XL

технологій

Представники двох кафедр ДУІКТ відвідали виробництво компанії NiK ELEKTRONIKA

08:33, 17-10-2024

У вівторок, 15 жовтня делегація Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій від двох кафедр - Інформаційних систем та технологій та Штучного інтелектувідвідала компанію NiK ELEKTRONIKA.

В ході робочого візиту університет представляли:

• Андрій Бондарчук - директор інституту ІТ.
  • Каміла Сторчак - завідувач кафедри ІСТ.
  • Владислав Завацький - викладач кафедри ІСТ.
  • Денис Пантелеєв - інженер кафедри ІСТ.
  • Тетяна Кисіль - старший викладач кафедри ШІ.

З метою налагодження партнерських відносин між двома сторонами, було проведено детальний дискус з цілого ряду питань, одне з яких безпосередньо стосувалося залучення наших студентів до роботи в компанії.

Також представники компанії провели екскурсію заводом, де працівники займаються створенням сучасних розумних приладів, їх тестуванням та введенням в експлуатацію.

Представники ДУІКТ залишились приємно враженими побаченим та наголосили на бажанні подальшої співпраці із NiK ELEKTRONIKA.

Кафедри Інформаційних систем та технологій та Штучного інтелекту висловлюють щиру подяку NIK ELEKTRONIKA за теплий прийом та продуктивну зустріч!