Вступ 2024: Навчання на кафедрі Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем - переваги та перспективи

14:14, 17-07-2024

Навчаючись під керівництвом викладачів кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем ви не на словах, а на ділі зможете впевнитися у майстерності кожного з них.

За весь час існування нашої кафедри, у нас не було жодного випадку коли б студенти були не вдоволені якістю викладання хоча б одного з наших педагогів. Адже не дивлячись на те що у кожного підхід до викладання матеріалу є різним, кожен з них завжди відкритий до діалогу зі студентами, та у разі чого намагатиметься пояснити матеріал до того моменту, поки наші освітяни його не зрозуміють повністю.

Також наші викладачі постійно працюють над вдосконаленням своїх професійних навичок тим самим підвищуючи власний рівень компетентності у предметній галузі.

Тільки за цей рік, кількість наших працівників, які мають ступінь PhD (Доктора філософії) збільшилося вдвоє!

Також новиною не буде і їх постійна участь у міжнародних конференціях, сертифікованих курсах по підвищенню власної кваліфікації та академічної доброчесності.

А завдяки нашому надійному партнеру Huawei, більшість наших викладачів попередньо мали змогу пройти спеціальні курси, і стати повноцінними інструкторами академії даної компанії!

Це все дає нам змогу бути в курсі усіх нових тенденцій в області ІТ, щоб і надалі надавати нашим студентам якісну базу теоретичних та практичних знань.

А отже і сумніватися у компетентності наших педагогічних працівників немає сенсу.

Запрошуємо на навчання!