Кожний випускник школи мріє про престижну високооплачувану роботу та професійну кар’єру, що дозволить йому заробляти таку кількість грошей, яка надасть фінансову можливість здійснювати його бажання, бути фінансово незалежним від батьків і у майбутньому їм допомагати.
Всі батьки бажають, щоб їх діти були щасливими та успішними, а фінансові можливості сім’ї дозволили оплатити навчання, та після закінчення навчання влаштувались на престижну, високооплачувану роботу у провідну компанію в Україні або за кордоном.
Для того, щоб почати здійснювати свої мрії, випускнику школи потрібно вибрати популярну на ринку праці професію, яка буде актуальною протягом багатьох років та вступати до університету, який може надати необхідні теоретичні знання та практичні уміння і навички, щоб бути висококваліфікованим спеціалістом та відповідати вимогам роботодавців на ринку праці й завдяки цьому влаштуватись на роботу.
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій пропонує широкий спектр спеціальностей та освітніх програм для навчання в галузях Інформаційних технологій та Кібербезпеки, де присутні найбільші заробітні плати на ринку праці:
Ключовими результатами досліджень рівня зарплат в ІТ-секторі від DOU стали