Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
XL
XXL
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Приймальна комісія:
Телефон: (044) 249-25-91,
Телефон: (066) 227-46-60
Відділ документаційно-інформаційного забезпечення та контролю
Телефон / факс: (044) 249-25-12
Відділ медіакомунікацій
Телефон: (099) 109-41-23
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
  
Укр.
 
      
           Пошук    
  
Укр.
 

Відгуки студентів та роботодавців

Про спеціальність
Науково-педагогічний склад
Навчальні дисципліни
Освітні програми
Діяльність кафедри
Матеріальна база
Партнери кафедри
Працевлаштування
Отримати консультацію

Відгуки студентів та роботодавців

ЛАБЯК ДАР'Я

На другому курсі мені випала нагода працювати в компанії, що надає послуги в сфері Інформаційної безпеки як проєктний менеджер по PCI DSS. Звісно, таку можливість упустити було б не дуже добре, особливо, з базою знань, які було отримано на парах в Університеті. Це був перший крок, що дав точне розуміння, в якому напрямку я хочу рухатись надалі. Зараз я працюю як спеціаліст з інформаційної безпеки, і в мої обов’язки входить наступне: підготовка документації компанії до сертифікації за різними міжнародними стандартами інформаційної безпеки (ІБ), навчання людей в ІБ, проведення оцінки вендорів та інше. Навчання в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій відкрило, особисто для мене, багато можливостей та векторів розвитку в сфері Кібербезпеки. Також, великим плюсом було те, що на парах англійської мови, акцент був зроблений саме на технічну англійську. Тому, мені це допомогло влаштуватись в американську компанію, звісно, з зарплатнею більшою, ніж пропонує український ринок. Саме нашому Університету я завдячую за це, бо в ньому знають, що студентам потрібно для подальшого працевлаштування не лише в українській компанії. Тому я повністю задоволена якістю навчального процесу та матеріалами, які були надані викладачами.

На даний момент, через війну в Україні, може бути важко знайти роботу, але маючи певні софт скіли та отримані знання в університеті,  з пошуком роботи на ринку буде набагато легше. Головне не боятись подавати резюме в різні компанії та спочатку бути готовим більше витрачати часу на відточення навичок та використання усіх набутих знань.


МАРЦЕНЮК ОЛЕКСАНДР

Наприкінці 3 курсу в наша кафедра Управління кібербезпекою та захистом інформації інфціювала зустріч  з представниками міжнародної компанії GMS, які шукали студентів для стажування. На той час я мав рік досвіду роботи в інтернет-провайдері, оскільки навчання в Університеті мені дозволяло одночасно вчитись  та працювати, і я  вирішив спробувати свої сили. Після зустрічі я подав резюме та пішов на співбесіду. Зважаючи на мої знання у сфері кібербезпеки які мені дав університет, за результатами співбесіди  мене взяли на 4 місячне стажування. Зараз я вже майже 2,5 роки працюю на посаді молодшого менеджера систем з інформаційної безпеки. Моїми обов'язками є моніторинг подій інформаційної безпеки, своєчасне реагування на події, адміністрування Веб-фаєрволу та менеджмент вразливостей. Отримані в університеті знання англійської мови допомагають мені в спілкуванні з закордонними колегами та в вивчені технічної документації.

На початку війни на ринку праці в Україні склалась дуже складна ситуація, якщо компанії й брали на роботу нових працівників, то тільки з досвідом middle або senior рівня. На даний час ситуація покращилась, але конкуренція все ще висока, та я вважаю що знання, які дає університет допоможуть бути конкурентно спроможним.
 


