Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
XL
XXL
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Приймальна комісія:
Телефон: (044) 249-25-91,
Телефон: (066) 227-46-60
Відділ документаційно-інформаційного забезпечення та контролю
Телефон / факс: (044) 249-25-12
Відділ медіакомунікацій
Телефон: (099) 109-41-23
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
  
Укр.
 
      
           Пошук    
  
Укр.
 
Кафедра Управління кібербезпекою та захистом інформації

Загальна інформація

Інноваційні зміни, втілені на кафедрі
Викладацький склад
Навчальні дисципліни
Навчально-методична робота
Наукова діяльність
Видавнича діяльність
Робота із студентами
Матеріальна база
Партнери кафедри
Новини
Контактна інформація
Бібліотека
Працевлаштування
Отримати консультацію
Освітньо-професійні програми
Відгуки студентів та роботодавців
Методичні рекомендації
Дистанційне навчання
Публічне обговорення освітньо-професійних програм

Загальна інформація

Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2025 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "125 Кібербезпека та захист інформації" кафедри Управління кібербезпекою та захистом інформації та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

 Положення про кафедру Управління кібербезпекою та захистом інформації

 Наші переваги

 Переваги навчання на кафедрі Управління кібербезпекою та захистом інформації


ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ ТА БАТЬКИ!

Кафедра управління інформаційною та кібербезпекою запрошує вас отримати престижну і затребувану на ринку праці спеціальність 125 Кібербезпека та захист інформації!

Попит на спеціалістів з кібербезпеки зростає з кожним роком. Працедавці зацікавлені у молодих і освічених випускниках нашої кафедри, надають їм місця для проходження практики ще зі студентської лави, а в подальшому працевлаштовують кращих фахівців-початківців на перспективні і високооплачувані посади.

Випускники кафедри управління інформаційною та кібербезпекою представляють особливий інтерес на ринку праці, оскільки вони поєднують технічні й управлінські компетентності:

володіють знаннями, вміннями та навичками роботи з програмними засобами й технічними пристроями для захисту інформації,

вміють аналізувати та прогнозувати, розробляти вимоги і правила захисту інформації, працювати з персоналом, впроваджувати технічні й організаційні заходи з інформаційної безпеки.

Останні дослідження компаній – світових лідерів в різних галузях визначають зміни потреб щодо компетентностей фахівців, які потрібні на світовому ринку праці вже в найближчому майбутньому.

Найбільшого успіху досягають зараз молоді люди, які поєднують в собі лідерські якості, соціальні і емоційні навички, розуміють і вміють застосовувати сучасні цифрові технології, здатні працювати в колективі і постійно самовдосконалюватись.

Управління інформаційною та кібербезпекою це:

  • актуально і затребувано працедавцями, оскільки сьогодні, як ніколи раніше, саме від організації інформаційної та кібербезпеки залежить успішність функціонування організації, бізнесу чи держави;
  • престижно і перспективно, тому що дає можливість випускнику, який добросовісно навчався, отримати першу високооплачувану роботу і в подальшому зробити швидку кар’єру в динамічній ІТ-сфері;
  • цікаво і захопливо, адже, фахівцю з управління інформаційною та кібербезпекою не доведеться нудьгувати, виявляючи кіберзагрози, протидіючи інсайдерам, розслідуючи кіберінциденти, вирішуючи багато інших проблем інформаційної безпеки на рівні організації, бізнесу чи навіть держави.

Навчаючись добросовісно і послідовно ви зможете працевлаштуватися в престижній ІТ-компанії, побудувати успішну професійну кар’єру у перспективній сфері кібербезпеки й отримати забезпечене фінансове майбутнє!

Приєднуйтесь до нашої студентської спільноти!


В умовах постійного розвитку технологій для карʼєрного успіху та самореалізації необхідно заздалегідь обрати правильний напрям діяльності, який має відповідати таким основним критеріям:

Актуальність, оскільки від цього залежить успішність власного бізнесу або ймовірність працевлаштування та пристойна заробітна плата. 

Перспективність та авторитетність, оскільки в розвитку власної кар’єри позитивні чинники формуються тільки перспективними та авторитетними сферами діяльності.

