Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
XL
XXL
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Приймальна комісія:
Телефон: (044) 249-25-91,
Телефон: (066) 227-46-60
Відділ документаційно-інформаційного забезпечення та контролю
Телефон / факс: (044) 249-25-12
Відділ медіакомунікацій
Телефон: (099) 109-41-23
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
  
Укр.
 
      
           Пошук    
  
Укр.
 
Навчально-науковий інститут Менеджменту та підприємництва

Працевлаштування

Загальна інформація
Дирекція інституту
Кафедри інституту
Наукова робота
Самоврядування
Кураторство
Контактна інформація
Новини та подіі
Запрошуємо до навчання
Спеціальності інституту

Працевлаштування

Завдяки високому рівню підготовки випускники ННІМП працевлаштовуються у відомих організаціях і компаніях. Загальний відсоток працевлаштування складає близько 100%.

Сучасний менеджмент розуміється як розробка, створення, максимальне використання та контроль соціально-економічних систем, які включають державну, комерційну та некомерційну сфери діяльності. Завдання та функції менеджменту реалізуються лише через діяльність особливої категорії фахівців, яких прийнято називати менеджерами. Менеджер - це фахівець, який професійно займається управлінською діяльністю. Фахівці менеджменту є і будуть затребувані за будь-якої економічної ситуації та в будь-якій країні. Ця спеціальність – універсальна!

Випускники інституту за спеціальністю 073 «Менеджмент» обіймають посади:

  • керівників виробничих підрозділів, фахівців із фінансово-економічної безпеки на провідних підприємствах галузі телекомунікацій – ПрАТ «Телесистеми України», ЗАТ «Телесвіт», ЗАТ «Телекомінвест – Київ» та ін.;
  • спеціалістів/керівників фінансових, економічних та адміністративних підрозділів, менеджерів з питань комерційної діяльності операторів зв’язку: ПрАТ «Київстар», ПрАТ «Vodafone», АТ «Укртелеком», ПрАТ «Датагруп», ТОВ «Оптіма телеком», ТОВ «Лайфселл» тощо.

Під впливом цифрової трансформації менеджмент все більше переміщується до Інтернет-середовища. Сьогодні на ринку праці України все більше стають потрібні такі спеціальності у сфері менеджменту як:


Фінансовий менеджер (бізнес-аналітик)

з/п 21 000 – 142 000 грн./міс.

Менеджер з якості

з/п 30 000 – 100 500 грн./мiс.

Операційний директор

з/п 50 000 – 70 000 грн./міс.

Регіональний менеджер

з/п 7 000 – 65 000 грн./міс.


Менеджер з HR-трансформації

з/п 7 900 – 67 100 грн./міс.

Account Manager (менеджер по роботі з клієнтами)

з/п 20 000 – 67 600 грн./міс.

Менеджер з розвитку

з/п 7 000 – 68 000 грн./мiс.

Менеджер проектів у сфері IT

з/п 15 000 – 157 900 грн./міс.


Менеджер цифрових платформ (менеджер інтернет-магазина)

з/п 9 200 – 37 800 грн./міс.

Адміністратор магазина

з/п 12 000 – 32 100 грн./міс.

Адміністратор офісу

з/п 11 000 – 57 500 грн./міс.

Event-менеджер

з/п 20 000 – 61 800 грн./міс.

Випускники спеціальності 073 менеджмент, які успішно володіють теоретичними та практичними навичками цієї спеціальності, широко потрібні на ринку праці.

У сфері маркетингу з квітня 2020 року, коли в нашу реальність увірвався COVID 19,  спостерігається збільшення попиту на фахівців інтернет-маркетингу Багато роботодавців змушені шукати і використовувати нові шляхи збереження бізнесу, і інтернет - маркетинговий простір стрімко прийняв у себе нові ідеї та інструменти просування продуктів і послуг в умовах пандемії. Випускники за спеціальнстю «Маркетинг» можуть працювати в управлінській, освітній, медійно-комунікативній, бізнесовій та інших сферах у виробничих, торгівельних і консультаційних фірмах, рекламних і маркетингових агентствах, некомерційних організаціях і підприємствах послуг на відповідних посадах залежно від власних уподобань:

  • для аналітиків – робота в дослідницькій фірмі чи стратегічному відділі компанії;
  • для комунікабельних – успішна кар’єра в сфері комунікативної політики;
  • для творчих особистостей – втілення креативного потенціалу у рекламній агенції чи PR відділі

За даними компанії Serpstat у 2021 р. рівень зарплат по Україні за маркетинговими спеціалізаціями з урахуванням градації професійного зростання, прийнятої в ІТ сфері: (Junior, Middle, Senior, Team Leader) у доларах складає:


