному Університеті Телекомунікацій мене навчать всьому, що треба знати кваліфікованому працівнику в сфері маркетингу.
В нашому університеті дуже розвинена матеріальна база, всі викладачі доступно і зрозуміло пояснюють навчальний матеріал.
На мою думку, після закінчення університету, я зможу легко влаштуватися на престижну роботу, та розвивати свої навички в майбутньому.

Савраненко Анастасія, МРД-11

Обираючи собі професію я орієнтувалась на її затребуваність, на власні навички та на те, чи зможе вона дати мені можливість саморозвитку.
Я довго обирала та шукала те, що підійшло би мені по всім цим параметрам.
І зараз, коли я навчаюсь на спеціальності «Маркетинг», я усвідомлюю, що зробила вірний вибір.
Професія маркетолога є високооплачуваною, дозволяє підніматись по кар’єрним сходам, в ній цінуються як творчі здібності, так і аналітичні, що дає можливість всестороннього розвитку.
Я повністю задоволена вибором своєї професії.

Ситніченко Олександр, МРД-11

В сучасному світі маркетинг грає дуже велику роль.
Зараз реклама присутня на кожному кроці.
У будуванні, чи формуванні власного бізнесу дуже важливо правильно розрахувати маркетингову стратегію.
Адже успішність підприємства, в більшості випадків, залежить від реклами.
Я вважаю, що я не помилився і правильно обрав університет і спеціальність, аргументуючи це тим, що я навчаюся в ДУТ вже півроку і мені подобається тут все.

Федоренко Олександр, МРД-11

Чому я обрав саме спеціальність маркетинг? Ну, на це є декілька причин. По-перше, це перспективність цього напрямку. Інтернет зараз розвивається з блискавичною швидкістю, з'являється новий контент — а отже і створюється величезний простір для роботи. Тим паче, кожна фірма має потребу в рекламі, тож маркетологи будуть затребувані ще багато років. Другим аспектом у моєму виборі стало те, що маркетолог — дуже креативна професія. Піар і реклама не мають яких-небудь рамок, у яких ти повинен працювати, і це дає змогу повністю розкрити свої таланти в цій сфері, створювати таку рекламу, яка буде подобатись як тобі, так і споживачам. І, звісно ж, оскільки ця професія буде потрібною в майбутньому, я вважаю що в Україні буде велика кількість вакансій для маркетологів, а також легкий кар'єрний ріст, що є запорукою високої заробітної плати.

Луганська Валентина, МРД-11

В современном мире огромное общество потребителей товаров и услуг.
Для решения этой проблемы существует маркетинг, - наука, которая изучает спрос на товары, внушая потребителю необходимость ему приобретения того или иного товара.
Я считаю данную профессию одной из самых интересных и востребованных в наше время, именно поэтому я выбрала эту специальность.
Первый семестр обучения оправдал мои ожидания, и я ни капли не жалею, что мой выбор был таким.

Копетюк Софія, МРД-11

Я давно вже знала, що я хочу на спеціальність «Маркетинг», але не вибрала навчальний заклад. В Інтернеті я знайшла сайт ДУТ і зацікавилася цим ВНЗ. Він дуже зручно розташований, багато цікавих спеціальностей і є можливість розвивати себе як творчу особистість.
Мені подобається мій університет.

Корженівська Вікторія, МРД-11

Чому я обрала саме цей університет і спеціальність «Маркетинг»? Навчання на кафедрі «Маркетингу» дає ґрунтовні знання із безлічі дисциплін, які стають у пригоді не лише у професійному відношенні, але й у повсякденному житті. На кафедрі працюють висококваліфіковані викладачі, професіонали своєї справи та просто хороші, добрі люди, до яких завжди можна звернутися за порадою та допомогою. 
Спеціальність «Маркетинг» дає широкий спектр знань, які можна застосувати у різних сферах сучасного світу. Головне визначитись, де саме студенти хочуть себе бачити у майбутньому, і йти до цієї цілі, вивчаючи потрібні предмети, які викладаються на кафедрі «Маркетингу». Адже спектр матеріалу дуже великий, тому можливості є просто безмежні! Головне завжди знати, що не можна зупинятись на досягнутому, потрібно вдосконалюватися!
Дякую за можливість навчатися і досягати висот!

Ковальчук Віта, МРД-11

Я обрала професію маркетолога тому, що вона сучасна та популярна у наш час і я можу гарно проявити себе в цій сфері діяльності. Інтерес до даної професії постійно зростає, і це не дивно.
На мою думку, саме в Університеті Телекомунікацій я можу відкрити для себе світ нових технологій. Тут я можу проявити усі свої особливості, які так потрібні для маркетолога. Навчаючись в університеті я щодня розвиваю своє мислення, логіку, комунікаційні навички, креативність та ініціативність. Крім того я можу стати досвідченим користувачем ПК, дізнатися ази програмування. Дана професія маркетолога пов’язана з виробництвами, продажами, фінансами. Я вважаю, що саме цьому я і навчуся у Державному Університеті Телекомунікацій.


Відгуки студентів про Державний університет телекомунікацій у 2017 році

Відповідь студентів 1-го курсу на запитання: «Чому я обрав Державний університет телекомунікацій?»

Навчально-науковий інститут телекомунікацій та інформатизації

Факультет телекомунікацій

Нагорна Ліза, ТСД-11

Вступаючи в Державний університет телекомунікацій, розумієш - твоє майбутнє на правильному шляху! В Державному університеті телекомунікацій є безліч переваг: високий рівень організації навчального процесу, перспективні заходи міжнародного рівня, надання європейських сертифікатів, співпраця з міжнародними фірмами! Все це, розповідали мені друзі, які з задоволенням навчаються в Державному університеті телекомунікацій.

Тарасюк Данило, ТСД-11

Майбутні перспективи  в наш час відіграють важливу роль, адже про щасливе майбутнє  мріє кожний!  От і я, поглянувши на можливості  Державного університету  телекомунікацій, зрозумів, що дійду до своєї мети!  Хороші навички  та вміння дадуть змогу працювати на чудовій роботі і отримувати престижну заробітну плату!  Обравши свою спеціальність,  я був задоволений, що зможу весь час  вивчати все на практиці. Тому Державний університет  телекомунікацій - моє щасливе  майбутнє!

Іван Фурсович, ТСД-13

ДУТ я обрав тому, що він є передовим серед IT вузів України, але це не єдина причина. Також в цьому вузі навчається безліч моїх друзів, які говорять, що я стану кваліфікованим спеціалістом, а не просто людиною з дипломом та без знань. Також на це вплинув той факт, що кожен може практикуватися на передовому обладнанні. Державний Університет Телекомунікацій - мій вибір.

