Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
XL
XXL
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Приймальна комісія:
Телефон: (044) 249-25-91,
Телефон: (066) 227-46-60
Відділ документаційно-інформаційного забезпечення та контролю
Телефон / факс: (044) 249-25-12
Відділ медіакомунікацій
Телефон: (099) 109-41-23
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
  
Укр.
 
      
           Пошук    
  
Укр.
 

Відгуки випускників

Працевлаштування випускників
Відгуки працедавців

Відгуки випускників

Мені сподобався сміливий і експериментальний підхід викладацького складу кафедри комп’ютерних наук. Навчання побудоване на постійних можливостях потрапити в ІТ компанії. Особливу подяку хочу висловити Щербині Ірині Сергіївні за її унікальний підхід до студентів. Дуже радує, що університет тримає щільний контакт з ІТ компаніями і великими корпораціями. Саме це показує зрілість і розуміння, як саме потрібно готувати студентів для ринку ІТ. Звичайною практикою в університеті вважається запросити представників ІТ компаній для проведення різних курсів і івентів. На свою першу роботу в ІТ я потрапив завдяки таким курсам, які проводила COO компанії Evergreen, Марія Кравцова.

Чаусов Павло


Минув вже рік, як я закінчив навчання на кафедрі “Комп’ютерних наук” ДУТ у 2020р.

В університеті я познайомився із кваліфікованими викладачами, які не просто викладають, а по-справжньому зацікавлені в тому, що роблять, розвиваються разом із нами та сприймають студентів як колег.

Запам’яталися конференції, які проводила кафедра, де ми показували свої проекти та розказували ідеї. Також там виступали спікери зі HP, які надихали студентів своїми знаннями та технологіями.

Під час навчання я отримав сертифікат Microsoft Exam 480, мав змогу відвідати міжнародну конференцію Youth IGF та виступити там від України.

Зараз я займаю позицію Senior Front-end developer в компанії SoftServe та досі підтримую зв'язок із викладачами, ми обмінюємося досвідом, знаннями. Особливо хотів би відзначити Вишнівського Віктора Вікторовича, Ільїна Олега Олександровича та Іщерякова Сергія Михайловича.

ДУТ - це не просто університет, а середовище цікавих, професійних людей, у якому ти можеш розвиватися і стати цінним спеціалістом. 

Орищук Назарій


Я дуже пишаюсь тим, що в Україні є такий чудовий університет, як Державний університет телекомунікацій. Це вищий навчальний заклад з великою кількість професійних, висококваліфікованих кандидатів технічних наук та докторів наук. Матеріально-технічна база університету на дуже високому рівні. Університет має високотехнологічні лабораторії з дуже професійним обладнанням. Особливо хочеться відзначити кафедру «комп’ютерних наук», де під керівництвом доктора технічних наук Вишнівського Віктора Вікторовича, лабораторії кафедри отримують обладнання від передових компаній світу.

Космінський Роман


Обравши Державний університет телекомунікації місцем навчання, я отримав чудових одногрупників, хороших викладачів, які знають свою справу, та активне студентське життя. Хочеться подякувати викладачам кафедри «комп’ютерних наук», за здатність знайти правильний підхід до кожного студента та подати їм хорошу технічну та теоретичну підготовку. Хочу подякувати університету за той фундамент знань який він мені заклав.

Терещук Роман


Навчався в ДУТ  на факультеті інформаційних технологій в період з 2012 по 2018 р.р. спеціальність «Інформаційні мережі зв’язку». Викладацький склад кафедри показав свій професіоналізм під час лекційних, практичних та лабораторних  занять. Є всі умови для навчання та розвитку. Прекрасні приміщення  з усім необхідним обладнанням  та сучасні методи викладання. За допомогою проектів які проводить заклад   можна додатково навчитися та познайомитися з майбутніми роботодавцями, які можуть надати високооплачувану роботу за спеціальністю. Кафедра «комп’ютерних наук» на мою думку є найкращою кафедрою в університеті. Завдяки завідуючому кафедри Вишнівському В.В кафедра розвивається постійно. Відразу видно, що людина вклала в неї всю душу.