Зацікавленість, оскільки кожному надзвичайно важливо займатись цікавою, ще краще, улюбленою справою.

 

Кафедра Управління кібербезпекою та захистом інформації пропонує кожному студенту навчання саме за таким напрямом подальшої діяльності.

Актуальність діяльності в сфері кібербезпеки сьогодні очевидна, тому що світ, в якому інформація і знання вже стали основою виробництва та суспільних відносин, а тому і одним із основних обʼєктів захисту, не може обійтись без вирішення проблеми забезпечення власної безпеки від загроз, які постійно вдосконалюються. Ця діяльність в університеті вивчається за спеціальністю «125 – Кібербезпека та захист інформації», за спеціалізацією: «Управління кібербезпекою та захистом інформації».

Освітні рівні:

  • БАКАЛАВР
    Освітня кваліфікація: Бакалавр з кібербезпеки та захисту інформації за освітньою програмою Управління кібербезпекою та захистом інформації
  • МАГІСТР
    Освітня кваліфікація: Магістр з кібербезпеки та захисту інформації за освітньо-професійною програмою Управління кібербезпекою та захистом інформації
  • ДОКТОР ФІЛОСОФІЇ
    Освітня кваліфікація: Доктор філософії кібербезпеки та захисту інформації 
Освітньо-професійні програми

Управління інформаційною та кібербезпекою – це поєднання фахових знань, вмінь та навичок з реалізацією заходів забезпечення кібербезпеки з застосуванням знань, вмінь та навичок інформаційного менеджменту. Наша мета – підготовка менеджерів (управлінців), топ-менеджерів, здатних не тільки самостійно відреагувати на кіберінциденти, захистити мережевий периметр, захистити конфіденційну інформацію, але й організувати відповідну систему забезпечення кібербезпеки, підібрати та навчити відповідний персонал, якісно управляти роботою організованої системи, забезпечуючи при цьому досягнення результатів фірмою (організацією) або реалізацію національних інтересів, якщо діяльність здійснюється в інтересах держави.

В підготовці студентів ми не зосереджуємось виключно на технічних аспектах кібербезпеки і навчаємо всім сторонам управлінської діяльності в цій галузі: управлінню інформаційним простором; моніторингу, виявленню та активній протидії загрозам, включно з іміджевими втратами; формуванню та реалізації безпечної інформаційної політики держави (організації, фірми).

Випускник за напрямом підготовки Управління кібербезпекою та захистом інформації може обіймати посади:

  1. Керівник підприємства у сфері безпеки ІТ
  2. Керівник департаменту інформаційної безпеки
  3. Керівник відділу інформаційної безпеки
  4. Менеджер з інформаційної безпеки
  5. Менеджер-управитель з досліджень та розробок
  6. Фахівець з організації кіберзахисту
  7. Фахівець з організації захисту інформації з обмеженим доступом
  8. Оператор систем інформаційної безпеки
  9. Аналітик/радник з питань інформаційної безпеки
  10. Системний адміністратор, адміністратор віддаленої підтримки

Для якісної реалізації інноваційного змісту навчання кафедра уклала договори з компаніями-партнерами, які є потенційними роботодавцями для наших студентів.

КОМПАНІЇ-ПАРТНЕРИ КАФЕДРИ

Представники компаній – партнерів кафедри приймають активну участь в навчанні студентів. Так, Дмитро Ігоревич Рабчун, представник компанії ІТ-спеціаліст, викладає навчальну дисципліну «Аналіз та оцінка уразливостей інформаційних систем».

Практичний зміст навчальної дисципліни «Аналіз та оцінка уразливостей інформаційних систем» передбачає вивчення реальних кейсів, характерних для забезпечення інформаційної безпеки сучасних підприємств (установ, організацій).

В процесі навчання використовуються унікальні авторські розробки, для кожного студента забезпечується можливість практичного вивчення всіх аспектів пентестінгу, моделювання кібератак на спеціально створений, для практичних занять, сайт, виявлення уразливостей та прийняття відповідних рішень щодо проведення заходів інформаційної безпеки.