Спіцин Михайло, ТСД-14

Я, навчаюся на денній формі навчання в Державному університеті телекомунікацій. Коли розпочалась вступна кампанія, я зацікавився цим вузом, тому що він має найвищий рівень акредитації, в ньому була низка факультетів, що зацікавили мене, про нього багато позитивних відгуків та відсутність у ньому корупції. Згодом я дізнався, що в цьому ВУЗі навчаються мої друзі та після розпитувань в них про навчальний заклад я вирішив подати заявку на вступ до Державного Університету Телекомунікацій.

Дужик Даниїл, ТСД-14

Я обрав Державний університет телекомунікацій, як місце свого майбутнього навчання, оскільки: 1. Географічно він знаходиться не далеко біля мене, тому мені зручного до нього добиратися. 2. Можливість отримати, в майбутньому, перспективну професію в IT сфері. 3. Перед вступом, я проходив 4-х місячні курси підготовки до ЗНО в університеті, тому встиг побачити, які знання викладачі можуть надати мені, як майбутньому студенту. 4. Також багато інших незначних причин: гарна технічна база, перевага над іншими вузами в багатьох аспектах, гарне ставлення та консультація під час подачі документів, та інші.

Діма Корольов, ТСД-14

 1. Хороше місце знаходження.

 2. Університет обладнаний технологічним обладнанням нових поколінь.

 3. Світле майбутнє після його закінчення.

 4. Є можливість знайти роботу по спеціальності.

 5. ІТ технології дозволяють мати гарний прибуток.

 6. Університет співпрацює з різними передовими ІТ компаніями, які беруть на стажування.

Ткаченко Олег, ТСД-16

Я обрав Державний університет телекомунікації тому, що телекомунікації - це майбутнє України і я хочу навчатися і працювати в цій галузі. Сподіваюсь цей університет дасть мені не тільки знання, але і нові знайомства з цікавими людьми.

Березняковська Настя, ТСД-11

Я дізналась про університет  від своїх друзів. Була задоволена тим, що університет  дає змогу стати спеціалістом своєї справи. А в подальшому дає змогу працювати  на престижній роботі. Також на мій вибір вплинули батьки. Так як вони багато чули про цей університет.

Гордєєва Кароліна, ТСД-11

По-перше, це єдиний  Університет в Україні, який входить в міжнародний союз  електрозв'язку і на мій погляд, це дуже перспективно!  Переглянувши всі співпраці  Державного університету  телекомунікацій, я зрозуміла - це мій шлях! З перших днів я зрозуміла, що не помилилась, обравши цей ВУЗ. Також мені сподобалась робота наших кураторів, які з першого ж дня були з нами.

Мішухіна Юля, ТСД-14 

В першу чергу я обрала саме цей університет тому, що мені його порадили. Аргументами, які мені привели були зв'язки університету з великим компаніями, працевлаштування в майбутньому, не дуже великий прохідний для бюджету, більш сучасна програма навчання і можливість отримати сертифікат однієї з компаній.

Навчально-науковий інститут телекомунікацій та інформатизації

Факультет інформаційних технологій

Куцук Валерія, ПД-13

Приїздив на день відкритих дверей до університету. Показали сучасні лабораторії, поспілкувався з викладачами. Сподобались аудиторії з новітнім обладнанням. Вирішив  пройти курси підготовки до ЗНО, дуже сподобався підхід викладачів. Після курсів твердо вирішив вступати саме до ДУТу.

Яновський Діма, ПД-11

Вирішив вступати до ДУТу тому, що тут навчався мій брат. Він дав гарні рекомендації стосовно університету. Зараз він працює по спеціальності і ніколи не жалкував, що колись вступив в ДУІКТ (стара назва університету). Завдяки знанням, які я тут отримаю, я влаштуюсь на престижну роботу.

Шилкіна Аліна, ПД-11

Хочу себе спробувати в ІТ сфері, через це шукала університет який на цьому спеціалізується. Переглядаючи університети, я натрапила на ДУТ, зайшовши на сайт, я вирішила ближче познайомитись  зі спеціальностями, які я можу отримати. Дуже здивувалася, коли побачила великий вибір ІТ спеціальностей. Саме через те, що ДУТ являється профільним університетом – я його обрала.

Сачик Нікіта, ПД-11

Приходили до школи з агітацією, саме так я дізнався про університет. Цікаво розповіли про університет та відповіли на всі питання, залишили тільки приємні враження про університет.  Порадившись з батьками ми прийшли в ДУТ аби дізнатися про нього більше (Подивилися на сайті коли день відкритих дверей). Батьки підтримали мій вибір і тепер я навчаюсь за перспективним напрямком.

Мініч Денис, ПД-11

Довго думав над університетом до якого буду вступати. Читаючи відгуки, я звернув увагу на величезну кількість позитивних відгуків про університет. Зайшовши на сайт, я ознайомившись зі списком спеціальностей вирішив подавати електронну заяву до ДУТу. Згодом, коли потрібно було зробити фінальний вибір я зваживши усі «за» та «проти» – обрав саме Державний університет телекомунікацій.

Яцульчак Женя, ПД-13

Я подавала документи тільки в ДУТ. Здивувала ціна за навчання, я навчаюсь за контрактом, тому мені це було принципово. Також для мене було важливо, щоб університет саме спеціалізувався на спеціальності яку я обрала, гуртожиток був поряд,  щоб було обладнання нове, та на ньому можна було працювати. По всім критеріям перемагав ДУТ. Я поступив та дуже радий своєму вибору.

Оверченко Женя, ПД-14

Робивши вибір на користь університету, я перш за все опиралася на сайт. Мені сподобались фірми-партнери з якими співпрацює університет. Також мені допомогли знайомі, які тут навчаються. Вони розповіли про студ життя. Саме це посприяло мені для вступу до даного університету.

Аль Амад Денис, ПД-14

Я вибрав саме цей університет через багатьох знайомих, які навчаються у ньому. Вони давали гарні рекомендації, хвалили молодих викладачів які розуміються на сучасних тенденціях та професійність. Саме це вплинуло на мій вибір.

Мутьянов Володимир, КІД-11

В цьому році я, як і багато інших випускників, обирав ВНЗ для вступу. Оскільки я обрав для себе напрямок інформаційних технологій, я шукав університет, який мав би змогу надати мені комфортні умови для навчання, а також достатню для цього матеріальну базу. Тут, на моє здивування, велику увагу приділено практичній частині, що дуже цікаво та допомагає розглянути прикладний бік обраної спеціальності. Приємно здивував Wi-Fi по всій будівлі, а також те, що дозволяється використання особистої техніки. Працювати в аудиторіях комфортно, а викладачі привітно ставляться до студентів.