Резвін Олександр


Я обрала Державний університет телекомунікацій тому що я бачила перспективу свого розвитку в сфері телекомунікацій,  мала  можливість отримати  в майбутньому перспективну професію в IT сфері.Навчалася на денній формі,спеціальність Інформаційні мережі зв’язку,факультет Інформаційних технологій. Чому я обравла даний напрям?

По-перше, технології постійно удосконалюються,розвиваються, з’являються нові,тому спеціалісти даної сфери будуть завжди користуватися попитом.

По-друге, після закінчення університету я отримала хорошу базу знань, оскільки викладацький склад прикладає максимум зусиль для того,щоб студенти в майбутньому стали провідними спеціалістами в сфері телекомунікацій. Також  студенти мають можливість працювати з сучасним обладнанням,яке постійно оновлюється.

По-третє,приділяється багато часу та зусиль для дозвілля та  розвитку студентів . Функціонують гуртки за різноманітними напрямками.

Бердник І.І.   


Я завжди цікавився Інформаційними технологіями, зокрема з’вязком, тому не міг оминути стороною Державний університет телекомунікацій. Перше що привернуло мою увагу – теплий прийом приймальної комісії, велика кількість сучасного обладнання, гарно оформлена територія біля закладу з фонтаном та рослинністю. Я хотів отримати хороші знання та мати можливість стати висококласним спеціалістом в сфері Телекомунікацій, тому без вагань подав документи до вузу. І я не помилився – викладацький склад прикладає багато зусиль для максимального оволодіння студентами дисциплін, а сучасне обладнання підкріплює наукову базу та дозволяє відчувати себе впевнено під час практичного застосування знань.

Лозко П. В.     


    ЩО ДАВ МЕНІ МІЙ УНІВЕРСИТЕТ?

Обравши Державний університет телекомунікацій місцем навчання на бакалавраті та магістратурі я отримав все те, чого тільки може бажати студент: чудових товаришів по навчанню; цікавих та унікальних викладачів; різнобічні знання та вміння їх використовувати; а також, звісно, активне студентське життя. Хочеться подякувати викладачам кафедри Інформаційних технологій за вміння та бажання навчати, за здатність знайти правильний підхід до кожного студента, що неодмінно свідчить про високий професіоналізм викладацького складу кафедри.

Ананченко Віталій


Цей університет для студентів, які дійсно хочуть отримати глибокі знання. Доступність інформаційних технологій дозволяє студентам рано почати працювати - а значить, приносити реальну користь і заробляти гроші.

Інформаційні технології охоплюють всі ресурси, необхідні для управління інформацією, особливо комп'ютери, програмне забезпечення та мережі, необхідні для створення, зберігання, управління, передачі і пошуку інформації, цього всього навчать вас в університеті телекомунікацій.

Велике спасибі всім викладачам рідної кафедри Інформаційних технологій, які дали нам гарну технічну та теоретичну підготовку!

Бондаренко Ірина


"Попит на ринок телекомунікаційних послуг в сучасну епоху  витісняє багато галузей економіки в цілому, тому питання вибору Університету для мене було тільки питанням вступу.

На сьогодні ДУТ є одним з провідних ВНЗ  країни з прекрасним професорсько-викладацьким складом, сучасним оснащенням класів. Тут створені всі умови для нормального навчання і  проживання іногородніх  та іноземних студентів, прекрасна їдальня із смачною і здоровою їжею. Крім того, є різні курси для підвищення рівня знань і кваліфікації : курси  технологій НР, Cisko, програмування та ін.

Тепер уже, пройшовши всі етапи навчання, можу сказати, що ніскільки не шкодую про свій вибір: маю цікаву роботу з перспективою зростання, нормальну зарплату, відмінний колектив.

З теплом і вдячністю згадую всіх тих викладачів, які допомогли мені увійти до великого життя: це колектив кафедри КСМ, інформаційних технологій, інфокомунікацій і багато інших".

