XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Навчально-науковий інститут Інформаційних технологій

Наукова робота

Загальна інформація
Спеціальності інституту
Навчання студентів
Спортивна робота
Дозвілля і мистецтво
Самоврядування
Керівництво інституту
Контактна інформація
Матеріальна база
Новини та події
Запрошуємо до навчання

Наукова робота

Проведено перший конкурс студентських ідей та проектів в напрямках «Internet of things» та «Game development»!

На конкурсі студенти мали можливість представити свої авторські ІТ-проекти, прокачати скілл публічного виступу та подачі своєї роботи, а також отримали безцінний досвід участі в хакатонах.

А переможці отримали цінні призи від ІТ-компаній та університету, а також дипломи, що засвідчують кращі виступи.

Членами журі стали провідні спеціалісти відомих ІТ-компаній України та світу: Huawei, Genesis, IT Cavabang, S&B Systems, Kopen Tech.

Щиро вітаємо всіх учасників з новим професійним здобуттям, яке робить вас на крок ближче до успішної кар’єри ІТ-шника!

Хакатон START SMART IT – це не лише спосіб виграти призи або знайти інвесторів. Це і здобуття безцінних навичок презентації своєї роботи, і покращення взаємодії в команді, і  неймовірні емоції від усвідомлення, що ти перейшов на новий рівень навчання і самореалізації.

Сертифікати, отримані учасниками хакатону, також стануть крутим доповненням в їх резюме, а презентовані роботи – чудовими кейсами у портфоліо спеціаліста.

Надалі плануємо розширювати конкурс та проводити його 1-2 рази на рік, тож готуйте ваші ідеї та вперед до перемоги!

Пишаємось своїми студентами!

 

В інституті розпочав свою роботу гурток по «Створення веб-сайтів» який проходить на кафедрі Комп'ютерної інженерії.

Студенти вчаться як зробити привабливим дизайн, створити веб-сторінки, додати на них модулі електронної комерції і залучити відвідувачів перевіреними методами пошукової оптимізації. Створити веб-сторінки за допомогою HTML-редактора та застосовувати каскадні таблиці стилів (CSS).


В інституті  двічі на рік публікується збірник тез  Науково-технічної конференції  студентів та молодих вчених ННІІТ з темою «Сучасні інформаційні технології»

Всі бажаючі можуть надсилати свої тези та статі за адресою irina_dut@ukr.net з вказанням в темі листа Прізвище групу та помікту «Тези».

Нагадуємо, що  за написання статей і тез  додаються бали до середнього балу студента і також позитивно впливає на вступ до магістратури - яким теж додають бали.


Компанія Vodafone провела щорічний конкурс "Професіонали майбутнього 2017".

11 студентів з факультетів Інформаційних технологій та Телекомунікацій прийняли участь у І відбірковому етапі конкусу "Професіонали майбутнього 2017". 

П'ятеро фіналістів представили наш університет серед інших університетів України.

До цієї п'ятірки увійшли кращі з кращих:

1. Зарудський Роман група ІМД-42

2. Хоменчук Владислав група ІМД-42

3. Кравцова Майя група ІМД-41

4. Морозюк Владислав група ІМД-42

5. Калюжний Ілля група ТСД-41

11 команд готували свої доклади та пропонували ідеї на тему «Управління якістю обслуговування (Е2Е QoS) і механізми пріоритизації трафіку в мережах 4G/5G для сервісів IoT».

Хочемо привітати їх з гідною перемогою, яка підвищила рейтинг нашого ВУЗу серед усіх ВУЗів України, і показала, що студенти нашого Університету справді генії і професіонали в своїй справі!


 

Оператор мобільного зв'язку «МТС Україна» оголосили про початок основного етапу конкурсу для студентів профільних ВНЗ напряму «Телекомунікації» - «Професіонали майбутнього 2016».

Перший відбірковий етап це індивідуальний конкурс серед студентів 4-го.

Після відбору була сформована команда в яку увійшли:

  • Кононенко Владислав                 ІМД-41
  • Криворот Ігор                              ІМД-41
  • Заманський Микита                    ІМД-42
  • Сьомкін Олексій                          ІМД-42


У Північно-Кавказькії філії Московського технічного університету зв'язку та інформатики з 20 по 25 квітня 2015р. відбудеться VIII-Міжнародна молодіжна науково-практична конференція СКФ МТУЗІ «ІНФОКОМ-2015» >>>


21 травня 2014 року команда ДУТ у складі студентів четвертого курсу напрямів «Телекомунікації» та «Комп`ютерна інженерія» Коробчук Світлани (група ІМД 41), Мартинюка Сергія (група ТСД 41), Мельникова Павла (група ІМД 42)  та Прилєпова Євгена (група КСД 41)  взяла участь у проведеному оператором мобільного зв'язку «МТС Україна» фіналі восьмого всеукраїнського конкурсу «Професіонали майбутнього» – відкритому захисті наукових проектів на тему «Перспективи впровадження технологіі SDN на транспортній мережі з’язку», представлених на конкурс командами дванадцяти провідних вузів України. Роботи команд оцінювала конкурсна комісія, до складу якої увійшли теоретики – представники академічної науки, а також практики – експерти компанії МТС і фахівці компаній Huawei і Alcatel-Lucent. Критеріями оцінки представлених наукових проектів стали: інноваційність, практичне значення та швидкість реалізації, логіка та архітектура проектування. Крім того, в ході виступу комісія враховувала також презентаційні навички учасників. Переможці були визначені абсолютною більшістю голосів. Національна програма підтримки студентів «Професіонали майбутнього» проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, і Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.  Партнерами конкурсу цього року стали компанії Alcatel-Lucent і Huawei, які заснували власні номінації. За встановленою традицією організатори конкурсу відзначили команди, які взяли участь у конкурсі, індивідуальними номінаціями, що підкреслюють найсильніші сторони представлених проектів. Команда Державного університету телекомунікацій перемогла у номінації «ЗА АКТУАЛЬНІСТЬ ПРЕДСТАВЛЕНОГО ПРОЕКТУ».