Іпатов Гліб, КІД-11

Історія того, як я потрапив до цього вузу, досить цікава. Ще під час навчання у школі до нас якось прийшли представники університету і розповіли про переваги навчання в ДУТі. По завершенню розповіді нам роздали анкети, яку особисто я заповнив навмання та забув про це. Минуло кілька місяців. Одного літнього дня на початку липня мені зателефонували з університету - нагадали про те, що я заповнював анкету. Поцікавившись моїми балами за ЗНО, хлопець по телефону повідомив, що я з легкістю зможу вступити на бюджет. Після тієї телефонної розмови я вирішив більш детально ознайомитися з інформацією на офіційному сайті ВНЗ. Прочитавши декілька статей, Державний університет телекомунікацій став одним з пріоритетних варіантів. А згодом я разом із однокласником сходив до університету на екскурсію, яку провів особисто Голова Студентської Ради - Євгеній Бондаренко. Оглянувши декілька аудиторій і проаналізувавши його розповідь, я твердо вирішив вступати саме до цього навчального закладу. Напевне, це один з небагатьох вузів в Україні, який володіє такою матеріальною базою, блискучим технічним потенціалом та переконливими перспективами у працевлаштуванні. Єдиний недолік - доволі далекий шлях від будинку. Але вже після перших днів навчання, познайомившись із деякими викладачами та потоваришувавши із групою, будь-хто забуде про це. Пам'ятайте: ДУТ - вибір тих, хто хоче пов'язати своє життя і розвиватися в сфері IT.

Навчально-науковий інститут захисту інформації

Коваленко Олена, СЗД-11

Я дізналася про цей університет від своїх викладачів ліцею. Вони порадили мені вступити саме в ДУТ. Раніше я не чула про цей університет, потім зайшла на сайт, зателефонувала в деканат, а потім вирішила приїхати та оцінити. Мені сподобалось усе, починаючи з розташування і закінчуючи привітністю працівників, саме тому я тут навчаюсь.

Прокопенко Владислав, СЗД-11

Навчання в ДУТі стало моєю мрією, на це вплинуло декілька причин. По-перше сучасна матеріально-технічна база університету. По-друге, співпраця цього навчального закладу із компаніями та закладами у всьому світі. Я вважаю, саме ці фактори дають можливість будь-кому отримати високооплачувану роботу за спеціальністю.

Бурсук Богдан, БСД-11

Я обрав цей вуз, бо вважаю його одним з найпрестижніших університетів в Україні. Мені подобається наявність різноманітних гуртків, також я був на дні відкритих дверей і мені сподобалась відвертість викладачів та наявність сучасного обладнання, без якого неможливо при навчанні в IT-сфері.

Усач Артур, СЗД-11

Мене привабила можливість навчатись в університеті, який може надати сертифіковану підготовку своїм випускникам. Також, коли я побачив молодих вчителів, то дуже зрадів, бо саме в такій атмосфері можливо інакше сприймати інформацію, яку вони викладають. У ДУТі завжди відбуваються якісь заходи і для мене дуже цікаво за цим слідкувати.

Стефурак Олег, СЗД-11

Я читав багато інформації на офіційному сайті ДУТ, на форумах. Там писали, що в ДУТ  дійсно вчать тому, що знадобиться в майбутній професії, а це дуже важливо для спеціальності кібербезпека. Також мене привабила можливість брати участь у студентському житті, що дає великі перспективи саморозвитку.

Шуфлін Богдан, СЗД-11

Мене привабила саме спеціалізація університету. Багато відомих спеціалістів з кібербезпеки закінчили саме цей університет. Велика кваліфікаційна база. Цікавий процес практики, багато часу виділено саме на практику навичок, можливість одразу після навчання працювати в компаніях, що співпрацюють з ДУТом.

Луценко Кирило, СЗД-11

Я обрав ДУТ, бо цей вищий навчальний заклад, що стрімко розвивається і впевнено заявляє про себе на світовій арені. Багато партнерів, що влаштовують різні проекти та семінари разом з університетом. В мене було передчуття, що саме тут я зможу здобути навички, що знадобляться мені в майбутньому для отримання високооплачуваної посади в майбутньому.

Алексеєнко Олександра, БСД-14

Я не одразу вирішила вступити до Університету, але с кожним днем обмірковувань, я почала схилятися саме до нього. Велика кількість гарних відгуків, думки моїх знайомих щодо університету, а також ряд інших факторів, таких як наявність гарної сертифікації, великої матеріальної бази, наявність високо-кваліфікованих молодих викладачів, вплинули на моє рішення.

Мальгіна Катерина, БСД-14

Тому що це єдиний ВНЗ України, який повністю кваліфікується на галузі телекомунікацій та ІТ, а також має сучасну навчально-матеріальну базу, та співпрацює в ведучими компаніями у цих сферах. Також, я впевнена, що саме цей університет надасть мені достатній рівень знань та кваліфікації для отримання престижної роботи, адже це моя мрія.

Абакаров Тамерлан, СЗД-11

Я обрав ДУТ, тому що до моєї уваги були великі стенди, розміщенні у світлих коридорах. Кожен з факультетів мені сподобався, потім я зайшов на сайт ДУТу і вирішив, що буду навчатися тут саме тут, адже мене також сильно вразила кваліфікація викладацького складу та кількість часу, що виділений саме на практичну підготовку до майбутньої професії.

Навчально-науковий інститут менеджменту та підприємництва

Волошановська Юлія, ДЗД-11

Я обрала ДУТ тому, що тут готують справжніх професіоналів. Завдяки відгукам в інтернеті і рекомендаціям моїх знайомих я зрозуміла, що я повинна навчатись тут. Також мене привабила актуальність професії та низька ціна за навчання порівняно з іншими ВУЗами.

Мосійчук Олена, АЗД-11

Отже,  я обрала Державний університет телекомунікацій адже вважаю його гідним навчальним закладом. Мені сподобалося як і розташування,  так і сам університет. Самоврядування в університеті чудове. Допоможуть і підтримають в будь-яку хвилину. Я радію,  що обрала саме НАШ університет.

Ситниченко Світлана, АЗД-11

Коли я обирала університет, я опрацювала сайти всіх університетів, де є спеціальності пов'язані з роботою з громадськістю та рекламою. Спочатку ДУТ я тільки собі помітила на папері. Далі з батьками приходили до університетів, спілкування з приймальними комісіями, викладачами, студентами. Деякі університети вразили мене гарними приміщеннями, ремонтами. В деяких нам навіть грубо відповідали. Але коли ми приїхали в ДУТ, відчули домашню атмосферу. Нам усміхалися і викладачі і студенти. В приймальній комісії ввічливо, і конкретно відповіли на наші запитання. А коли я поспілкувалася із Петькун Світланою Михайлівною, я для себе вирішила " ЦЕ - МОЄ" ;-)

Анастасія Пилипей, АЗД-11

Освіта Європейського зразку. Коли я обирала свій омріяний вуз,   навіть подумати не змогла що саме ДУТ буде моїм місцем навчання. В пріоритеті в мене був Військовий інститут,  та Державний Університет телекомунікацій, коли мені прийшла першою відповідь із ДУТу я не задумуючись вибрала саме його,  адже прочитавши багато відгуків студентів про вуз я зрозуміла,  що це те що мені потрібно.  І ось я уже майже місяць навчаюся тут,  і я просто задоволена від навчання. Всім знайомим без сумніву раджу лише наш вуз. І впевнена,  що вони прислухаються до моєї поради.  Коли я закінчу навчатися,  то з легкістю знайду роботу за кордоном або тут в Києві. Вважаю я вибрала правильний шлях.