Детальніше про партнерів кафедри

Добросовісне навчання випускників кафедри надасть можливість побудувати професійну кар’єру, яка забезпечить фінансову незалежність та матеріалізацію своїх бажань

Знання та вміння

В процесі навчання ми знайомимо наших студентів з найбільш успішними прикладами реалізації успішних проектів, вивчаємо зсередини практичні питання організації роботи наших партнерів. Офіційна участь Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій в освітніх програмах Міжнародного Союзу Електрозв’язку дозволяє кафедрі реалізовувати найкращі освітні новації, а нашим студентам мати доступ до всіх світових новинок в галузі інформаційної та кібербезпеки.

Підготовка по спеціальності, на відміну від інших університетів, починається не з третього, а з першого курсу.

На 1 курсі викладається дисципліна «Основи інформаційних технологій», метою якої є навчання студента налаштовувати та експлуатувати сучасні гаджети та у повній мірі використовувати можливості сучасних ІТ у повсякденному житті.

Викладаються дисципліни, які навчають працювати в команді і з командою, відкрити та вести власний бізнес, дають знання щодо перспектив розвитку ІТ, що дозволяє студенту йти в ногу з життям та відповідати сучасним запитам розвитку суспільства: на 1 курсі – «Групова динаміка та телекомунікації»; на 2 курсі – «Операційні системи»; на 3 та 4 курсі – «Основи національної безпеки»«Прикладна криптологія», «Хмарні технології»«Штучний інтелект».

Практикуємо посилене вивчення англійської мови, що забезпечує можливість студентові вільно володіти технічною англійською мовою та засвоїти її на рівні В2: на 1-2 курсі – 3 пари занять на тиждень; на 3-4-5 курсі – зі всіх дисциплін, які викладаються кафедрою, 20% занять проводяться англійською мовою.

Архітектура знань та вмінь студентів кафедри: перспективи, майбутнє

УПРАВЛІНСЬКИЙ БЛОК

Знання, вміння та навички

  • знати положення вітчизняного законодавства з інформаційної безпеки, міжнародних нормативних документів, насамперед стандартів ISО 27000
  • володіти знаннями й навичками щодо розробки нормативних документів, планування, організації та контролю заходів інформаційної безпеки вести комунікацію з фахових питань з керівництвом та підлеглими
     

ТЕХНІЧНИЙ БЛОК

Знання, вміння та навички

  • знати основи роботи інформаційних систем і мереж
  • володіти базовими навичками прикладного характеру у сфері ІТ
  • мати уявлення про передові технології у сфері ІТ та захисту інформації
  • розуміти принципи і вимоги до налаштування й підтримки роботи засобів захисту інформації, а також уміти виконувати зазначені види робіт
     

АНАЛІТИЧНІ ЗДІБНОСТІ

Здібності, вміння та навички

  • володіти розвиненими аналітичними здібностями, зокрема бути здатним
  • виявляти й оцінювати ризики, загрози та вразливості інформаційної безпеки як на рівні підприємства, так і держави
  • прогнозувати і здійснювати економічне обґрунтування при виборі відповідних заходів та засобів захисту інформаційних активів підприємства, оцінювати їх результативність
     

ЗНАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ТЕХНІЧНОГО СПРЯМУВАННЯ

Знання, вміння та навички

  • Володіти технічною англійською мовою, в тому числі фахового спрямування (за спеціалізацією «Управління інформаційною та кібербезпекою»)
  • читати і перекладати англомовні тексти за фахом, володіти професійною термінологією
  • розмовляти з використанням лексики професійного спілкування
  • мати навички ділове листування, написання ессе, тез, доповідей з фахових питань 
  • сприймати на слух англомовний текст за спеціалізацією

У результаті впровадження інноваційної освітньої моделі і старанного навчання випускник кафедри управління інформаційною та кібербезпекою

  • оволодіє необхідними теоретичними знаннями та практичними вміннями й навиками, які цілком відповідають очікуванням потенційних роботодавців і потребам сучасного ринку праці, та
  • гарантовано отримає високооплачуване робоче місце у перспективній та динамічній ІТ-сфері.
Дисципліни кафедри

Грунтовна теоретична підготовка органічно поєднується з практичними заняттями.