Випускник Учбово-наукового інституту телекомунікацій і інформатизації 2014 р.
Борденюк Михайло


"Закінчив ДУТ в 2014 р. Із задоволенням згадую роки навчання: хороші викладачі, що лояльно і доброзичливо відносяться до студентів, гідний рівень знань, сучасні аудиторні класи, оснащені новітнім устаткуванням, відмінна їдальня. Хочеться сказати особливе "спасибі" висококваліфікованим викладачам кафедри інформаційних технологій, комп'ютерних систем і мереж".

Тарасюк Антон


Колись, багато років тому, у мене теж було питання: куди піти вчитися. Мої батьки працювали в галузі зв'язку. Багато було бажань, багато пропозицій, але переміг зв'язок. І ось вже пройшло багато років, як я закінчила наш університет. І чесно кажучи, зовсім не шкодую. Я багато чому навчилася, багато, що  згодилося в житті. Я більше 40 років працюю в зв'язку. Була  розробником апаратури зв'язку. Тепер працюю в самому університеті. Намагаюся передати студентам те, що знаю сама. Переконати їх, що це дуже престижна  і перспективна професія. На кафедрі Інформаційних технологій, на якій я зараз працюю,  викладають чудові люди. Вони віддають усі сили щоб  показати усі переваги професії і прищепити любов до неї. Адже інформаційні технології - це наше майбутнє.  І ті, хто хоче зв'язати себе з престижною і дуже чудовою професією ідіть до нас,  на наш факультет і кафедру Інформаційних технологій. Ви не пошкодуєте.

Жмихова Т.В.


Я, за пропозицією, своєї матері прийшов вчиться в ДУТ.  Маючи великий стаж роботи у сфері обслуговування комп'ютерів і мереж, у мене виникало багато питань. І відповідь на ці питання я зміг знайти саме в цьому університеті. Багато висококласних фахівців працює на кафедрі Інформаційних технологій. На будь-яке питання вони можуть дати гідну відповідь. І це здорово. Я знаю, що, після закінчення цього університету,  зможу стати фахівцем в цій сфері і забезпечити своє майбутнє.  Усі, хто цікавляться новітніми технологіями, йдіть вчитися в ДУТ, на інформаційні мережі  зв'язку.

Хочу щиро подякувати наш університет за той фундамент, який він в мені заклав, за атмосферу, в якій я знаходився п'ять років і готував себе до майбутньої професійної діяльності. Адже саме досвід викладацького складу, його знання заклали в мені те зерно, плодами якого маю можливість користуватися.

Випускник 2005 р.
Заболотний Дмитро


Позаду залишилося безтурботне шкільне життя: контрольні, екзамени, гамірні перерви, останній дзвінок, випускний. І ось в руках тримаю атестат з відзнакою та золоту медаль за успіхи в навчанні. Тепер головне не помилитись у виборі майбутнього. Хочеться стати потрібним своїй державі, вивчитися і отримати престижну професію. Адже сучасне суспільство потребує висококваліфікованих спеціалістів  у багатьох галузях.

З кожним днем наука піднімається на вищий рівень, удосконалюються інформаційні та комп’ютерні технології. Урізноманітнюються засоби мобільного зв’язку, змінюються стандарти згідно з вимогами технічного прогресу. Тому й вибір моєї професії я вирішила пов’язати саме з телекомунікаціями, інформаційними технологіями.

Познайомившись із переліком вузів цієї спеціальності, зупинилася на Державному університеті телекомунікацій. Це провідний багатопрофільний вищий навчальний заклад освіти в Україні в галузі телекомунікацій та сфері інформатизації. Виписала адресу і поїхала на вулицю Соломянську,7. Ступивши на подвір’я закладу, відчула тривогу й невпевненість: чи отримаю відповіді на всі запитання, які хвилюють мене? Але на порозі була приємно вражена привітністю працівників та затишною атмосферою університету.

Мою увагу привернули великі інформаційні стенди, розміщені в світлих коридорах. Кожен із представлених факультетів був для мене цікавим: на стільки доступно і зрозуміло викладено відомості для абітурієнтів. Сумнівів не залишилося – цей вуз для мене! Перевагою було й те, що університет пропонував багато місць державного замовлення і надавав гуртожиток, який знаходиться поруч із навчальним корпусом. Тож оригінали документів подала сюди одразу. Члени приймальної комісії уважно поставилися до мого вибору, відповіли на всі запитання.

