XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Кафедра Комп'ютерних наук

Вступнику

Загальна інформація
Науково-педагогічний персонал
Навчальні дисципліни бакалаврів
Навчальні дисципліни магістрів
Навчальні дисципліни аспірантів
Методична робота
ННЦ "Технологій HP"
Наукова діяльність
Видавнича діяльність
Робота із студентами
Матеріальна база
Контактна інформація
Новини та події
Бібліотека
Партнери кафедри
Працевлаштування випускників
Відгуки випускників
Запрошуємо до навчання
Курси Hewlett Packard
Програми курсів Hewlett Packard
Подати заявку на курси Hewlett Packard
Набір на курси Oracle Certified Associate, Java SE 8 Programmer
Спрощений он-лайн курс Java-програмування
Отримати консультацію
Освітньо-професійні програми
Публічне обговорення освітньо-професійних програм
Інноваційні зміни, втілені на кафедрі
Дистанційне навчання
Відгуки працедавців

Вступнику

Якщо Вас зацікавив наш університет та Ви хотіли б навчатись у нас - ми пропонуємо Вам заповнити анкету на вступ, після отримання якої ми зможемо надати Вам необхідну інформацію та рекомендації щодо вступу до ВНЗ у цьому році під час вступної кампанії.
Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2024 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "122 Комп’ютерні науки" кафедри Комп’ютерних наук та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Особливості вступної кампанії 2023

ВСТУП-2023

Роз’яснення моделі вступу 2023 для успішної профорієнтаційної роботи та вступної кампанії 2023

У 2023 році передбачено важливі особливості проведення вступної кампанії:

1. Замість Зовнішнього незалежного оцінювання, вступне випробування пропонується провести у форматі удосконаленого національного мультипредметного тесту (НМТ), подібно до 2022 року.

Вступники на основі повної загальної середньої освіти та освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра (освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, ступеня вищої освіти молодшого бакалавра) вступатимуть за результатами національного мультипредметного тесту (НМТ).

У 2023 році НМТ (національний мультипредметний тест) складатиметься з двох обов’язкових предметівукраїнської мови та математики та одного додаткового предмета за вибором вступника з переліку:

 • історія України,
 • іноземна (англійська, французька, німецька, іспанська) мова,
 • фізика,
 • хімія,
 • біологія.

Незалежно від обраного вступником додаткового предмета позитивний результат НМТ дозволить подавати заяву для вступу на будь-яку спеціальність з урахуванням вагових коефіцієнтів, установлених для предметів на різні спеціальності.

2. НМТ буде складатися вступником протягом одного дня у форматі комп'ютерного тестування загальною тривалістю 180 хвилин.

НМТ відбуватимуться в спеціально обладнаних комп’ютерних аудиторіях закладів освіти — тимчасових екзаменаційних центрах, створених у населених пунктах України та в деяких країнах за кордоном.

Вступники одержать результати одразу, як тільки вони виконають усі завдання з того чи іншого предмета. Виходячи з аудиторії тимчасового екзаменаційного центру, кожен учасник буде знати свій результат у тестових балах.

Як і в минулому році, УЦОЯО розробить демонстраційний варіант тесту.

Для вступу у 2023 році замість результатів НМТ можна буде скористатися результатами НМТ 2022 року або ЗНО 2021/2020 років.

Для всіх спеціальностей встановлено коефіцієнти до результатів кожного предмету.

3. Планується проведення двох сесій НМТ: основної та додаткової. Основна сесія  НМТ проходитиме у червні, додаткова – у червні-липні. У додатковій сесії зможуть брати участь ті вступники, які з поважних причин не склали тестування під час основної сесії.

Реєстрація на НМТ розпочнеться у квітні. Вступник реєструється самостійно (без жодних заяв у школі, відділі освіти чи тимчасовому центрі тестування).

Випускники, які тимчасово перебувають за кордоном і бажають здобувати вищу освіту в Україні, матимуть можливість скласти НМТ у спеціально створених екзаменаційних центрах у багатьох країнах світу.

Щоб отримати можливість брати участь у конкурсному відборі вступнику необхідно набрати не менше 10% від загальної кількості тестових балів за виконання кожного з трьох блоків НМТ ( з української мови — мінімум 5 балів з 45; з математики — мінімум 4 бали з 32; з історії України — мінімум 6 балів з 54).

4. Особливості вступу:

Незалежно від обраного вступником додаткового предмета, позитивний результат національного мультипредметного тесту дасть можливість подавати заяву на вступ на будь-яку спеціальність. 

Середній бал атестату не використовуватиметься.

Загалом вступники зможуть подавати до 20 заяв, з яких не більше 5 заяв – на місця державного та/або регіонального замовлення.

Передбачено збереження усіх пільг та пільгових категорій, зокрема для жителів тимчасово окупованих територій. Вступники, які зареєстровані та перебувають на тимчасово окупованій території, зможуть проходити усі процедури вступної кампанії дистанційно та укласти договір про навчання впродовж трьох місяців після початку навчання. Адресне розміщення бюджетних місць для вступників за позитивним результатом співбесіди, квотою-1, квотою-2 та вступників на загальних умовах планується провести одночасно.

Новацією у порівнянні з попереднім роком є те, що раніше завдання тестів з математики, історії та української мови були з вибором однієї правильної відповіді та на встановлення відповідності. Цього року платформа буде доопрацьована і можливості з використання інших форматів завдань, які були притаманні саме системі ЗНО, будуть суттєво розширені.