Обсяг практичних занять складає не менше 50%.

Викладачі кафедри якісно навчають студентів не тільки теоретично, а й практично з використанням навчально-матеріальної бази, створеної на обладнанні останнього покоління, сучасних прогресивних програмно-апаратних комплексах і програмного забезпечення.

Науково-педагогічні працівники кафедри управління кібербезпекою та захистом інформації з успіхом реалізують на практиці інноваційну освітню модель «12 кроків до якісної освіти», забезпечують здійснення навчально-методичної, науково-дослідної та організаційно-виховної діяльності на високому фаховому рівні.

Завдяки такому підбору фахівців кафедра забезпечує якісне і професійне викладання дисциплін як управлінського, так і технічного блоків.

За останні роки представники викладацького колективу кафедри підготували й захистили дисертаційні роботи.

Завідувач кафедри Легомінова С.В. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальністю  Економіка та управління підприємствами  на тему: «Управління конкурентними перевагами телекомунікаційних підприємств: теорія і методологія».

Доцент кафедри Рабчун Д.І. захистив кандидатську дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю Інформаційна безпека держави на тему: «Методи ресурсної оптимізації захисту інформаційних систем організації в умовах динамічного інформаційного протистояння». 

Викладачі кафедри підтримують на високому фаховому рівні свої професійні компетенції та вдосконалюють методику викладання, беручи активну участь у заходах з підвищення кваліфікації як в Україні, так і за кордоном.

Упродовж останнього навчального року доценти кафедри Мужанова Т.М. та Якименко Ю.М. успішно закінчили курси підвищення кваліфікації для науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів в Університеті менеджменту освіти Національної академії педагогічних наук України (УМО НАПНУ) і активно впроваджують отримані знання і навички у навчальний процес.

Також науково-педагогічні працівники кафедри взяли участь у закордонних стажуваннях з метою вивчення кращого зарубіжного досвіду викладацької та науково-дослідної роботи, зокрема завідувач кафедри д.е.н., доцент Легомінова С.В. у 2020 році пройшла міжнародне наукове стажування «Академічна доброчесність: виклики сучасності, Польсько-українська фундація «Інститут Міжнародної Академічної та Наукової Співпраці», Духовна Академія Університету Кардинала Стефана Вишинського, Фундація ADD у Варшаві.

Доцент кафедри к.держ.упр. Мужанова Т.М. пройшла закордонне науково-педагогічне стажування на базі Балтійського науково-дослідного інституту проблем трансформації економічного простору (м. Рига, Латвія) на тему «Інноваційні освітні технології: європейський досвід та його впровадження в підготовку фахівців з економіки та управління» й отримала міжнародний сертифікат.

З метою підвищення кваліфікації викладачі кафедри активно використовують методи самоосвіти, зокрема проходять сертифіковані курси, які сприяють удосконаленню змісту навчальних дисциплін, займаються науковими пошуками за напрямом науково-дослідної роботи кафедри, беруть участь у науково-практичних заходах університету та інших освітніх установ, а також компаній-партнерів кафедри.

Колектив кафедри – к.держ.упр., доц. Мужанова Т.М., к.в.н., доц. Якименко Ю.М.,  к.т.н., доц. Дзюба Т.М. та асистент кафедри Запорожченко М.М. – отримали сертифікати про успішне завершення курсу «Академічна доброчесність: онлайн курс для викладачів» від PROMETHEUS. Ознайомлення викладачів та студентів з матеріалами курсу є необхідною умовою для ведення успішної наукової та навчальної діяльності на кафедрі університету.

