22 жовтня 2021 року в рамках проведення науково-дослідницької практики магістрів Державного університету телекомунікацій відбувся науково-методичний семінар «СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ НОРМАТИВНО-ПРАВОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ АРХІВНОЇ СПРАВИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УПРАВЛІННЯ»
У заході взяли участь партнери кафедри, стейкхолдери, викладачі, здобувачі вищої освіти, що навчаються за освітньою програмою «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю» другого (магістерського) рівня й студенти, які здобувають освіту за програмами «Документознавство та інформаційна діяльність», «Інформаційна аналітика та зв'язки з громадськістю» бакалаврського рівня вищої освіти.
Мета проведення зустрічі – розгляд актуальних проблем у галузі, а саме:
З вітальним словом до учасників звернулася завідувачка кафедри документознавства та інформаційної діяльності Тетяна Сидоренко. Відповідно до програми науково-методичного семінару виступили з доповідями науковці-практики: Олександр ГАРАНІН, канд. іст. наук, старший науковий співробітник, директор Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства, в.о. Голови Спілки архівістів України (САУ); Віта БОЙКО, канд. іст. наук, заступниця директора Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства, голова контрольно-ревізійної комісії Спілки архівістів України (САУ);Зоряна СВЕРДЛИК, канд. іст. наук, в.о. ученого секретаря Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства, членкиня Спілки архівістів України; Катерина КЛИМОВА, канд. іст. наук, доцент кафедри документознавства та інформаційної діяльності ДУТ. До участі в обговоренні виступів долучилися науково-педагогічні працівники кафедри, студенти старших курсів. Особливо жваві дискусії викликав нововведений ДСТУ 4163:2020, зокрема внесені зміни в оформлення сторінки документа та окремих реквізитів.
Викладачі та студенти кафедри документознавства та інформаційної діяльності висловлюють щирі слова подяки доц. Катерині Климовій та доц. Наталії Дубовик за організацію та потужну співпрацю зі стейкхолдерами й роботодавцями кафедри, які долучилися до цієї зустрічі, підтримують нас, допомагають та роблять нас сильнішими, обізнаними в професійній діяльності.
Переконані, що така практика зустрічей стане традицією, і ми з нетерпінням чекаємо на продовження роботи з уже запланованими новими проектами!