Щиро вітаємо членів команди ДУТ з досягнутим результатом і бажаємо подальших  творчих успіхів!

Починаючи з 13 лютого, триває 2 етап Всеукраїнського конкурсу від компанії МТС «Професіонали майбутнього» - одного з найпрестижніших конкурсів студентських наукових робіт України. В рамках цього конкурсу команда Державного університету телекомунікацій у складі п`яти набільш обдарованих студентів четвертих курсів наполегливо працює над проектом «Перспективи впровадження SDH-рішень на транспортній мережі операторів зв’язку».

Серед членів команди - три студенти факультету інформаційних технологій:

Коробчук Світлана Олександрівна (група ІМД-41);

Микитишин Андрій Миколайович (група ІМД-42);

Прилєпов Євген Валерійович (група КСД-41).

Бажаємо успіху нашій команді !

________________________________________________________________________________________________

ВІТАЄМО!

23 травня 2013 оператор мобільного зв'язку «МТС Україна» провів фінал сьомого всеукраїнського конкурсу «Професіонали майбутнього» – відкритий захист наукових проектів на тему «Рефармінг радіочастотного спектру з метою забезпечення ресурсів для впровадження і розвитку LTE-технології в Україні»,представлених на конкурс командами дванадцяти провідних вузів України. Роботи команд оцінювала конкурсна комісія, до складу якої увійшли теоретики – представники академічної науки, а також практики – експерти компанії МТС і фахівці компаній Huawei і Alcatel-Lucent. Національна програма підтримки студентів «Професіонали майбутнього» проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, і Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.

ЗБІРНА КОМАНДА ДУІКТ У СКЛАДІ СТУДЕНТІВ ННІТІ:

  • Аксьонова Артемія Олексійовича (група ІМД-42),
  • Глєбова Антона Костянтиновича (група ТСД-43),
  • Зеленського Олександра Вікторович (група ІМД-41),
  • Зінченко Тетяни Олександрівни (група ІМД-42),
  • Ковді Оксани Вікторівни (група ТСД-44)

СТАЛА ПРИЗЕРОМ В НОМІНАЦІЇ «За практичну значущість і швидкість реалізації».

ВІТАЄМО КОМАНДУ З ГІДНОЮ ПРЕЗЕНТАЦІЄЮ ПРОЕКТУ! БАЖАЄМО ПОДАЛЬШИХ УСПІХІВ, ЦІКАВИХ ІДЕЙ, ПОЧЕСНИХ НАГОРОД!


1

3

2

4

5


Щороку студенти факультету Інформаційних технологій беруть участь у конкурсі «Професіонали майбутнього», що проводиться компанією МТС. Національна програма підтримки студентів «Професіонали майбутнього» була започаткована у 2006 році компанією МТС під патронатом Міністерства інфраструктури України за підтримки Державного департаменту з питань зв’язку та інформатизації і Національної комісії з питань регулювання зв’язку України. За умовами конкурсу, команда університету на чолі з науковим керівником розробляє проект за однією із запропонованих тем з подальшим наданням звітності та захистом. Команди будуть захищати проект на тему «Рефармінг радіочастотного спектру з метою забезпечення ресурсів для впровадження та розвитку LTE-технології в Україні».

З 16 листопада  по 19 грудня проходив 1 етап конкурсу «Професіонали майбутнього». У цьому конкурсі приймають участь студенти четвертих курсів напряму «Телекомунікації» з 13 технічних університетів.

З п’яти переможців першого туру сформована команда ДУІКТ, яка приймає участь у 2 етапі. У складі команди ДУІКТ – три студенти факультету Інформаційних технологій: Зеленський Олександр (група ІМД-41), Зінченко Тетяна (група ІМД-42), Аксьонов Артемій (група ІМД-42).

6

Керівництво інституту

1

Директор інституту
Бондарчук Андрій Петрович
вул. Солом'янська, 7, каб. 213
тел. (044) 249-25-11

 

1

Заступник директора інституту
Кузьміч Ірина Богданівна
вул. Солом'янська, 7, каб. 214
тел. (044) 249-25-58

Контактна інформація

Деканат
вул. Солом'янська, 7, каб. 214
тел. (044) 249-25-58

Методисти:

Алексіна Лариса Титівна
Зуб Людмила Миколаївна
Кондратюк Борис Олександрович

Толста Валентина Микитівна
Розмаїтий Дмитро Олегович

Новини

Всі новини
Переглядів: 13 034