Козій Катерина, АЗД-11

На мій вибір вплинули мої друзі які вже навчаються тут. Вони просто в захваті від цього університету.  Вони порадили мені відвідати екскурсію, мені дуже сподобались викладачі та гарне відношення студентської ради до абітурієнтів. Задоволена, що вступила саме в цей ВУЗ.

Пінчук Ольга, МРД-11

Я обрала ДУТ тому, що порадили друзі, які тут навчаються. Також були гарні відгуки в Інтернеті. Приїхавши в університет я відразу зрозуміла, що буду тут навчатися,  привітно зустрічали нас, приймальна комісія з радістю нас прийняла. Порівнявши з іншими університетами, я зробила висновок що буду навчатися саме тут!

Авраменко Макс, ЕКД-11

Після складання ЗНО настав час шукати місце в якому б я хотів здобути вищу освіту. Я думав, що це буде складно зробити, адже в наш час існує багато різноманітних навчальних закладів. Мою увагу відразу привернув Державний університет телекомунікацій, бо IT сфера, на мою думку, зараз є найперспективнішою. Я більш детально вивчив інформацію на офіційному сайті університету, після чого подав документи для зарахування.

Григоренко Олександр, ЕКД-11

Спочатку, я почав шукати ВУЗ до якого я хочу вступити. Я роздивлявся багато варіантів і побачив цей ВНЗ. Я зайшов на сайт вузу і мені дуже сподобалось те, як всі відгукнулися  про нього і я все глибше почав вивчати інформацію, яку надають на сайті. Також, мені знайомі казали, що це дуже добрий ВНЗ і мені потрібно розглянути його, якщо я хочу гарне майбутнє.

Миронова Даша, ЕКД-11

Головною перевагою цього університету є можливість вдосконалити навички з англійської мови, вміння контактувати з людьми та працювати з технікою. Мене здивувала домашня атмосфера та тепла зустріч у прийомній комісії. Щирі вчителі, які мають бажання передати свої знання.

Ковальов Дмитр, ПТБ-11

Я захотів отримати освіту саме в цьому університеті, тому що тут висококваліфіковані викладачі та добре відношення до студентів. Смачно готують в ІТ - кафетерії. Зручне розположення університету, близько до центру. Затишні умови в гуртожитку. Я задоволений цим університетом.


Відгуки студентів про Державний університет телекомунікацій у 2016 році

Навчально-науковий інститут телекомунікацій та інформатизації

Факультет телекомунікацій

Богдан Кудрик

Атмосфера університету поглинула мене з першого кроку на його території. Дуже вразив той факт, що до кожного заходу студенти підходять творчо, а вже вступивши сюди, зрозумів, що цьому всіляко сприяє адміністрація. Чи не найважливішим фактором вибору саме ДУТ стало спілкування випускників, які наразі займають високі посади, а деякі навіть працюють за кордоном. Викладачі подають інформацію у доступній формі, що значно полегшує сприйняття її студентами. Тішить той факт, що зараз йде масштабне оновлення технічної бази із залученням провідних компаній у сфері інфокомунікацій.

Артем Пічак

В современном мире насчитывается огромное кол-во профессий. Кто-то в детстве мечтает стать космонавтом, кто-то художником, кому-то нравиться изучать историю. Мне же всегда было интересно работать с электроникой. Еще в детстве у меня было куча деталей от разных устройств, провода, лампочки, тумблеры и многое другое. Так наверное и сформировался мой интерес к современным технологиям и телекоммуникациям. Когда встал вопрос выбора ВУЗа, хорошая репутация ДУТа и, конечно же, замечательные специалисты и люди, работающие там, привлекли меня, ну и, кончено же, выбор друзей оказал существенное влияние.

Андрій Алісов

1.ДУТ є провідним багатопрофільним вищим навчальним закладом освіти в галузі зв'язку та сфері інформатизації
2.Сфера зв`язку ніколи не була "голодною" і має велике майбутнє
3.Нещодавні кадрові реформи
4.Активна участь студентів у житті університету (студрада)
5.Проведення різноманітних конференцій
6.Можливість творчо розвиватись
7.Милі і доброзичливі дівчата приймали документи;)
Саме з цих причин я обрав ДУТ:)

Олександр Клюс

До Університету я вступив за порадою брата. Це університет, в якому відбуваються зміни - зміни, які покращують навчання і життя студентів. Тут можна реалізувати себе як в навчанні, так і в творчості та спорті. Університет співпрацює (і збільшує коло співпраці) з провідними компаніями своєї галузі, що допомагає не тільки в теорії, але й на практиці працювати з обладнанням, яке (надіюсь) у подальшому буде робочим місцем, що допоможе у прийомі на роботу. Універ проводить різного роду тренінги з тими ж компаніями, з якими співпрацює, за рахунок чого можна отримати як знання так і сертифікат який допоможе при влаштуванні на роботу.

Ігор Сороченко

Після закінченя коледжу я вибрав ДУТ, тому що сфера телекомунікацій, на мою думку, в данний чай досить актуальна. Мені сподобався сам університет, хоч він і не великий в порівнянні з іншими вищими навчальними закладами, але я вважав, що це буде тільки на користь, тому що все зосередженно в одному місці, не потрібно нікуди бігати та шукати різного типу інформацію. Також це «+» в спілкуванні зі студентами, бо майже всі один одного бачать, спілкуються і це сприяє розвитку дружнього колективу.

Катерина Друзь

Перш за все, Державний університет телекомунікацій - один з провідних технічних ВНЗ Києва. Тут хороша матеріальна база, сучасне обладнання. Університет надає можливість всебічного розвитку студента як особистості. Серед інших переваг - зручне розташування (можна дістатись з будь-якої гілки метро), гуртожиток поряд з університетом. Університет зосереджений в одній будівлі (не треба витрачати перерву, щоб знайти потрібний корпус). В університеті працює кафе, де можна смачно поїсти. Ну і насичене позанавчальне життя:)

Євген Хабюк

Я, як і більшість абітурієнтів, мав декілька варіантів для подальшого навчання, але я обрав ДУТ. По-перше, це хороша атмосфера, що робить навчання більш приємнішим і колектив групи більш товариським. По-друге, це хороші викладачі, що вимагають не заучування непотрібного матеріалу, а концентруються на його розумінні та практичних навичках для майбутньої роботи. По-третє, це сучасність університету: приділяється велика увага новим технологіям, бо зараз ІТ розвиваються з дуже шаленим темпом.