Маркетингова спеціалізація

Junior

Middle

Senior

Team Leader

SEO спеціаліст

500$

800$

1300$

1500$

PPC спеціаліст

500$

800$

1064$

1525$

DIGITAL Маркетинг

550$

800$

1400$

2000$

Специфіка сфери документознавства та інформаційної діяльності полягає у широкому спектрі застосування фахових навичок. Світ стрімкими темпами переходить на онлайн систему роботи, відчутним став зростаючий попит на висококваліфікованих фахівців, що обізнані у електронному документообігу, здатних реалізовувати професійні компетентності  у документаційно-інформаційній сфері: управління інформаційними ресурсами, документно-інформаційні комунікації, технології керування документаційними процесами, менеджмент органів державної влади та місцевого самоврядування, HR-менеджмент, управління сферою зв’язків з громадськістю. Спектр професійного застосування широкий і часто поєднаний з іншими сферами діяльності. Так, у довіднику кваліфікаційних характеристик професій зазначено, що за даною спеціальністю професія “Фахівець” може бути розширена за потребою користувача для внутрішнього використання термінами та словами, які уточнюють місце роботи, виконувані роботи, сферу діяльності. Наприклад, “Фахівець з інформаційного забезпечення”, “Фахівець відділу зв’язків з громадськістю”, «Фахівець з HR» тощо. Коло завдань та обов’язків передбачає вивчення та аналіз інформації, показників і результатів роботи, узагальнення і систематизацію їх, проведення необхідних розрахунків, використання сучасної електронно-обчислювальної техніки.


Заробітна платня фахівців документознавців в залежності від вмінь, навиків, досвіду, додаткових здобутків (hard skills + soft skills) та бажань коливається від 15 тисяч гривень + ∞. Наприклад, фахівець-архівіст може надавати тимчасово необхідні послуги компаніям, додатково до основного місця праці, або відкрити власний бізнес по наданню відповідних послуг; фахівець-аналітик має необмежене коло сфер працевлаштування (соціальне, культурне, економічне, політичне) та на різних рівнях державних і недержавних установ й також в залежності від наявних здобутків має перспективу зростання і гідне фінансове забезпечення.

Фахівець у галузі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності – це управлінець нового покоління, який володіє унікальними інноваційними підприємницькими компетенціями, може працювати керівником та організатором промислових, комерційних, ІТ-підприємств, митно-логістичних, інвестиційно-консалтингових фірм, організацій різних форм власності, бути фахівцем у провідних українських і зарубіжних компаніях або успішно започаткувати власну справу.

ПОСАДИ, ЯКІ МОЖУТЬ ОБІЙМАТИ ВИПУСКНИКИ КАФЕДРИ ПІДПРИЄМНИЦТВА, ТОРГІВЛІ ТА БІРЖОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПО ЗАКІНЧЕННЮ НАВЧАННЯ


Фрілансер

$650 - $2100

Project manager

$1500 - $2000

BlockChain’er

$2000 - $5000

Developer

50000 – 60000 грн

Micro-інвестор

20000 - 40000 грн

Маклер товарно-сировинної біржі

28000 – 37 000 грн

Спеціаліст-аналітик депозитарної діяльності

25000 – 30000 грн

Координатор інформаційної діяльності

18000 – 27000 грн

IPO-агент

18000-20000 грн

Коли ми говоримо про спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», то маємо на увазі, в першу чергу, широкі можливості, які відкриваються перед тобою. Ця спеціальність дозволяє стати універсальним фахівцем, який зможе знайти достойну роботу з високою заробітною платою в більшості сфер, які сьогодні існують і розвиваються.

Випускників спеціальності «Соціологія» на ринку праці вигідно відрізняє наявність стійких навичок проектної та аналітичної діяльності, які завжди затребувані у роботодавців комерційного та некомерційного сектору, органів влади, та крупних корпорацій. Роботодавці визнають наявність у соціологів універсальних вмінь, котрі дозволяють не тільки розробляти та проводити соціологічні дослідження, а професійно займатись управлінням та аналітичною діяльністю. Більше половини наших випускників зайняті у сфері реклами та зв’язків з громадськістю (PR). Чверть працюють в галузі управління та розвитку персоналу (Human Relations – HR), стільки ж зайняті в різних дослідницьких структурах. Соціологи відрізняються навичками організації та ведення проектів, переговорів, систематизації та аналізу інформації (в тому числы великих масивів цифрових даних), експертного аналізу ситуацій у сферах соціальної та корпоративної політики, збору та обробки польових даних, проведення кабінетних досліджень, формування та управління робочою групою, оцінки ефективності, підготовки презентацій та звітів для різних аудиторій, ведення діалогу з різними аудиторіями, вибудовування взаємодії індивідів та груп з громадянським суспільством, органами влади та бізнес-спільнотою.

Випускники-соціологи у вітсотковому співвідношенні працевлаштовуються в наступних сферах:


Отримавши професію соціолога, ви зможете кваліфіковано працювати:

  • На фірмах, які проводять соціологічні та маркетингові дослідження;
  • В компаніях, що працюють у сфері медіаконсалтингу та медіапланування;
  • В аналітичних управліннях  українських і міжнародних корпорації;
  • В рекламних та PR-агентствах;
  • В компаніях, що вивчають громадську думку – аналітичних центрах;
  • В HR-агентствах  (пошук персоналу);
  • В органах виконавчої влади та місцевого самоврядувння;
  • В закладах освіти.

Контактна інформація

Методист вищої категоріі 
Примак Валентина Василівна
тел. 249-29-04

Новини

Всі новини
Переглядів: 8 336