 
 
 

З 4 по 18 жовтня 2021 року викладачі кафедри - доценти Мужанова Т. М. і Якименко Ю. М. проходили навчання на онлайн-курсах “Цифрові інструменти Google для закладів вищої, фахової передвищої освіти” - задля розширення можливостей використання цифрових інструментів для організації дистанційного навчання й підвищення ефективності освітнього процесу. Після успішного завершення навчання отримали відповідні сертифікати:

 
 

Наприкінці вересня 2022 року викладачі кафедри, доценти Якименко Ю.М., Щавінський Ю.В., а також асистент кафедри Запорожченко М.М. взяли участь у науково-практичному вебінарі «Забезпечення кібероборони держави», який було проведено на базі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

 
 
 

У листопаді 2022 року колектив кафедри – к. держ. упр, доц. Мужанова Т.М. та викладачі кафедри Запорожченко М.М. і Тищенко В.С. – успішно пройшли онлайн-курс від PROMETHEUS “Інформаційна гігієна під час війни”, що дозволило підвищити професійно-педагогічну, інформаційно-комунікаційну, інноваційно-дослідницьку, цифрову, компетентність з інформального та професійно-особистісного розвитку, а також оволодіти актуальними знаннями в умовах реформ та соціальних трансформацій.

 
 
 

Науково-педагогічні працівники кафедри в період з 15.02. по 16.04. 2024 року на курсах підвищення кваліфікації  отримали актуальні практичні навички у налаштуванні сучасної безпеки хмарних середовищ AWS,  які дозволили ефективно проводити практичні заняття та відпрацьовувати навички студентів:

  • у налаштуванні доступу до безпеки хмари;
  • у налаштуванні публічних та приватних підмереж;
  • у ефективному використанні захисту Amazon S3;
  • у керуванні ідентифікацією та доступом в AWS;
  • у використанні AWS-сервісів для моніторингу та реагування на інциденти

Фахівець з кібербезпеки повинен вміти виконувати широкий спектр задач, серед яких: виявляти загрози інформаційній безпеці та ризики втрати даних, виробляти та впроваджувати заходи протидії загрозам та рішення для захисту від втрати інформації; забезпечувати збереження та конфіденційність даних; брати участь у розробці та впровадженні IT-рішень. Всього цього складно досягти без належної практичної підготовки.

Практична підготовка студентів здійснюється в лабораторії кафедри, яка оснащена сучасним обладнанням та програмним забезпеченням, яке дозволяє проводити аналіз та аудит інформаційної безпеки.  У процесі навчання студенти мають можливість працювати з різними програмними й апаратними засобами захисту інформації. Для формування практичних навичок використовуються системи управління подіями та інформаційною безпекою - SIEM, програмні сканери типу Nessus і Kali Linux для цифрової криміналістики, тестування на проникнення та автоматичного пошуку відомих вразливостей у захисті інформаційних систем. Відпрацьовуються методи управління ризиками на основі методологій та інструментів CRAMMOCTAVE та RiskWatch, а також розглядаються й аналізуються вимоги актуальних міжнародних стандартів у галузі ризик-менеджменту, наприклад, стандартів серії ISO 31000, стандарту ISO 27005 тощо.

У поєднанні з SIEM, серед іншого, використовуються UEBA-системи (User and Entity Behavior Analytics). Це системи поведінкового аналізу користувачів та подій, які дозволяють легко визначати події з високим ризиком та сповіщати про них аналітиків SOC-центру. 

За допомогою панелей управління розгорнутих в лабораторії кафедри SIEM-систем (AT&T AlienVault, Q-Radar) візуалізуються змодельовані різні ситуації інформаційної небезпеки, що надає можливість формувати навички прийняття своєчасних, обґрунтованих та оптимальних управлінських рішень майбутніми фахівцями. Ретельно створений ситуаційний центр (SOC) на базі SIEM-системи OSSIM (Open Source Security Information Management — системи управління, контролю і забезпечення інформаційної безпеки) дозволяє наблизити навчання до реального процесу Управління захистом інформації на підприємстві та сформувати у студентів компетенції, які надають можливість гарантованого працевлаштування!

Матеріально-технічна база кафедри

 

Сфери подальшого працевлаштування студентів кафедри

  1. Телекомунікаційні компанії;
  2. Державні та комерційні ІТ-підприємства і компанії;
  3. Банківські та фінансові установи;
  4. Органи державного управління;
  5. Проектні, конструкторські та науково-дослідницькі заклади.

Сертифікати компаній-партнерів кафедри

 
 
 
 

Починаючи з першого курсу, 100% наших студентів приймають участь в державній освітній програмі «Цифрова освіта», отримуючи підтверджені державні сертифікати.