МАКСИМ ХАРИТОНЧУК

Я зараз працюю спеціалістом відділу інформаційної безпеки у банку "Кліринговий дім". Роботу знайшов на сайті robota.ua ще у 2021 році. З тих пір пройшло майже 3 роки. Спеціальністю 125 Кібербезпека та захист інформації освітньо-професійної програми "Управління інформаційною та кібнрнетичною безпекою" я задоволений, Універсистет відкрив двері і надав можливість відчути атмосферу, коли ти та людина, що надає людині можливість відчути себе захищеним в компанії використовуючи різні продукти, методи пошуку недоліків в системі та засобів їх усунення. Ця сфера стрімко розвивається і захоплює кожну гілку життя, де присутня інформація, що має вплив на розвиток компанії, безпеку людини та держави. Враховуючи появу все нових і нових сфер, кібербезпека еволіціонує і змушує спеціалістів шукати або створювати нові методики захисту, щоб покрити нові відгалудження від можливості порушення зловмисниками інформаційної цілісності, доступності і конфіденційності і це найбільше надихає.


Я навчаюсь в Державному Університеті Телекомунікацій за спеціальністю 125-кібербезпека кафедри Управління кібербезпекою та захистом інформації (УІКБ). Основне, що я хотіла, вступаючи сюди – це простота у відносинах з викладачами та керівництвом кафедри та зрозумілий, чіткий матеріал з поясненнями та, якщо треба, допомогою у вирішенні питань. Так і сталось, я отримала відкрите та щире ставлення викладачів до нас, студентів, що посприяло формуванню дружньої атмосфери у колективі, спрощувало проблемні ситуації та заохочувало до здобуття знань. Навчання дуже цікаве і предметне, подобається обсяг наданого матеріалу.

Значним плюсом у навчанні на кафедрі УІКБ є широкий спектр знань, які студенти отримують у ході навчання. Він дозволяє в подальшому працювати, як за основною спеціальністю, так і за багатьма суміжними.

Тому, враховуючи все, сказане вище, рекомендувала друзям, знайомим і рекомендую всім обирати для навчання наш університет і кафедру.

Діана Примаченко, студентка


Вже починаючи з першого курсу студенти університету ознайомлюються з різними напрямами діяльності у сфері обраної ними спеціальності. Це дозволяє отримати необхідну загальну базу знань та обрати шлях подальшого розвитку себе як висококваліфікованого фахівця, з більш детальним вивченням певної галузі знань.

Навчання в університеті відрізняється від навчання в школі, адже тут все залежить саме від тебе: будеш ти використовувати можливості і інструменти, які надає університет, чи ні. А досвід професорсько-викладацького складу, матеріальна база університету та плідна співпраця з партнерами надають велику кількість можливостей для самореалізації.

Михайло Запорожченко, студент


Університет просто чудовий. Є WI-FI, можна на парах шукати корисну інформацію по предмету, щоб допомагати викладачам і доповнять лекції своїми вставками. Викладацький склад просто чарівний, всі дуже сильні в своїй сфері. Є студентський центр, в якому кожен день проводяться різні проекти, що значно полегшує процес отримання знань і створює міцні дружні стосунки. Також присутній досить таки хороший гуртожиток, де студенти можуть з користю провести дозвілля, творчо розвиватися, допомагати своїм колегам по університету. Стан самої будівлі університету хороший. Рекомендую всім абітурієнтам.

Олександр Топоров, студент


Коли потрібно було вибирати університет, я без варіантів вибрала ДУТ і жодного разу не пошкодувала про свій вибір. Хороші викладачі та спеціальне обладнання сприяють якісному навчанню. Університет надає все необхідне для того, щоб стати хорошими фахівцями.

Анна Бойко, студентка


Відмінний університет, в ньому є все необхідне для практики, досить хороше обладнання, адекватні й освічені викладачі, які йдуть на зустріч студентам, допомагаючи їм більш детально розібратися з предметом.

Юлія Чепур, студентка


Скажу Вам так, коли я вперше натрапила на сайт ДУТу, то зрозуміла, що це мій вибір. Університет молодий і достатньо новий на рівні інших. В Києві мало технічних вузів, але цей не поступається їм місцем. В лабораторіях нове обладнання для навчання студентів. Університет має багато партнерів-компаній, тому толковому студенту завжди знайдеться робота. Приємні та освічені викладачі, які ніколи не відвернуться від Вас, якщо потрібна допомога. Всі предмети потрібні для подальшої роботи, немає непотрібних технарям. Рекомендую.