Через кілька тижнів я знайшла себе в списках зарахованих на навчання. Радості не було меж: я – студентка одного із найпрестижніших вузів України. Під час навчання на першому курсі, познайомилася із професорсько-викладацьким складом факультету, на заняттях працювала в аудиторіях оснащених новітнім обладнанням. Це сприяло швидкому і якісному засвоєнню матеріалу з фахових дисциплін, робило навчання цікавим і різнобічним. Поступово ставали справжніми студентами.

Створення проектів та написання курсових робіт сприяло широким можливостям ознайомлення із сучасними досягненнями у вибраній спеціальності. Велику допомогу в цьому надавали уважні та мудрі викладачі. Неодноразово я брала участь у наукових конференціях. Тим самим здобувала досвід представлення певної наукової проблеми на широкий загал. Тези моїх робіт були надруковані в інформаційних збірниках конференцій. Безмежний простір для наукової творчості студента!

Та чи може бути навчання ефективним без цікавого дозвілля? Студрада університету та викладачі-організатори з перших днів залучають талановитих та активних студентів до культурного життя вишу. Так, на першому курсі я брала участь у конкурсі «Міс Золота Корона ДУІКТ». Це було цікаво і незвично, водночас допомагало влитися в дружну когорту студентської молоді. І тепер про титул «Друга віце-міс» нагадує подарунок від спонсора. Різноманітні концерти, конкурси робили життя різнобарвним, насиченим, яскравим.

Неабияка роль відводиться для набуття практичних навичок. У навчальному процесі передбачено години проходження практики на підприємстві. Це дає можливість ближче познайомитися з майбутньою професією, застосувати набуті знання.

Сподіваюся, що глибокі знання інфокомунікаційних і комп’ютерних систем та мереж із широким використанням новітнього обладнання при вивченні навчальних дисциплін дасть змогу успішно влаштуватися на престижну високооплачувану роботу.

Литка Євгенія


Серед усіх прийнятих людиною рішень найважливішу роль і вплив відіграє вибір життєвого шляху. Потреба у цьому виборі виникає тоді, коли людина починає усвідомлювати себе в суспільстві й міркувати про свої прагнення.

Після закінчення школи у мене почалося самостійне життя. Я постала перед питанням обрання майбутньої професії, а потім уже і вибором інституту. Усі пам’ятають, як важливо визначитися із майбутньою професією, адже рано чи пізно це стосується кожного. Хтось при виборі професії приділяє увагу заробітку, хтось − попиту. Але рідше всього, особливо нині, вибирають фах для душі. А я якраз таки вибрала професію, яка мені запала в душу. Це професія – інженер Інформаційних технологій. Я про неї стала мріяти на початку 11 класу, адже про цю професію мені розповідав мій дядя… І зараз я про цей вибір зовсім не шкодую, адже сьогодні інформаційні технології стали невід’ємною частиною сучасного світу, вони значною мірою визначають подальший економічний та суспільний розвиток людства. У цих умовах революційних змін вимагає й система навчання. Навіть якісне викладання дисциплін не може здійснюватися без використання засобів і можливостей, які надають комп’ютерні технології та Інтернет.

Мене часто запитували: «Чому ти вирішила навчатися в «Університеті Телекомунікації» Шкода, але на першому курсі  я поки ще не знала відповіді  на це запитання. Кожного ранку, збираючись до університету, я запитувала себе: «А що буде далі? Ким у майбутньому я стану? Що у житті здобуду?» Такі питання, напевно, ставить собі кожна людина, а тим більше, студент-початківець. Дивлячись на цьогорічних першокурсників, я їм трішки заздрю, адже попереду у них стільки цікавого. Згадую себе чотири роки тому, як першого вересня я зробила крок назустріч дорослому життю. Перший рік в університеті закарбувався у моїй пам’яті як дуже насичений та яскравий. Це був період, коли цікавило все, і саме тоді я почала жити життям, яким уже давно мріяла жити! Ніколи не зможу забути свою участь в конкурсі «МІС ДУІКТ», адже завдяки цьому, я стала більш впевненішою в собі, в своїх можливостях, і завжди досягаю своїх цілей!!!