Олександр Шульга

Я вступив у цей навчальний заклад тому, що він сподобався мені ще з першого дня, коли я приїхав подавати документи. Привітні члени приймальної комісії показали мені деякі кафедри, в ньому я відчув себе як удома)) Також мені докладно розповіли про всі спеціальності, і про те, ким я зможу працювати. На мою думку, Державний університет телекомунікацій - перспективний та сучасний навчальний заклад і він є передовим ВНЗ у сфері телекомунікацій. Про нього я дізнався завдяки Інтернету, як і про більшість інших ВНЗ, і велику роль у моєму виборі зіграв саме офіційний сайт ДУТ, який дав мені чітке уявлення про нього.

Ольга Павловська

В своё время все мои одноклассники выбирали, в основном, такие специальности как юрист или экономист, я понимала, что это не перспективно, потому что на рынке труда таких специалистов хватает. Спустя 5 лет я оказалась права. Моя специальность очень востребована, она идёт вперёд, за IT будущее. Выбирайте наш ВУЗ и вы не пожалеете!

Владислав Прижигалінський

Будучи созданным специально для подготовки специалистов отрасли связи, ГУТ собрал огромную базу знаний, дополняя и развивая ее наработками собственных выпускников и преподавателей - это ли не важный фактор в выборе университета?

Володимир Дмитренко

Я обрав ДУТ, тому що, бачу перспективу свого розвитку в напрямку телекомунікаційних технологій. В цьому університеті навчальний процес доступно та розуміло доносять до кожного студента. Я задоволений, що ДУТ надає шанс отримати вищу освіту.

Станіслав Говорухін

Сфера IT – одна из наиболее влиятельных и прибыльных сфер в наше время. Я выбрал ДУТ, потому что здесь есть всё, что нужно для изучения информационных технологий: классные преподаватели, современное оборудование и возможность развиваться в направлении, которое изменит этот мир.

Максим Казмірчук

Я вступив у цей навчальний заклад тому, що я прагнув цього ще давно. На мою думку, Державний університет телекомунікацій - перспективний та дуже сучасний навчальний заклад. Про нього я дізнався від своїх друзів, які вчаться у цьому університеті на різних факультетах та різних курсах. Я дуже задоволений, що маю змогу тут навчатися.

Анна Ткач

Вопрос выбора высшего учебного заведения стал для меня важным в одиннадцатом классе.  Для меня было важно найти тот университет, в котором бы я смогла реализовать себя. О Государственном университете телекоммуникаций я узнала через сайт  «Освіта». И, сдав первоначально копии, а потом и оригиналы документов, я  поняла, что это то, что мне идеально подходит.

Анастасія Колодяжна

Я с детства знала, что моя профессия в будущем будет связана со сферой высоких технологий, именно потому я приняла решение поступать в технический ВУЗ.  Я выбрала ГУТ, потому что учась в нем, я смогу получить качественные знания и стать востребованным специалистом на рынке труда.

Богдан Козлов

Я дізнався про цей університет з інтернету. Я обрав його, тому що мені сподобалась атмосфера, яка панує в ньому. Також мені сподобалося те, що гуртожиток знаходиться поряд з університетом. Але основною причиною вступу є те, що я вважаю: галузь телекомунікації дуже актуальна на сьогоднішній день.

Віталій Герман

Я выбрал этот университет, потому что он является лидером в сфере телекоммуникаций. До последнего момента я, конечно, немного  сомневался, но  я теперь учусь в этом университетете и нисколько не жалею об этом выборе.

Артем Тимченко

Я выбрал Государственный Университет Телекоммуникаций, так как это передовой ВУЗ Украины, с отличной материальной базой, отличным преподавательским составом и шикарной столовой. Еще тут легко и приятно учится.

Ярослав Миколайчук

Я обрав навчання в Державному університеті телекомунікацій, тому що знаю: інформаційні технології з кожним роком стають все більш потрібними.

Олексій Авраменко

Я давно хотів пов’язати своє життя і майбутню професію зі зв’язком та телекомунікаціями. Тому за порадою друзів вступив на навчання до Державного університету телекомунікацій.

Кафедра енергоефективних технологій
Сразу оговорюсь, что я не бот, а реальный человек. Это можно легко проверить, зайдя на страницу кафедры Энергоэффективных технологий Государственного университета телекоммуникаций, с которым меня связывала сперва студенческая жизнь, аспирантура, а теперь и моя преподавательская деятельность. Осталось меньше недели на принятие решения относительно того, чем же ты хочешь заниматься в будущем, поэтому советую поторопиться. Оглянись, все передовые технологии на прямую или косвенно связаны с альтернативной энергетикой, так как за ней будущее. Поэтому, выбрав специализацию «Энергосберегающие технологии в телекоммуникациях», ты не прогадаешь. Во-первых, кроме того, что ты станешь классным специалистом в области телекоммуникаций и радиотехники, ты дополнительно будешь уметь проектировать несложные солнечные и ветровые электростанции. Во-вторых, ты будешь владеть целым набором энергоэффективных инженерных решений как для современных DATA-центров, так для своего собственного дома. Удачи тебе.
Вітаю тебе, друже абітурієнт. Вважаю, що ти розумієш як тобі повезло. Я маю на увазі можливість вступити на спеціалізацію Енергозберігаючі технології в телекомунікаціях. Те, що зараз увесь прогресивний світ інвестує саме в альтеративну енергетику, і найближчим часом прогнозують найвагоміші наукові відкриття саме у цій галузі, підтверджується ділами таких видатних людей як Ілон Маск, Марк Цукерберг і багатьма іншими. По-перше, ти маєш можливість тут навчатися за рахунок бюджету тому, що кількість бюджетних місць у Державному університеті телекомунікацій найбільша серед профільних вищів. По-друге, пізнавши сучасні енергоефективні технології, ти 100% будеш мати перспективну і цікаву роботу, гарантовано високу оплату праці, і, як результат – достойне життя. Саме спеціалізація Енергозберігаючі технології в телекомунікаціях дасть тобі перепустку у світ найсучасніших знань у галузі альтернативної енергетики та допоможе тобі розкрити свої внутрішні ресурси, про які ти може і сам не знаєш.