Кафедра працює з компаніями: «Міжнародна Кібер Академія», «Агентство активного аудиту», ТОВ «ІТ Спеціаліст», ТОВ «Smart-technologies», які є потенційними роботодавцями для студентів кафедри, з компаніями укладені договори про співпрацю.

На вимогу компаній-партнерів кафедрою проводиться обов’язкова теоретична підготовка, яка відпрацьовується практично з використанням сучасного обладнання, програмного забезпечення в лабораторії кафедри, що дозволяє гарантовано випускати не теоретика, а практика, готового вирішувати складні практичні задачі щодо захисту інформації.

В межах навчального процесу на базі компаній-партнерів ІТ спеціаліст, Агентство активного аудиту, Smart technologies проводяться сертифіковані курси (практики) для студентів кафедри, протягом яких вони аналізують події інформаційної безпеки, отримують практичний досвід роботи із корпоративними системами віртуалізації та досліджують тестові зразки реальних систем з метою пошуку вразливостей. Студенти за умов проходження відповідних випробувань, мають можливість отримання сертифікатів від компаній-партнерів кафедри, які надають право здобути перше високооплачуване робоче місце.

Практична спрямованість та зміст навчання на кафедрі дозволяють кожному нашому студенту отримати, крім необхідних знань, вмінь та навичок, відповідні сертифікати, які, сьогодні є необхідними для гарантованого працевлаштування.

Сучасні підходи до пошуку та відбору кадрів в кожній компанії визначають необхідність володіння кандидатами на працевлаштування певними навичками та інструментами, які використовуються в цій компанії. Отримані, під час навчання, сертифікати є підтвердженням здобуття цих необхідних навичок та вмінь роботи з необхідними стандартами, апаратним і програмним забезпеченням.

ЗАГАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ СТУДЕНТІВ, ЯКІ ОТРИМАЛИ СЕРТИФІКАТИ

Наші студенти під час навчання мають можливість отримати міжнародні сертифікати компаній-партнерів кафедри, які гарантують отримання робочого місця з достойною заробітною платою від 15000 до 65000 гривень.

Гордістю нашої кафедри є те, що отриманні знання наші студенти та аспіранти використовують не тільки для забезпечення власного успішного життя, але й для національної безпеки України.


Аспірант кафедри Ярослав Деркаченко проводить цикл тренінгів з кібербезпеки для представників Сектору безпеки і оборони України

ПРЕСТИЖНІСТЬ ФАХІВЦІВ З ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ

Престижність та актуальність спеціальності Кібербезпека та захист інформації, на відміну від інших спеціальностей, визначають численні дослідження провідних компаній (IBM, McAfee, CIS, etc), які констатують величезну потребу фахівців із захисту інформації на ринку праці у зв’язку з тотальною цифровізацією всіх сфер сучасного життя. Існує реальний розрив між кількістю вакансій фахівців із захисту інформації та кількістю випускників даного напрямку, тому реальне життя в умовах постійно зростаючої кількості кіберзагроз підтверджує актуальність спеціалізації «Управління кібербезпекою та захистом інформації». Про це свідчить загальна тенденція щорічного вступу абітурієнтів на кафедру Управління кібербезпекою та захистом інформації.

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій забезпечує високу якість освіти за помірну ціну у порівнянні з іншими університетами.
 

Вартість навчання

БАКАЛАВР (Денна форма навчання) - 33150 грн. в рік

МАГІСТР (Денна форма навчання) - 42360 грн. в рік
 

Жоден процес сьогодення не відбувається без управління та підготовленого управлінця!

Адреса приймальної комісії: 03110 м. Київ, вул. Солом’янська, 7
Завідувач кафедри: д.е.н., професор – Легомінова Світлана Володимирівна
(095)487-67-05
Приймальна комісія: (044) 248-85-93, 249-25-91; +38(066)227-46-60

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись



Натискаючи на кнопку "Отримати консультацію", ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності.

Контактна інформація

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Україна, 03110, м. Київ,
вул. Солом'янська, 7, каб. 327
Тел. (044)249-25-22

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Новини

Всі новини
Переглядів: 88 674