На кафедрі Комп'ютерних наук навчальна та наукова робота проводиться в наступних лабораторіях:
В лабораторіях кафедри (№132, №221) проводяться лабораторні, практичні та лекційні заняття, переважно з дисциплін, що закріплені за кафедрою.
Лабораторні роботи охоплюють значні розділи навчальних дисциплін:, «Сучасні інформаційні технології в науці та освіті», «Інформаційні ресурси і сервіси в інфокомунікаціях», «Основи теорії надійності і діагностики телекомунікаційних систем», «Прикладне програмування – JAVA», «Конвергентна мережна інфраструктура», «Серверні платформи НРЕ», «Налаштування роботи планшетного ПК», «Серверні операційні системи».
Для роботи студентів за комп’ютером створенні робочі місця. Комп’ютери укомплектовані пакетом програм, відповідно до вимог навчальних дисциплін.
Навчально-науковий центр технологій Hewlett-Packard №132
Лабораторія кафедри № 132 «Навчально-науковий центр технологій Hewlett-Packard»
18 листопада 2014 р. в межах програми «Інститут Технологій Hewlett-Packard» відкрито Навчально-науковий центр технологій Hewlett-Packard (ННЦ технологій НР, ауд. 132).
ННЦ технологій НР в Державному університеті телекомунікацій - перший Центр в Україні, в якому основний акцент зроблений на вивчення мережевих технологій за програмою Hewlett-Packard Accredited Technical Associate.
Основне завдання ННЦ технологій НР в Державному університеті телекомунікацій - підготовка висококваліфікованих фахівців, вдосконалення знань і навичок студентів і викладачів з використанням сучасних програм навчання на базі технологій Hewlett-Packard.
Центр оснащений найсучаснішим обладнанням і програмним забезпеченням Hewlett-Packard для проведення курсів з мережевих технологій (включаючи обладнання для бездротових мереж).
З 1 квітня 2015р. відкрито курси для студентів Державного університету телекомунікацій та інших зацікавлених осіб для навчання по програмі мережених технологій.
В навчальну програму Центру введені курси:
Програми використовуються для навчання студентів, перепідготовки і підвищення кваліфікації викладачів з можливістю сертифікації.
Сертифіковані курси впроваджені в програмах підготовки всіх курсів Научно-учебного института информационных технологий.
Hewlett-Packard Accredited Technical Associate - нова академічна програма сертифікації Hewlett-Packard. Програма розроблена спільно з компанією Certiport спеціально для академічного сектора, щоб надати можливість подальшого зростання студентам, які навчаються на ІТ-спеціальності або планують свою кар'єру в ІТ-сфері. Програма Hewlett-Packard Accredited Technical Associate знайомить студентів з професійно значущими навичками фахівця інформаційної сфери, які знадобляться їм при прийомі на роботу.
Навчально-науковий центр технологій Hewlett-Packard в Державному університеті телекомунікацій став одним з 39 Центрів ІТ Hewlett-Packard, розташованих у провідних університетах Центральної і Східної Європи.
Компанія Hewlett-Packard створює нові можливості для того, щоб технології приносили максимальну користь людям, компаніям, державним установам і суспільству в цілому. Володіючи найширшим портфелем технологій, який включає в себе пристрої друку, персональні системи, програмне забезпечення, послуги та IT- інфраструктуру, Hewlett-Packard надає рішення самих комплексних завдань клієнтів в будь-якому регіоні світу. З додатковою інформацією про компанію Hewlett-Packard (NYSE:HPQ) можна ознайомитися на сайті http://www.hp.ua
В навчально-науковому центрі технологій Hewlett-Packard проводяться викладання навчального курсу «Розробка і впровадження мережевих рішень» на англійській мові.
Також проводяться платні курси для всіх бажаючих для вивчення технологій HP та «Основи об’єктних технологій Java SE» .
Лабораторія оснащена: комп’ютерами НР, інтерактивною дошкою, проектором Epson.
Телекомунікаційним обладнанням Hewlett-Packard:
Лабораторія кафедри № 221 оснащена комп’ютерами для навчання, інтерактивною дошкою, проектором Epson. В лабораторії, крім занять з дисциплін, проходять презентації, захисти дипломів та перед захист дисертацій.
Лабораторія кафедри 221 Лабораторія «Хмарних технологій»
На кафедрі створено фонд наглядних матеріалів – плакатів, слайдів. Планується в ауд.№ 132, № 221 розгорнути віртуальну мережу та встановити операційну систему LINUX для подальшого використання в навчальній програмі.
Наявність сучасного ліцензійного програмного забезпечення надає можливість нашим студентам практично підвищити свою кваліфікацію, відповідно до компетенцій роботодавців. Та підтвердити свої вміння отриманими сертифікатами.