Скажу відверто, я не знаю ще якийсь ВНЗ, який би під час навчання надавав знання з проектуванню сучасних ЦОД-ів від появи самої ідеї, і до її практичної реалізації, окрім спеціалізації Енергозберігаючі технології в телекомунікаціях, яка існує у Державному університеті телекомунікацій. Більш того, отримання знань по проектуванню сонячних і вітрових систем електроживлення дає додаткову перевагу серед інших фахівців. Все, що пов’язано із альтернативною енергетикою, сьогодні без сумніву найперспективніший напрям розвитку людства, тому випускники за даною спеціалізацією завжди будуть при справі. І крім того, навіть без досвіду роботи, їх завжди ради бачити у своїй команді всі передові компанії.

Кафедра космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій
Навчаюся на другому курсі по спеціальності “Супутникові телекомунікації та навігаційні системи”. Якістю викладання повністю задоволений. Викладачі викладають актуальну інформацію та завжди слідкують за розвитком новітніх технологій. Хоч мені вчитися ще 2 роки, але я вже розумію, що завдяки інноваційній системі навчання, я матиму пріоритет серед випускників інших навчальних закладів споріднених спеціальностей, що дасть мені можливість успішно працевлаштуватися та займати більш престижні та високооплачувані посади в провідних телекомунікаційних та ІТ-компаніях. Отже, якщо Ви бажаєте стати фахівцем з супутникових телекомунікацій та, як і я, прийняти участь у розвитку супутникових технологій, то вступайте до Державного університету телекомунікацій на кафедру космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій та оберіть спеціалізацію супутникові телекомунікації та навігаційні системи. 2 роки тому поступив до Державного університету телекомунікацій на спеціальність “Супутникові телекомунікації та навігаційні системи”. За ці роки навчання я зрозумів, що обрав саме той напрямок підготовки, адже окрім гарної навчально-матеріальної бази в Університеті на кафедрі космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій створено перший в Україні навчальний центр французької компанії “Eutelsat - SA” – світового лідера на ринку супутникових телекомунікацій. Після проходження навчання в данному центрі на унікальній матеріальній базі з сучасного супутникового обладання, я отримав сертифікат, який підтверджує, що я маю не тільки теоретичні знання, але і практичні уміння та навики. Завдяки цьому сертифікату я матиму змогу працевлаштуватися в провідні команії світу у сфері Телекомунікацій та ІТ-технологій. Тому, я можу з впевненістю сказати, що без напрямку Супутникові телекомунікації та навігаційні системи взагалі не можна себе уявити в сфері Телекомунікацій.

Навчально-науковий інститут телекомунікацій та інформатизації

Факультет інформаційних технологій

Шаповал Б.С.

Мене зацікавив ДУТ тим, що в цьому вузі я зможу набути достатніх навичок для своєї професії. Про ДУТ я дізнався від друга, який закінчив цей університет 2 роки тому. Зараз він робить за кордоном і дуже задоволений своєю роботою. Ще мені сподобалась приймальна комісія, дуже ввічливі та розумні люди. Також зі слів мого друга в університеті працюють найкращі викладачі. Ще мені дуже сподобалась їдальня, готують дуже смачні страви.

Троянов Д.Е.

Я выбрал ДУТ, потому что тут приятная атмосфера ответственный преподавателей и хороший коллектив. Дается хорошая база знаний. Преподаватели относятся лояльно ко всем студентам. Есть предметы, которые отсутствуют в НТУУ «КПИ» ННКА ИПСА (мое бывшее место обучения). Вкусно кормят=). Удобное расписание и совместимость пар, а так же занятий. В дальнейшем есть возможность устроится на высокооплачиваемую военную роботу. За время прохождения практических занятий можно получить отличный пример и бесценный опыт от преподавателей
В целом этот «вуз» отлично подходит для подготовки квалифицированных специалистов в своей отрасли! Мне очень нравится обучаться в ДУТе.
Спасибо за душевную и способствующую к обучению и получению специальности.

Литовченко Ж.Р.

Все життя я вважала, що буду працювати перекладачем. Але в приймальній комісії ДУТа старший викладач фізики Зінгаєва О.І. навела мені гідні причини навчання саме в цьому вузі. Я поступила до вузу і не жалкую, що прийняла рішення навчатися в ДУТ.

Жила Т.М.

Я вибрала ДУТ, тому що коли я подавала документи до вступу, я зіткнулась з дуже добрим ставленням до абітурієнтів. Ввічливість, готовність допомогти, підказати. Відразу відчуваєш, піклування про студентів, спокійну атмосферу. Я вибрала напрям зв’язківця тому, що мій батько працює за цією спеціальністю. Я завжди цікавилась цією професією.

Мокров С.А.

Ще в 2013 році я вирішив працювати в галузі зв’язку. Я поступив в …, де зіткнувся з жахливими умовами проживання в гуртожитку, недоброзичливими викладачами, після чого я дуже засумував. Але я не змінив свою мрію бути зв’язківцем. Приїхавши в Київ, я подав документи до вступу в ДУТ. Я задоволений тим, що я поступив на бюджет до університету. Мені подобаються викладачі, умови проживання в гуртожитку, а кращого декана, як Бондарчук А.П., який розуміє кожного із студентів і сприяє вирішенню любого питання, я ще не зустрічав.

Волкова О.О.

Еще год назад я решила куда хочу поступить. Я выбрала для себя ГУТ. На мое решение сильно повлияли слова моего брата, который является студентом ГУТ. Он очень хорошо отзывался о преподавательском составе и учебном процессе.
Также, то, что общежитие находится в двух минутах ходьбы от университета невероятно удобно, так как я не имею жилья в Киеве.
Именно в ГУТ я нашла специальность которая по душе именно мне. И сейчас, проучившись два месяца, я не жалею о своем выборе.

Мельник М.В.

На мою думку основною причиною вибору цього навчального закладу стало те, що у наш час інформація розповсюджується дуже швидко і як говориться: «Хто володіє інформацією, той керує світом». Тому з кожним днем шукаються нові методи, щоб забезпечити захист, надійність, доступність і швидкість передачі інформації. Я сподіваюсь, що в цьому закладі мені нададуть знання, які допоможуть нам, майбутньому поколінню вивести Україну на вищій рівень.

Чижевська М.А.

Чому я обрала ДУТ? Тому, що це університет новітніх технологій, де прагнуть підготувати сучасних спеціалістів, які будуть іти в ногу з часом. В Києві дуже багато гідних університетів, але серед них, я, та моя родина, виділили саме ДУТ. Вражена здивованою атмосферою університету, ввічливими викладачами, сучасним обладнанням в деяких лабораторіях.
Саме в цьому університету хочеться творити та навчатися.

Карпенко М.А.

В ДУТ є напрями, які є провідними в нашому житті. Цей університет направлений лише на технології майбутнього, в ньому нічого зайвого. Це одна із причин, чому я обрала саме цей ВУЗ. В цьому університеті допоможуть вивчити ринок нових інформаційних технологій, дивитись в майбутнє і саме найголовніше знайти свій шлях, який точно буде вірним і щасливим. Саме тому я обрала цей університет. За його цілеспрямованість і погляд в майбутнє.