«Університет Телекомунікації» − це не просто навчальний заклад, а велика родина, де всі підтримують один одного, допомагають вирішувати проблеми, дарують натхнення та дають необхідні знання. У нашій великій сім’ї я познайомилась із багатьма цікавими людьми, деякі з них стали справжніми друзями. Навчаючись в університеті, я розуміла, що все залежить тільки від тебе. Лекції, семінари – досвід, який ти маєш обов’язково отримати… Твої перші заліки та іспити… Усе це буде вперше. Хвилювання просто не передати…

      Яку ж роль відіграє «Університет Телекомунікації» в моїй долі? Чи змінив він моє життя.

Я впевнена, що змінив. Я приділяю велику увагу навчанню, адже хочу отримати гарну професію. В цьому мені допомагають викладачі Університету. Широкий обсяг інформації, яку дають нам викладачі, дасть впевненість у собі та у фахових знаннях. Тому я намагаюся взяти від викладачів все те, що вони дають. Цікаву роботу – я вже маю, можливо вона не дуже й прибуткова, але мені подобається. Я працюю за фахом в компанії «ESU», яка  орієнтована на управління проектами будівництва, модернізації та обслуговування радіомережі мобільного оператора.

Я впевнена, що «Університет Телекомунікації»  відіграє важливу роль у моїй долі. Тому я дуже вдячна тим людям, які створили цей Університет і тим людям, які мене навчають, бо насамперед від них залежить моя доля.

Я упевнена, що «Університет Телекомунікації» − це правильний вибір і крок до щасливого майбутнього!

Птах Оксана


Потоки інформації, швидкий розвиток технологій, зміна правил і ролей, якими позначена інформаційна доба, приголомшують.

Для України інформатизація – шлях не лише до європейської інтеграції, але й до економічного добробуту.

Державний університет телекомунікацій є провідним багатопрофільним вищим навчальним закладом освіти в галузі зв'язку та сфері інформатизації.

Чому я обрав саме ДУТ? Що дало мені навчання в цьому ВНЗ?

На мою думку, Державний університет телекомунікацій - перспективний та сучасний навчальний заклад і він є передовим ВНЗ у сфері телекомунікацій.

Саме він направлений лише на технології майбутнього, в ньому нічого зайвого.

Я бачу перспективу свого розвитку в напрямку телекомунікаційних технологій, адже в цьому університеті навчальний процес доступно та зрозуміло доносять до кожного студента.

ДУТ має у своєму розпорядженні найсучасніше обладнання для надання якісної освіти, так як він співпрацює (і збільшує коло співпраці) з провідними компаніями своєї галузі. Це допомагає нам не тільки в теорії, але й на практиці працювати з обладнанням, яке у подальшому стане робочим місцем і знання якого допоможе в подальшому працевлаштуванні.

В цьому закладі мені надали знання для покращення забезпечення захисту, надійності, доступності і швидкості передачі інформації в інфокомунікаційних мережах.

Сторохін Дмитро


Я навчаюсь майже один рік. За цей час я познайомився з новими людьми, що потім стали для мене друзями.  Завдяки ДУТ в лиці Світлани Коробчук (Лучкань) я маю роботу, яка мені подобається. Також ДУТ дає стимул до навчання в вигляді стипендії, що на даний момент стимулює мене виконувати завдання на перед і опрацьовувати матеріал дома, щоб встигати на навчанні і на роботі. Отримаю повну вищу освіту, диплом магістра. Чи дав ДУТ мені нові знання? Цікаве питання, відповідь можливо. Чи знадобляться вони мені в житті? Життя покаже.