Дарія Кукшин, студентка


Найбільш важливим у майбутній професії для мене є високий престиж та творчий характер професії, можливість отримувати високі доходи.  Як підтвержує практика, спеціалісти в сфері захисту інформації користуються попитом на ринку праці.

Костянтин Протасенко, студент


При виборі ВНЗ я орієнтувалась на наявність у ньому необхідної для мене спеціальності, так як знала точно по якій спеціальності буду навчатись, а саме по спеціальності захист інформації. І звичайно при вступі до ДУТу орієнтувалась на високу якість навчання та рівень підготовки, бажала ознайомитися детально з напрямками розвитку інформаційних технологій.

Анастасія Бадрак, студентка


Неможливо уявити роботу сучасного фахівця будь-якої сфери та посади без використання інформаційних технологій. Потоки інформації, що передаються, зберігаються та обробляються в кіберпросторі постійно зростають, що вимагає їх належного захисту від несанкціонованого доступу. Тому потреба у фахівцях-управлінцях з інформаційної та кібербезпеки є актуальною і з розвитком високотехнологічного суспільства буде ще більше зростати.

Підготовкою таких фахівців на високому освітньому (магістерському) рівні повинен займатись вищий навчальний заклад з гідною матеріально-технічною базою та кваліфікованими науково-педагогічними кадрами. Таким навчальним закладом в Україні є Державний університет телекомунікацій (ДУТ). У ДУТ використовується гнучка система підготовки фахівців, яка заснована на практико- орієнтованому підході.

Рівень компетентностей студентів та якісний склад науково-педагогічних працівників Державного університету телекомунікацій дозволяє здійснювати підготовку магістрів зі спеціальності 125 «Кібербезпека», спеціалізації «Управління інформаційною безпекою».

К. В. Кордонець,
заступник директора з технічних питань
Державного підприємства «Український науково-технічний
і впроваджувальний центр комплексного захисту інформації»
(Український центр «Безпека»)


Бурхливий розвиток сучасних інформаційних і комунікаційних технологій, зростання кількості інформації все більше визначають сутність нашої епохи, наближаючи її до ери інформаційного суспільства. Новітні інформаційно-комунікаційні технології роблять величезний перетворювальний вплив на всі сфери сучасного суспільства як у межах національних кордонів, так і у світі в цілому. Від соціальних мереж, розміщення інформації про свої персональні дані в Інтернеті до користування банкоматами, банківськими рахунками і т. п. У зв’язку з цим виникає проблема освіти і професійної підготовки фахівців в галузі управління інформаційною та кібербезпекою, яких все ще не вистачає в Україні.      

Для підготовки таких фахівців виступає Державний університет телекомунікацій, оскільки забезпечений потужною матеріально-технічною базою, високим рівнем кваліфікації науково-педагогічного персоналу та системою підготовки фахівців, яка заснована на практико-орієнтованому підході.

За напрямком спеціальності здійснюється інтегрована підготовка фахівців до вирішення завдань у сфері інформаційної безпеки, що передбачає розроблення, впровадження та експлуатацію комплексних (інформаційних, телекомунікаційних, технічних) систем управління інформаційною безпекою.

Втілення змісту навчання на кафедрі передбачає врахування вимог роботодавців та всі тенденції сучасного ринку праці, що підтвержує конкурентноспроможність фахівців рівня магістр зі спеціальності 125 «Кібербезпека» спеціалізацією «Управління інформаційною безпекою».

В. В. Ткаченко,
директор ТОВ «Агентство активного аудиту»

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись



Натискаючи на кнопку "Отримати консультацію", ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Новини

Всі новини
Переглядів: 11 585