Моторний Р.О.

Як і у багатьох студентів, звичайно, я мав великий вибір куди поступати, щоб отримати вищу освіту. Але я вибрав ДУТ. На мій вибір більшою мірою вплинули батьки, знайомі і можливість отримувати стипендію. Але потім, я також збагнув, що у мене в майбутньому буде цікава професія після закінчення ДУТ. Адже в наш час технології дуже швидко розвиваються і я теж хотів внести вклад в цій галузі. Ось чому я вибрав ДУТ.

Кубальський О.

Я обрав ДУТ, тому що цей університет є найкращим у сфері телекомунікацій. А на факультеті інформаційних технологій найкращі викладачі і декан. Ще з дитинства я знав, що буду інженером, бо інженер це людина, здатна вирішити будь-яке питання, це людина з безмежними здібностями і можливостями. Це людина, яка буде змінювати і вдосконалювати наш світ.

Петруша Д.В.

Я вибрав ДУТ, тому що, бачу перспективу свого розумового розвитку в напряму інформаційних технологій. В цьому університеті навчальний процес доступно та розуміло доносять до кожного студента, який вирішив посвятити життя технічній спеціальності. Я задоволений, що ДУТ надає шанс отримати вищу технічну освіту.

Сагайдак В.А.

В жизни каждого абитуриента рано или поздно встанет вопрос «Что дальше?». Изначально решилось, что я поступлю в КПИ. Однажды этой весной к нам в гимназию пришли студенты ГУТа. Они роздали визитки и рассказали о своем ВУЗе. Часть моего класса на перерыве начала выбрасывать. Вошел один из студентов ГУТа и пригрозил, что набьет лицо за свой университет.После написания ЗНО я с родителями решил, что подам копии документов в КПИ, ГУТ, НАУ и КНУ Шевченко. ГУТ открыл подачу документов раньше назначенного срока, и я спокойно подал документы. В КПИ я тоже лично подал документы, потому что я окончил их подготовительные курсы. В КПИ подача была сплошным кошмаром: то подайте им еще какие-то документы (которых не было в списке подачи), то еще где-то подпись не поставили и т.п. Плюс в КПИ сейчас проблемы с преподавателями, а тут они отзывчивые.

Обозинська М.

Мені сподобався цей університет, ще коли я подавала документи до нього. Спочатку мені здалося, що в ньому наявна товариська атмосфера, що згодом підтвердилося, коли я почала навчатися. Мені також подобаються лекції за якими нас навчають вчителі, всі вони дійсно намагаються дати нам (студентам) знання. А хороші оцінки вже звісно залежать від нашої мотивації і бажання навчатися і звісно з кожним днем я все більше впевнююсь в тому, що такі характеристики як: креативність, добра атмосфера, в якій кожен допомагає один одному, притаманні цьому університету.
Проте, яка б не була атмосфера в цьому університеті, мені дуже зручно добиратися до нього і приємно дивитися на нього зранку, коли йду до дверей.

Камнєва М.В.

Не дивлячись на невеликі розміри університету, та маленьку кількість студентів, я обрала саме цей вуз. Він розташований в центрі міста. У ДУТ гарні викладачі, умови для гарного та комфортного навчання.

Жанна

Ця історія почалася ще задовго до цього. Колись дуже давно, коли я була маленькою дівчинкою, я проходила повз велику будівлю і завжди хотіла там навчатися.
Зараз я вчуся в кращому університеті, тому що мрії здійснюються.

Жижура Г.О.

В ДУТі навчався мій брат, він мені про нього й розповів. Я проживаю в Київський області, тому кожен день їжджу на електричках, і для мене є великою перевагою, що легко добиратись з вокзалу.
В нашому Університеті надають гарну освіту, вивчають потрібні зараз професії. Гуртожиток знаходиться поруч з університетом, багато бюджетних місць, стипендію нараховують вчасно, добре сформована система дзвінків, не дорогі ціни у їдальні, лояльні викладачі. Випускаються висококваліфіковані робітники з високою заробітною платою.
Дуже сподобалась приймальна комісія, працює швидко, ввічливо і готова допомогти вам з будь-якими проблемами, які стосуються вступу.

Грицевич В.

Після закінчення школи переді мною постав важливий вибір, вибір майбутньої професії та вузу в якому я її хотіла б здобути.
Переглянувши сайти багатьох університетів, чесно говорячи, мені сподобалися 3. Але коли я побувала в кожному з них я зупинилася на Державному Університеті телекомунікацій, тому що тут була та спеціальність, яку я б хотіла здобути.
Університет хороший тим, що гуртожиток знаходиться за хвилину від нього, добрим є те, що університет має лише один корпус, і студенти завжди встигають на пари.
Мене здивувала столова в якій затишно та спокійно.
ДУТ для кожного з нас відкриває нові можливості.

Нідзельська А.

ДУТ дає великі можливості для реалізації себе дає хорошу базу знань, що допоможе мені в моїй майбутній професії. Ще перед початком 11 класу я точно, знала, що хочу навчатися в Києві і здобувати саме технічну освіту. З переліку всіх ВУЗів України я вибрала в якій поступати. Переглянувши сайт ДУТа, він зацікавив мене найбільше. Великим плюсом для мене виявилось й те, що гуртожиток знаходиться за 100 м від університету. Після здачі ЗНО, коли я приїхала в перший раз в ДУТ, мене зустріли дуже привітні викладачі (досі пам`ятаю, що однією з них була Чумак Н.С.), після їхніх розповідей про університет, в мене не залишилося сумнівів щодо вибору навчального закладу. Невеликі розміри університету та така ж кількість студентів зовсім не змінила мою думку. А коли я дізналася, що пройшла в ДУТ на бюджет, моїй радості не було меж! Провчившись вже два місяці, я щиро вражена хорошою атмосферою університету і зовсім не жалкую про свій вибір! Я щаслива навчатися в ДУТі.

Сергей

Я провел годы, обучаясь различным навыкам, оттачивая свое мастерство во владении различными артефактами, улучшая самосознание. И вот, после финальных испытаний против четырех боссов. Я получил возможность вступить в гильдию. Я обошел далекие земли, знакомясь с достойными предводителями. В конце концов, взор мой пал на одну маленькую дружную гильдию, радушно встретившую меня. Во время крайне долгой процедуры принятия меня в ряды этих смелых воителей, я познакомился с прекрасными людьми, что еще больше убедило меня в правильности моего выбора. После официального посвящения мы пошли потратить немного золота из регулярно выплачиваемой дани в местную лавку благородных напитков, что еще больше сплотило нашу группу. Нас ждали 5 лет совместного труда на благо нашего будущего, тренировок и занятий/

Навчально-науковий інститут захисту інформації

Протасенко Костянтин

Найбільш важливим у майбутній професії для мене є високий престиж та творчий характер професії, можливість отримувати високі доходи.