Артюгін Олексій


У 2010 році я закінчила спеціалізовану школу №76 ім. О. Гончара з гуманітарним нахилом. На момент закінчення у мене було досить робіт МАН в різних напрямах, найзначніші пов'язані з українською літературою, так що багато викладачів вважали, що я піду на філологічний. Я ж у свою чергу орієнтувалася на економічний напрям, оскільки мені дуже подобалася математика і аналітика. Але доля склалася так, що я поступила до Державного університету телекомунікацій, який у той час називався Державним університетом інформаційно-комунікаційних технологій. За весь час навчання я жодного разу не пошкодувала про свій вибір, тим паче, що все те, що нам викладали виявилося для мене новим, цікавим і захоплюючим.

5 років в цьому університеті не пройшли  порожньо. В першу чергу тому, що в його стінах я знайшла справжніх друзів і однодумців, як в особі студентів, так і в особі викладачів.

ДУІКТ був воістину унікальним університетом в плані організації учбової програми: 4 чверті по 10 тижнів з 10-ою заліковою і невеликою кількістю предметів в чверті, що дозволяло сконцентруватися на конкретних предметах і не розпилюватися. Залікова, десятий (двадцятий) тижні, при успішній, швидкій здачі іспитів і заліків, давали можливість влаштувати собі міні-канікули, оскільки сесія тривала 2-3 дні, хоча вони і були не з легких, але особисто для мене це було простіше, ніж розтягнута сесія на місяць. Зі мною в цьому плані погоджувалися і мої однокласники, яким з учбовим процесом не так пощастило.

Особливо радував розклад. Максимум 3 пари в день, ніяких вікон, чіткий розклад: перший семестр - друга зміна з 11:35 до 16:55, другий - перша, з 8:00 до 13:10, давали можливість розвиватися поза університетом.

Для себе я використала цей час на саморозвиток. Реалізувала благодійний проект (вела гурток орігамі для діток в " ОХМАДИТ", а також, за підтримки деканату факультету Інформаційних технологій, організували виїзд в лікарню  " ОХМАДИТ" на день Святого Миколая. Брала активну участь в діяльності міжнародної організації " AISEC", відвідувала курси англійської мови, закінчила перший курс " Сisco".

Окрім усього вищепереліченого - підробляла, у тому числі і в " Укртелекомі", намагаючись застосовувати отримані знання з практики і отримувати реальні знання і досвід роботи.

Приємно з гордістю говорити про викладачів нашого ВНЗ, які завжди готові допомогти студентам, - надаючи всілякі матеріали, максимально доступно пояснювати учбовий матеріал, проводити консультації, допомагати в написанні тез та статей, підтримувати прагнення до отримань знань і участі в конференціях, робити нас краще, дружніми, що в інших університетах досить велика рідкість.

Мені дуже пощастило з групою, як на першому - четвертому курсі, так і на магістратурі. І, мабуть, особливо на магістратурі, куди поступили дійсно дуже сильні студенти, що підтверджується відмінними результатами першої сесії (практично усі бюджетники залишилися на стипендії).

Також, вже ДУТ, допоміг мені здійснити мою мрію - на 5-му курсі я здобуваю другу вищу освіту за фахом Менеджмент організації і адміністрування (по суті - та ж економіка).

На даний момент в університеті відбувається величезна кількість реформ. Я завжди вважаю, що зміни - до кращого, так що упевнена, що те, що відбувається в стінах нашого ВНЗ, допоможе йому отримати статус Національного і стати одним з найпрестижніших.

Лучкань (Коропчук) Світлана


ДУТ має ряд переваг, за які його можна любити.

Якщо говорити про переваги, то не можна не згадати зручне розташування університету. ДУТ знаходиться в центрі Києва, що дає можливість комфортно добиратися до місця навчання студентам, що мешкають в різних районах міста.

Однозначним плюсом є відмінна їдальня університету. Як би це не звучало, але насправді їдальня має величезне значення. Студенти і викладачі, декілька годин, що провели, в університеті, повинні мати можливість добре живитися, і їдальня Дута відмінно сприяє цьому. Демократичні ціни і висока якість блюд в наявності.

Я можу виділити декілька викладачів, які відрізняються високим професіоналізмом і великими знаннями. Ці люди зацікавлені в предметі, який викладають, можуть розповісти дійсно багато що і уважно вислухають студента, який має точку зору, відмінну від їх власної, за це їм величезне спасибі.

