Захоплюючі змагання для майбутніх розробників: в ДУІКТ пройшов турнір гри Майнкрафт

12:51, 01-07-2024

У вівторок, 18 червня, в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій відбувся фінал гри Майнкрафт. Організатором турніру була кафедра Комп’ютерних наук.

В турнірі брали участь як наші студенти з різних інститутів та спеціальностей, так і учні школи №40 міста Києва. Кожна з команд показала свою майстерність та уміння злагоджено працювати в колективі. Учасники проявили креативність, а також швидкість в розумінні поставлених задач. За лічені секунди геймери розуміли як правильно діяти, з півслова розуміли один одного. Це стало захоплюючим досвідом для учасників, що продемонстрували свою жагу до ігор та розвитку в якості розробника в цій галузі.

Під час гри було проведено два тури. В першому гравці самі обирали собі тему для будівель, а в другому задавалася конкретна тематика.

За результатами 1 туру, призові місця посіли:

• 1 місце - ШІД-12.
  • 2 місце - Школа №40 (2 команда).
  • 3 місце - Школа №40 (1 команда).

За результатами 2 туру, призові місця посіли:

• 1 місце - ШІД-12.
  • 2 місце - Школа №40 (1 команда).
  • 3 місце - Школа №40 (2 команда) та команда ІТД-11/РТД-11.

Дякую за участь в цьому турнірі, а також чекаємо на наступних турнірах комп’ютерних ігор від нашої кафедри Комп’ютерних наук, - сказав завідувач кафедри Віктор Вишнівський.

Скла команд:

• ШІД-12 - Владислав Жмак, Ілля Пономарьов, Артем Риткін.
  • Школа №40 (1 команда) - Дмитро Білінський, Борис Дереза, Тимофій Вихватнюк.
  • Школа №40 (2 команда) -  Іван Козлов, Єгор Єрємєєв, Данило Труш.