Літвінчук Ірина

Найважливіші фактори при вступі до Навчально-наукового інституту захисту інформації для мене – це висока заробітна плата в майбутньому та те, що спеціалісти в сфері захисту інформації користуються попитом на ринку праці.

Частокол Микола

Під час навчання у Навчально-науковому інституті захисту інформації для мене є важливою можливість брати участь у міжнародних проектах та конференціях, так як мені подобається наукова діяльність. Також можливість написання дипломної роботи за найбільш перспективними на даний час спеціалізаціями.

Бадрак Анастасія

При виборі ВНЗ я орієнтувалась на наявність у ньому необхідної для мене спеціальності, так як знала точно по якій спеціальності буду навчатись, а саме по спеціальності захист інформації. І звичайно при вступі до ДУТу орієнтувалась на високу якість навчання та рівень підготовки.

Дмитренко Віталій

У наш час захист інформації потребують майже всі організації,незалежно від форми власності. Звичайно хотілося б працювати в державній установі, але я також не проти працевлаштування в комерційній організації.

Гордієнко Дарина

Для мене є важливими широкі контакти Навчально-наукового інституту захисту інформації з провідними органами, закладами, установами та підприємствами, які дозволяють надати високі шанси на працевлаштування.

Навчально-науковий інститут менеджменту та підприємництва

Меня ДУТ полностью устраивает. Главный плюс - военная кафедра. Выбирал вуз из этого критерия и не ошибся. Предметы читают качественно, как технические, так и гуманитарные, учиться не особо тяжко, главное всё сдавать вовремя и будет ок. Никто в голову насильно знания пихать не будет, но на сессии спросят всё, что рассказывали. А в целом очень хороший ВУЗ - множество программ доп. образования, модные кафедры, грамотные преподаватели. Есть гарантия что выйдешь с дипломом и без работы не останешься.

Перш за все хочу похвалити фізичне виховання. Я особисто, ніколи не займалась спортом, але цей ВУЗ привів мені любов до спорту на все життя. На базі університету працює багато фізично-оздоровчих секцій, також в гуртожитку відкрили фітнес залу, де кожен бажаючий може займатись стільки, скільки необхідно, а головне – безкоштовно. Вуз постійно приймає участь у змаганнях, та займає призові місця. Стосовно навчання також нічого поганого сказати не можу, викладання на рівні, цікаві викладачі які люблять свою роботу. Окремо хотілося б сказати про кафедру економіки підприємств, на якій я навчаюсь. З цією атмосферою просто не можливо розлучитись. Усі групи, як одна велика родина. Вступайте – не пошкодуєте.
Закончила ВУЗ в 2015 году. Специальность - социология. Преподавательский состав был отличный. Чем привлекал тогда, так тем, что можно было получить качественное высшее образование, за не большие деньги + профиль вуза технический, поэтому у нас был набор технических дисциплин, которые в будущем помогли разобраться в программой, необходимой для работы. Учусь на социологии. Очень доволен качеством преподавания. Все на высоком уровне. Компьютерное обеспечение аудиторий тоже на высоте! Компьютеры «летают, а не висят. Короче, отличный современный ВУЗ. Всем рекомендую. Если ты в ДУТ - ты априори красавчик и готов ко всем жизненным ситуациям! =) Стоимость обучения – дешевле в Киеве не найти. Видно, что руководство отлично поработало над соотношением «Цена-Качество».
Я - студентка 2 курса. Выпускающая кафедра - экономики предприятий  и социальных технологий.  Уже с первого курса преподаватели кафедры читают у нас интересные лекции по специальности  и помогают решить все проблемы. С удовольствием хожу в институт. Это для меня просто рай после школы. Основные плюсы заключаются в том, что все преподаватели сами работали на практике, не берут взяток, одинаково относятся ко всем студентам, и оценивают их по знаниям, а не по профессии родителей или их материальному положению. Я счастлива, что здесь учусь, спасибо!

Очень рада, что сюда поступила! Если бы вернуть время назад, я поступила бы только в ДУТ. Преподы адекватные, большинство свой предмет знают и могут доступно его объяснить.  Очень радует, что по моей специальности «Социология» читаются современные дисциплины «Социология интернета и социальных сетей», «Основы бизнес-планирования», «Технологии взрывного пиара» и т.д. Одногруппники тоже нормальные люди, без всяких там понтов и без пафоса. Атмосфера в коллективе нормальная, и это немаловажно. Уже после первой недели учёбы здесь поняла, что не ошиблась в выборе вуза и специальности. До поступления в ДУТ не могла и представить, что на учёбу можно ходить с удовольствием!

Довго шукала для себе спеціальність, яка була б і креативною і дозволяла швидко знайти роботу. Побачила, що в Державному університеті тедекомунікацій відкрито «Економіку підприємств ІТ-бізнесу». В ІТ-компаніях сьогодні найбільші зарплати, тому й економісти для цих компаній завжди потрібні. Була в університеті. Все дуже сучасно та доброзичливо. Особливо зацікавило, що з першого курсу студенти-економісти проходять стажування у відомих ІТ-компаніях на різних посадах. В основному, як аналітики фінансово-економічної безпеки та менеджери з розвитку компанії. Також цікаво, що економісти тут вивчають психологію, управління персоналом, креативний менеджмент та сучасні технології продажу. Буду поступати на економіку у ДУТ. Варстість навчання – найменша в Києві, а ВУЗ – дуже популярний. Учусь на 3-м курсе на социолога  по кафедре экономики предприятий  и социальных технологий. Не очень легко было вначале, но на стипендию вытянул. Сейчас учиться легче, получаю повышенную. Никогда ни за что не платил. Наоборот, попытка моего друга "договориться" с преподавателем чуть не закончилась отчислением. В директорате сделали "последнее китайское предупреждение", друг принял к сведению и взялся за учебу. Сейчас учится без троек. Приятно, что по многим вопросам можно обращаться напрямую к директору института. Он лично занимается приемом, поэтому знает всех студентов, еще со времен вступительной кампании. Всегда опекает студентов, помогает трудоустроиться выпускникам. И еще: если не ходишь на занятия, помогут спастись один раз, но потом о прогулах забудь. Если стараешься, хочешь учиться, то помогут.
Живу в общаге. Кто убирает, у того чисто, кто нет - бойся студсовета и выселения. И главный бонус – общага под универом, поэтому спать можно до последнего)
Рекомендую!

Опитування слухачів підготовчого відділення (2014 рік) >>>


 

Переглядів: 167 574