14.12. 23 р. в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій відбулась Міжнародна конференція для країн Європи «ПЕРСПЕКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ І ПРОБЛЕМИ ЇХ ВПРОВАДЖЕННЯ В СВІТІ ТА В УКРАЇНІ».
Тематика конференції була присвячена актуальним питанням технологій цифрової трансформації і проблемам їх впровадження в Україні та у всьому світі. В Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій відкрита єдина в Україні освітня програма «Технології цифрового розвитку». Тут готуються фахівці для диджиталіззації всіх сфер діяльності людини. Кафедра Комп’ютерних наук також приймає участь в цих процесах.
На СЕСІЇ 2 «ПЕРСПЕКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ І ПРОБЛЕМИ ЇХ ВПРОВАДЖЕННЯ В СВІТІ ТА В УКРАЇНІ» з доповіддю «Технології цифрової трансформації компанії Hewlett Packard Enterprise та нові можливості їх вивчення і застосування» виступив завідувач кафедри Комп’ютерних наук, д.т.н., проф. Вишнівський В.В. В доповіді було розкрито питання щодо перспектив та проблем впровадження цифрової трансформації в Україні на основі технологій компанії Hewlett Packard Enterprise (HPE).
Кафедра Комп’ютерних наук вбачає своє місце при підготовці ІТ спеціалістів, які спроможні реалізувати цифрову трансформацію на підприємстві за наступними напрямками: Забезпечення продуктивності на робочому місці (Enabling workplace productivity) та Трансформація в гібридну інфраструктуру (Transforming to a hybrid infrastructure).
Основним стилем роботи кафедри Комп’ютерних наук є постійний пошук можливості удосконалення змісту навчання, впровадження до начального процесу усіх сучасних досягнень в галузі ІТ, відповідно до сфер цифрової трансформації IT, які мають забезпечити реальний успіх випускникам у сьогоднішньому гіперпов'язаному світі, керованому даними.
Базуючись на вивченні технологій компанії HPE, у навчальному процесі було реалізовано вивчення основних технологій фізичного рівня, таких як: розробка та розгортання конвергентних мережних технологій; налаштування серверних платформ та накопичувачів; віртуалізація та хмарних технологій; вирішення прикладних завдань на мові програмування Java.
Навчання здійснюється на рівні міжнародної сертифікації, яка підтверджує реальну практичну здатність студентів застосовувати сучасні інформаційні технології.
Апаратною платформою для реалізації у навчальному процесі ІТ технологій високого рівні виступає нове обладнання для Центру обробки даних (ЦОД), яке розгорнуто у Навчально-науковому центрі технологій Hewlett Packard Enterprise (аудиторія 132).
Контролер програмно-визначених мереж SDN та хмарна платформа OpenStack є платформами з відкритим кодом, розроблені на мові програмування Java та не пов'язані з технологією або дорожньою картою одного вендора. Вони використовують API та скріпти на мові програмування Python для взаємодії з програмами та їх додатками. У зв'язку з цим, підготовка студентів спеціальності КН з цих мов програмування надає їм широкі можливості щодо системної інтеграції та управління ІТ-системами.
А це в свою чергу забезпечує високу ефективність цифрової трансформації підприємств на основі обладнання та технологій НРЕ.
КАФЕДРА КОМП’ЮТЕРНИХ НАУК запрошує Вас до навчання за спеціальністю 122 КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ (COMPUTER SCIENCE)!
Ми чекаємо на Вас кожен день на кафедрі Комп’ютерних наук Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій вул. Солом'янська 7, кабінети 103, 104, 132, 221.
Також Ви можете звернутись за консультацією по телефонам: 063-47-47-924.
#вступ #вступ2024 #абітурієнтам #вищаосвіта2024 #бакалар