Без зовнішніх іспитів (НМТ, ЄВІ, ЄФВВ), а лише за результатами вступних випробувань у закладі вищої освіти можна буде вступити на контракт на основі повної загальної середньої освіти, освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра (освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, ступеня вищої освіти молодшого бакалавра) та освітнього ступеня бакалавра на навчання на спеціальності, яким надається особлива підтримка (172 Телекомунікації та радіотехніка).

Буде розширено функціонал особистого електронного кабінету вступника, який дозволятиме подавати як заяви вступників для участі в конкурсному відборі, так і заяви для участі у вступних випробуваннях (крім НМТ).

Підтвердження вибору місця навчання вступник виконує самостійно в особистому електронному кабінеті вступника.

Приймальні комісії закладів вищої освіти перестануть забирати на зберігання оригінали документів про освіту вступників. 

Вступники будуть допускатись до конкурсного відбору на місця державного (регіонального) замовлення та можуть бути рекомендовані або переведені на такі місця в разі наявності конкурсного бала не менше ніж 130,000 (для дітей загиблих захисників України ця умова не застосовується).

Вступник реєструється на НМТ самостійно.

Галузевий коефіцієнт буде використаний для підтримки вступників на основі повної загальної середньої освіти та освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра (освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, ступеня вищої освіти молодшого бакалавра) з пріоритетним вибором (перша та друга пріоритетність) однієї зі спеціальностей, яким надається особлива підтримка (172 Телекомунікації та радіотехніка).

5. Вступників до магістратури зараховуватимуть за результатами двох іспитів:

 • єдиного вступного іспиту (ЄВІ), який поєднує тест загальної навчальної компетентності та тест з іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської на вибір вступника)) для всіх спеціальностей
 • фахового іспиту в закладі освіти.

Для вступу до магістратури на спеціальності:

 • 051 Економіка
 • 073 Менеджмент
 • 075 Маркетинг
 • 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
 • 281 Публічне управління та адміністрування

необхідні результати двох іспитів:

 • єдиного вступного іспиту (ЄВІ), який поєднує тест загальної навчальної компетентності та тест з іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської на вибір вступника))
 • єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ).

Без зовнішніх іспитів (ЄВІ, ЄФВВ), а лише за результатами вступних випробувань у закладі вищої освіти можна буде вступити на контракт на основі освітнього ступеня бакалавра на навчання на спеціальності, яким надається особлива підтримка (172 Телекомунікації та радіотехніка).

6. Проект розкладу вступної кампанії для здобуття вищої в 2023 році.

Для вступників на основі повної загальної середньої освіти та освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра (освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, ступеня вищої освіти молодшого бакалавра) для здобуття ступеня бакалавра

Етапи вступної кампанії

Строки

Реєстрація електронних кабінетів

з 1 липня

Реєстрація заяв на участь у вступних випробуваннях (на участь у співбесідах, творчих конкурсах):

 

- на бюджет

з 3 липня

до 18:00 10 липня

- на контракт

з 3 липня

до 18:00 25 липня

Проведення співбесід, творчих конкурсів:

 

- на бюджет

з 7 липня до 18 липня

- на контракт

з 7 липня до 31 липня

Реєстрація заяв на участь у конкурсному відборі (приймання заяв)

з 19 липня

до 18:00 31 липня

Оприлюднення списків осіб, рекомендованих до зарахування на бюджет

не пізніше 05 серпня

Подання документів для виконання вимог для зарахування на бюджет

до 18:00 08 серпня

Надання рекомендацій для зарахування на контракт на відкриті та фіксовані КП

не раніше 09 серпня

Зарахування:

 

- на бюджет

не пізніше 10 серпня

- на контракт

не пізніше 30 серпня

Переведення на вакантні бюджетні місця осіб, зарахованих на контракт

не пізніше 18 серпня

 

Для вступників на основі ступеня вищої освіти бакалавра, магістра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) для здобуття ступеня магістра

Етапи вступної кампанії

Строки

Реєстрація електронних кабінетів

з 1 липня

Реєстрація заяв на участь у вступних випробуваннях (ЄВІ, ЄФВВ, фаховому іспиті, співбесіді з іноземної мови замість ЄВІ, фаховому іспиті замість ЄФВВ)

у терміни, встановлені

МОН

Проведення співбесід, фахових іспитів

з 17 липня

до 28 липня (включно)

Реєстрація заяв на участь у конкурсному відборі

з 31 липня

до 18:00 21 серпня

Проведення фахового іспиту для вступників виключно на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб

з 31 липня

до 18:00 14 серпня

Оприлюднення списків осіб, рекомендованих до зарахування на бюджет

не пізніше 26 серпня

Подання документів для виконання вимог для зарахування на бюджет

до 18:00 29 серпня

Надання рекомендацій для зарахування на контракт на відкриті та фіксовані КП

не раніше 30 серпня

Зарахування:

 

- на бюджет

31 серпня

- на контракт

не пізніше 30 вересня

Переведення на вакантні бюджетні місця осіб, зарахованих на контракт

не пізніше 08 вересня


 

Акредитація

Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, м. Київ,
вул. Солом’янська 7, каб. 214, 222
Тел. (044) 249–25–64
E-mail: dut_k_it@ukr.net

Навчальний сайт кафедри

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Новини

Всі новини
Переглядів: 9 824