XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій

Загальна інформація

Викладацький склад
Навчальні дисципліни
Методична робота
Наукова діяльність
Видавнича діяльність
Робота із студентами
Новини та подіі
Контактна інформація
Профорієнтаційна робота
Партнери кафедри
Навчально-матеріальна база
Запрошуємо до навчання
Відгуки студентів та випускників
Отримати консультацію
Освітньо-професійні програми

Загальна інформація

 Положення про кафедру Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій

  Переваги навчання на кафедрі Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій


Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас на сторінці кафедри «Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій»

Ми стоїмо на порозі цифрового майбутнього, для розвитку якого необхідні сучасні інформаційно-телекомунікаційні технології. Тому для впровадження та обслуговування інформаційно-телекомунікаційних технологій необхідні висококваліфіковані кадри. В ІТ-галузі, кожен рік створюються десятки тисяч нових робочих місць. Навчаючись на нашій кафедрі, Ви станете висококваліфікованим спеціалістом та отримаєте достойне робоче місце і високу заробітну плату.

Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій проводить навчання в галузі знань: 17 - Електроніка та телекомунікації за спеціальністю 172 - Телекомунікації та радіотехніка, спеціалізацією “Супутникові телекомунікації та навігаційні системи”.

124 бюджетних місця,
Можливість помісячної оплати за навчання

Для підготовки висококваліфікованих фахівців в Університеті розроблено інноваційний зміст навчання, який забезпечує навчання студентів тому чому потрібно і як потрібно, відповідно до вимог сьогодення, теоретично і практично.

Інноваційний зміст навчання, при добросовісному навчанні, гарантує 100% отримання першого робочого місця.

Практична спрямованість навчання на кафедрі, у відповідності до інноваційного змісту, передбачає не менше 50% практичних занять з кожної дисципліни, що дає можливість задовольнити вимоги роботодавців і робить вагомий внесок у процес формування конкурентоспроможного фахівця. Наш випускник приходить на ринок праці, озброєний не лише теоретичними знаннями, а і практичними вміннями і навиками їх застосування.

При підготовці бакалавра розподіл годин навчального плану здійснюється з розрахунку - 25% на дисципліні загальної підготовки і 75% на дисципліни професійної підготовки за спеціальністью.

Підготовка по спеціальності чи спеціалізації, на відміну від інших університетів, починається не з третього, а з першого курсу.

Починаючи з першого курсу поглибленно вивчається технічна англійська мова.

На 3 - 5 курсах - 20% занять з дисциплін спеціалізації кафедри проводиться англійською мовою.

Така організація навчання дає можливість вільно володіти технічною англійською мовою та засвоїти її на рівні міжнародного стандарту В2, підготувати студентів у відповідності до сучасних вимог потенційних роботодавців.

Для якісної підготовки фахівців зміст лекційних та практичних занять відповідає компетенціям роботодавців компаній-партнерів кафедри, з якими укладено договори про співпрацю: Eutelsat SA, Datagroup, EcommCo, Державне космічне агентство України, Національний центр управління та випробувань космічних засобів, ПрАТ «РОКС».

 

Практика студентів організовується та проводиться на базі компаній-партнерів кафедри. Після проходження практики студенти отримують сертифікати, які підтверджують високий рівень теоретичних знань та практичних умінь і навичок їх застосування при роботі на обладнанні останнього покоління.

 
 
 
 
 

На кафедрі використовується новітнє спеціалізоване обладнання від провідних компаній світу: Skylogic, Eutelsat, ViaSat. Це дає можливість студентам знати та уміти налаштовувати обладнання, яке застосовується потенційними компаніями-роботодавцями.  

На кафедрі створено перший в Україні навчальний центр французької компанії “Eutelsat-SA” – світового лідера на ринку супутникових телекомунікацій, яка надала виключне право фахівцям кафедри Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій проводити тренінги з інсталяторами супутникового обладнання та всіма бажаючими з видачею сертифікатів. Даний сертифікат дає можливість працювати установником супутникового обладнання на всій території України та за кордоном.

 
 
 

30% вступників можуть навчатись за кошти державного бюджету.

Іногороднім надається гуртожиток (200м від навчального корпусу), ціни соціально-адаптовані.

Наш університет також пропонує через конкурсний відбір пройти навчання з військової підготовки (3-4  курси) для отримання звання офіцера запасу Збройних Сил України.

Реалізація в нашому університеті унікальної освітньої моделі, якої нема в жодному іншому університеті, забезпечує підготовку конкурентоспроможних фахівців, які володіють теоретичними знаннями згідно вимог компетенцій роботодавців і практичними вміннями та навичками їх здійснення. Саме тому,   при добросовісному навчанні, наш студент повною мірою відповідає потребам сучасного ринку праці і має усі шанси отримати перше високооплачуване робоче місце!

Для вступу на 1-й курс необхідно надати сертифікати ЗНО з таких предметів:

БЮДЖЕТ-КОНТРАКТ

ВИКЛЮЧНО КОНТРАКТ

1

2

3

1

2

3

Укр. мова та література

Математика

Фізика або іноз. мова

Укр. мова та література

Історія України

Іноз. мова або географія

 

Для вступу на 2-й курс (денне) або 3-й курс (заочно) необхідно мати диплом молодшого спеціаліста (будь-якої спеціальності) та скласти фахове вступне випробування.

На другий курс кількість ліцензійних місць ‒ 15. Приймаються випускники коледжів та технікумів (на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста) за будь-якою спеціальністю.

На третій курс кількість ліцензійних місць – 30. Приймаються випускники коледжів та технікумів (на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста) за будь-якою спеціальністю.  

 

Якщо у Вас виникли запитання:

Адреса приймальної комісії: 03110 м. Київ, вул. Солом’янська, 7

Приймальна комісія: (044) 2488593, 2492591

Завідувач кафедри: Кирпач Людмила Андріїна, тел. (044) 249-25-97
 

Супутникові телекомунікації впевнено крокують у майбутнє.

Кафедра запрошує до навчання по спеціалізації «Супутникові телекомунікації та навігаційні системи»

Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, м. Київ
вул. Солом’янська 7

Тел. (044) 249-25-97, 5-97
E-mail: lakirpach@ukr.net

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит
Переглядів: 50 008