Завирюха Валерія


Отже. Хочу поділитися тим, як я вчився і, що мені дало навчання в Державному університеті телекомунікацій.

Ще у той час коли я ходив до школи, межею моїх мрій було вивчення комп'ютерної техніки і машинного коду. Вибір поступити в цей університет був просто очевидний. Говорячи конкретніше, захопився цим з  класу дев'ятого, оскільки якраз в цей час у мене і з'явився комп'ютер. Потім, після дев'ятого класу поступив в Київський коледж зв'язку і з першого ж курсу на заняттях з інформатики, чудовий викладач тільки посприяла моєму бажанню вивчати комп'ютерну техніку і посилила бажання вчитися у вищезгаданому ВНЗ. Кожен курс коледжу повністю займався підготовкою до цього: курси, репетитор, додаткове зайняття і так далі. І при цьому я ще займався науковою роботою, яка претендувала на високі оцінки, а також тягнув на медаль.

Після успішної здачі іспитів і зарахування мене в ряди студентів при Державному університеті телекомунікацій, радості не було межі. Подумалося - все! Тепер то я стану висококваліфікованим програмістом - в такому-то ВНЗ! Як зараз пам'ятаю, приїхав я на пари і почалося навчання. Купа загальноосвітніх предметів, пізніше - купа схемотехніки і " залізних" предметів. По тому, що мене цікавило - парочка за семестр, не більше. Давали основи, тобто щоб студенти мали загальне уявлення про те, чим їм, можливо, доведеться займатися. А кому ці основи потрібні? Який працедавець візьме фахівця, який володіє тільки базою? Хіба що у вас у фірмі працюватимуть знайомі або родичі. Я веду до того, що необхідно було займатися і учити все самому. Ось я і намагався так робити. Самостійно почав вивчати PHP. Написав один сайт, щоб розібратися на практиці з цією мовою. Але в той час, коли практично увесь потік забив на навчання, я теж вирішив що відвідуватиму пари лише для отримання відміток і так, для загальної освіти і гарної оцінки в заліковій книжці. Ну і доводилося природно здавати усі заліки. Мене точно не можна назвати хорошим студентом і ставити в приклад тим студентам які свято вірять в нашу систему освіти і в те що гарні оцінки це показник якості їх знань. Так от до чого ж я веду? А до того, що освіта у ВНЗ зовсім не означає нічого. Навчання в ньому - порожня формальність, яка потрібна для отримання диплому. Якщо хочеш чогось досягти і навчитися - бери і читай сам, йди працюй з другого курсу. Натомість, замість згаяного часу на лекції якого-небудь викладача, який сам погано розбирається у своєму предметі, можна було чогось навчитися на практиці, тобто сидячи в якому-небудь офісі за клавіатурою.

Сергєєв Владислав


"Закінчила у 2008 році з відзнакою бакалаврат та магістратуру Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій (колишня назва Державного університету телекомунікацій) за спеціальністю телекомунікаційні системи та мережі.

В університеті викладали висококваліфіковані спеціалісти в галузі зв’язку. Запам’яталися їх професійність, знання сучасних технологій, вимогливість та доброзичливість.

З великою повагою та вдячністю згадую викладачів: Барковського В.В., Беркман Л.Н., Варфоломеєву О.Г., Коваль Л.Т.,  Грушевську В.П., Гайдур Г.І., Сєрих С.О., Мірталібова А.Я. та інших.

Завдяки набутій спеціальності, працюю в сфері телекомунікацій."

Семенова Ірина


Державний університет телекомунікацій (колишня назва Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій) відіграв важливу роль у моєму житті та став для мене тим фундаментом, який остаточно визначив вектор моєї професії. Широкий обсяг інформації, який я отримала за роки навчання став безцінним скарбом. Хочу висловити велику подяку своїм викладачам за їх суворість та доброту, розуміння та допомогу.

Зінченко О.В.


