Кафедра Маркетингу ДУІКТ запрошує на навчання: не втрачайте можливість опанувати цікаву спеціальність, затребувану в усьому світі!

10:25, 12-07-2024

Вітаємо майбутніх здобувачів вищої освіти в університеті, який дає можливість зануритися у яскравий та бурхливий світ студентства!

В ДУІКТ ви не лише здобудете затребувану та високооплачувану спеціальність, а й отримаєте можливість бути в гущі подій студентського життя: спорту, розваг, науки, волонтерства тощо.

Зокрема, пропонуємо вступити на освітню програму 075-Маркетинг. Маркетинг стає однією з найпопулярніших спеціальностей серед студентів у всьому світі. Інтереси до цієї галузі значно зросли за останні роки, що свідчить про її важливість та кар'єрний потенціал. За версією журналу Forbes, маркетингові аналітики є другими за популярністю після розробників програмного комп’ютерного забезпечення. При цьому, в міру посилення конкуренції, маркетологи як стратеги підприємства, почуватимуть себе у виграші й надалі.

Саме в нашому університеті  ви будете вже з перших днів навчання отримувати знання в комфортних аудиторіях, сучасних лабораторіях університету, під керівництвом викладачів – професіоналів своєї справи.

Для якісної організації занять студентів-маркетологів використовується «Навчальна лабораторія Digital-маркетингу та Google – аналітики». Також у вільному доступі - бібліотека електронних ресурсів, яка повністю охоплює навчально-інформаційними матеріалами всі дисципліни, які вивчаються студентами.

В ДУІКТ вам запропонують екскурсії по провідних компаніях, які готові прийняти на роботу студентів-маркетологів; лекції, тренінги та майстер-класи від відомих фахівців-практиків, які з задоволенням поділяться з вами тонкощами цієї професії.

Маркетинг - це десятки професій, які органічно поєднуються в одній, що підходить для людей з різними психотипами. Якщо ви екстраверт і любите працювати з людьми, то гарним вибором для вас стане робота, пов'язана з управлінням брендами та product-менеджментом, PR та account-менеджментом. Тим же, у кого більш аналітичний склад розуму, підійде збирання та вивчення даних, дослідження споживчого попиту, розробка стратегії, усі напрямки digital-маркетингу. Якщо ви відрізняєтесь креативністю, то легко можете стати копірайтером у відділі реклами, вигадувати яскраві слогани та писати цікаві тексти про ваш бренд.

Наша дружна студентська родина чекає на вас! З нами цікаво! З нами весело! З нами ви отримаєте незабутні враження від студентського життя і перспективи крутого кар’єрного росту!

Запрошуємо допитливих до участі у цікавих гуртках, конкурсах реклами, брейн-рингах, олімпіадах тощо.

Запрошуємо яскравих до театральних постанов і концертних виступів, візитівки першокурсника та Ліги сміху, Дня маркетолога, Конкурсу «Містер і міс ДУІКТ» тощо.

Запрошуємо  тих, хто хоче стати допитливим, яскравим і комунікабельним!

Віримо, що ми побачимось з вами вже дуже скоро і будемо разом відкривати надзвичайно цікавий світ маркетингу