Навчальний процес на кафедрі Комп’ютерних наук організований таким чином, що по закінченню навчання, випускник має бути підготовлений до виконання широкого спектру прикладних та фундаментальних професійних завдань в галузі Інформаційних технологій, здатний інтегрувати сучасні високотехнологічні рішення ІТ-інфраструктури з точки зору як апаратної та і програмної платформ різного призначення.
Сучасна підготовка фахівців в області інформаційних технологій повинна базуватися на найбільш актуальних знаннях кращих зразків технологій, які складають зміст їх професійної підготовки. При вивченні технологій не можна обійти увагою новітні рішення для побудови конвергентної і гібридної інфраструктури, а також хмарних рішень, представленої компанією HP Enterprise.
Саме на цих технологіях кафедра Комп’ютерних наук організує практичну складову підготовки фахівців. На сьогоднішній день компанія HP Enterprise є одним із найбільших у світі постачальників рішень ІТ-інфраструктури, програмного забезпечення та послуг із системної інтеграції. Якість вивчення запропонованих студентам курсів повинна обов’язково підтверджуватися проходженням Міжнародної сертифікацією та отримання міжнародних сертифікатів різного рівня.
Так по закінченню минулого навчального та по закінченню першого семестру поточного 2017-2018 навчального року студенти, які навчалися на кафедрі Комп’ютерних наук, пройшли сертифікація для отримання Міжнароних сертифікатів рівня:
Крім того студенти, які вже отримали вищезазначені сертифікати, пройшли відповідну додаткову підготовку для отримання, вперше в історії нашого університету та кафедри, Міжнародного професійного сертифікату:
Відкриваючи проведення заходів в межах акції «День Hewlett Packard Enterprise» ректор Державного університету телекомунікацій Толубко Володимир Борисович наголосив на тому, що в результаті впровадження в університеті інноваційного змісту навчання наш випускник володіє теоретичними знаннями відповідно до виконання вимог роботодавців щодо встановлених професійних компетенцій, практичними вміннями та навиками, які підтверджуються механізмами міжнародної сертифікації. Реалізація цієї концептуально нової освітньої моделі забезпечує підготовку конкурентоспроможних фахівців, які повною мірою відповідатимуть потребам сучасного ринку праці. Саме співпраця з провідними компаніями, такими як Hewlett Packard Enterprise, дозволяє надати реалізації цієї освітньої моделі нову якість.
Представник компанії Hewlett Packard Enterprise Тетяна Шумигора високо оцінила рівень співпраці з університетом та кафедрою Комп’ютерних наук, яка знаходить своє вираження у високому рівні підготовки студентів. Такий рівень співпраці є корисним і продуктивним як для університету, так і компанії. У зв’язку з цим компанія Hewlett Packard Enterprise продовжить надавати підтримку шляхом представлення доступу до нових технологій (HPE IMC, HPE SDN, HPE Helion OpenStack), сприянню покращення технічного оснащення навчальних лабораторій, фінансування підвищення кваліфікації викладачів та проведення професійної сертифікації студентів. В заключення Тетяна Шумигора вручила представникам університету міжнародні професійні сертифікати Hewlett Packard Accredited Technical Professional (HP ATP) – FlexNetwork Solutions:
Після цього розпочалася процедура вручення міжнародних сертифікатів студентам навчальних груп КНД-21, ІСД-21, САД-21, ТСД-21, ТСД-22, ТСД-23, ТСД-24, ТСД-25, ТСД-26, ТСД-27, які успішно здали сертифікаційний екзамен. Всього було вручено 83 сертифікати рівня Hewlett Packard Accredited Technical Associate (HP ATA) - Connected Devices та 171 сертифікат рівня Hewlett Packard Accredited Technical Associate (HP ATA) – Networks.