Хочу відзначити майстерність та високий рівень кваліфікації науково-викладацького складу кафедри, який дає студентам різносторонню професійну підготовку. Предмети викладаються професіоналами, які мають безліч публікацій. Кожен з викладачів вимагає великої уваги до свого предмета. Хочеться подякувати викладацькому складу, а особливо Хорунжому Олександру Івановичу за отримані знання та навички, своєчасні поради і підтримку на шляху оволодіння професією.

Пилипчук Олена


Навчаючись у ДУТ з 2009 до 2014 року на факультеті Інформаційних технологій, я та моя група найбільше співпрацювали саме з цією кафедрою. Тут працюють чуйні та наполегливі люди для яких головною метою є випустити гідних спеціалістів, за яких не було б соромно.

Олександр Іванович Хорунжий та Валентина Павлівна Грушевська розтлумачували нам головні принципи побудови та функціонування систем зв’язку. Сергій Олександрович Сєрих та Віктор Леонідович Шевченко допомагали нам зрозуміти, як працюють безліч телекомунікаційних технологій. Іноді, ми отримували завдання, які спочатку здавались нам надто складними, проте, виконували їх та розуміли що це навіть цікаво.

Людмила Трохимівна Коваль та Галина Іванівна Гайдур допомагали нам розібратись у матеріалі при виконанні лабораторних робіт. Віктор Вікторович Вишнівський розповідав на своїх лекціях, як саме працює бізнес у сфері інформаційних технологій.

Таким чином, ми отримали різнобічні знання про інформаційні технології завдяки професійним та доброзичливим викладачам, які дійсно віддані своїй справі та завжди раді допомогти студентові розібратись у незрозумілих питаннях.

Живолович Катерина


"Спрос на рынок телекоммуникационных услуг в современную эпоху  вытесняет многие отрасли экономики в целом, поэтому вопрос выбора Университета для меня был только вопросом поступления.

На сегодня ДУТ является одним из ведущих ВУЗов страны с прекрасным профессорско-преподавательским составом, современным оснащением классов. Здесь созданы все условия для нормального обучения и  проживания иногородних и иностранных студентов, прекрасная столовая с вкусной и здоровой пищей. Кроме того, имеются различные курсы для повышения уровня знаний и квалификации: курсы  технологий НР, Cisko, программирования и др. 

Теперь уже, пройдя все этапы обучения, могу сказать, что нисколько не жалею о своем выборе: имею интересную работу с перспективой роста, нормальную зарплату, отличный коллектив.

С теплом и благодарностью вспоминаю всех тех преподавателей, которые помогли мне войти в большую жизнь: это коллектив кафедры КСМ, информационных технологий, инфокоммуникаций и многие другие."

Выпускник Учебно-научного института телекоммуникаций и информатизации 2014 г. 
Борденюк Михаил


"Закончил ДУТ в 2014г. С удовольствием вспоминаю годы учебы: хорошие преподаватели, лояльно и доброжелательно относящиеся к студентам, достойный уровень знаний, современные аудиторные классы, оснащенные новейшим оборудованием, отличная столовая. Хочется сказать особое «спасибо» высококвалифицированным преподавателям кафедры информационных технологий, компьютерных систем и сетей."

Тарасюк Антон


Я по предложения своей матери пришел учится в ДУТ.  Имея большой стаж работы в сфере обслуживания компьютеров и сетей, у меня возникало много вопросов. И ответ на эти вопросы я смог найти именно в этом институте. Много высококлассных специалистов работает на кафедре Информационных технологий. На любой вопрос они могут дать достойный ответ. И это здорово. Я знаю, что, по окончании этого института,  смогу стать специалистом в этой сфере и обеспечить свое будущее.  Все, кто интересуются новейшими технологиями, идите учиться в ДУТ, на информационные сети  связи.

Хочу искренне поблагодарить наш университет за тот фундамент, который он во мне заложил, за атмосферу, в которой я находился пять лет и готовил себя к будущей профессиональной деятельности. Ведь именно опыт преподавательского состава, его знания заложили во мне то зерно, плодами которого имею возможность пользоваться.

Выпускник 2005 г.
Заболотный Дмитрий

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись



Натискаючи на кнопку "Отримати консультацію", ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності.

Переглядів: 21 808