Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
XL
XXL
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Приймальна комісія:
Телефон: (044) 249-25-91,
Телефон: (066) 227-46-60
Відділ документаційно-інформаційного забезпечення та контролю
Телефон / факс: (044) 249-25-12
Відділ медіакомунікацій
Телефон: (099) 109-41-23
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
  
Укр.
 
      
           Пошук    
  
Укр.
 

ITU та UNIDO об'єднують зусилля для розумної та інклюзивної промисловості

12:14, 27-06-2024

Міжнародний союз електрозв’язку (МСЕ) та Організація промислового розвитку ООН прагнуть зміцнити свою співпрацю для досягнення Цілей сталого розвитку (ЦСР).

Генеральний секретар МСЕ Дорін Богдан-Мартін і Генеральний директор ЮНІДО Герд Мюллер підписали Спільну декларацію про співпрацю між двома спеціалізованими установами ООН щодо просування Порядку денного сталого розвитку до 2030 року, зокрема щодо індустріалізації, розвитку інфраструктури та інновацій у цифрової ери, 25 червня в штаб-квартирі МСЕ в Женеві, Швейцарія. Про це йдеться на офіційному сайті Союзу.

«Підписання цієї Спільної декларації з генеральним директором ЮНІДО Гердом Мюллером у такий критичний момент наших спільних зусиль щодо досягнення Цілей розвитку підсилює міцний зв’язок між універсальним значущим зв’язком і революцією, що відбувається в промисловому секторі», – сказав Богдан-Мартін.

Зосередження на цілі 9 ЦСР

Відносини між МСЕ та ЮНІДО зосереджені на Цілі 9 ЦСР, яка вимагає створення стійкої інфраструктури, сприяння інклюзивній та сталий індустріалізації та заохочення інновацій.

Успіх Цілі 9 має вирішальне значення для стимулювання економічного зростання, соціального розвитку та боротьби з кліматом.

«Цифровізація та штучний інтелект змінюють правила для країн, що розвиваються, щоб прискорити економічне зростання та сталий промисловий розвиток», — сказав Мюллер. «Зміцнюючи нашу співпрацю з ITU, ми можемо об’єднати наш досвід, щоб підтримати країни, що розвиваються, щоб розкрити їхній величезний потенціал для підвищення ефективності та продуктивності, а також для кращого збереження ресурсів і навколишнього середовища».

Як МСЕ та ЮНІДО співпрацюватимуть

Дві організації офіційно оформили свою спільну роботу в 2017 році, намагаючись зміцнити співпрацю на рівні країни за допомогою програм, зосереджених на державно-приватному партнерстві та інвестиціях, спрямованих на досягнення ЦСР. Це призвело до того, що МСЕ організував, серед іншого, глобальні форуми, заходи та ініціативи з пропаганди на підтримку Третього десятиліття промислового розвитку Африки, яке проводить ЮНІДО. Співпраця з ЮНІДО також включала роботу, пов’язану з розумними стійкими містами, зеленими стандартами, інноваціями для цифрової трансформації та управління електронними відходами.

Нова спільна декларація закликає агентства створити інноваційні моделі співпраці для залучення ресурсів багатьох зацікавлених сторін, а також створити сприятливе середовище та платформу для обміну інформацією з усіма зацікавленими сторонами щодо досягнення ЦСР.

Організації співпрацюватимуть у низці тематичних напрямків, присвячених впливу цифрових технологій на промисловість і суспільство: ШІ та цифрове управління, розширення цифрового доступу, нарощування потенціалу та розвиток цифрових навичок, кібербезпека, цифрове сільське господарство, цифрова економіка, цифрова трансформація та інноваційні екосистеми , нові цифрові кордони, Індустрія 4.0 і метавсесвіт, спільні виклики інновацій, державно-приватне партнерство та глобальне співробітництво, а також стійкі технології та екологічна стійкість.

Саміт майбутнього та Глобальний цифровий договір

Оновлене партнерство, яке відбудеться перед Самітом майбутнього та очікуваним прийняттям Глобального цифрового договору у вересні, поєднує роботу ITU як агентства ООН з цифрових технологій разом із зусиллями UNIDO щодо сприяння, динамізації та прискорення промислового розвитку.

І угода приходить, коли обидві організації стикаються з реаліями, які перешкоджають досягненню ЦСР.

Цілі розвитку: поточна реальність

У всьому світі 2,6 мільярда людей залишаються офлайн, а цифровий розрив зберігається для жінок і людей у ​​країнах з нижчим рівнем економічного розвитку. Оскільки інтеграція цифрових технологій у повсякденне життя продовжується, потреба в інклюзивності, справедливості та відповідальності у розробці та використанні цих технологій стає все більш важливою.

У той же час рівень безробіття в усьому світі становить понад 200 мільйонів, а ще два мільярди людей працюють у неформальному секторі економіки на роботах, які не мають базового захисту. Як і з цифровим розривом, жінки живуть гірше, а бідні страждають найбільше.

Швидкий розвиток штучного інтелекту та інших цифрових технологій, як-от «Індустрія 4.0» – ера виробництва, де домінують інтелектуальна автоматизація, машинне навчання та Інтернет речей – підкреслює важливість роботи, яка попереду.

Штучний інтелект і новітні технології можуть підтримувати ЦСР, але вони також можуть поглибити розбіжності. Забезпечення того, щоб технологічні інновації працювали на суспільство, не залишаючи нікого позаду, лежить у центрі оновленого партнерства.

«Оскільки МСЕ та ЮНІДО зміцнюють свою співпрацю для побудови державно-приватного партнерства, залучення ресурсів і забезпечення обміну між зацікавленими сторонами, ми повинні забезпечити, щоб кожен мав можливість і здатність брати участь у сучасній цифровій економіці», — сказав Богдан-Мартін.

Довідково 

З квітня 2016 року Державний університет інформаційно-комунікаційних є секторальним членом Міжнародного Союзу електрозв’язку (International Telecommunication Union – ITU), спеціалізованої установи ООН зі штаб-квартирою в м. Женева, Швейцарія.

ДУІКТ – єдиний заклад вищої освіти України, який представляє університетську спільноту в ITU. 

Міжнародний союз електрозв’язку існує понад 155 років. Основним його завданням є розробка стандартів та рекомендацій в галузі інформаційних технологій.

Членство у Міжнародному союзі електрозв’язку відкриває доступ до програм академічної мобільності, розвитку спільної науково-дослідної діяльності, участі у розробці міжнародних стандартів галузей за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, що сприяє інтеграції Університету в міжнародний освітній і науковий простір.

© При повному чи частковому використанні матеріалів сайту ДУІКТ гіперпосилання на сайт https://duikt.edu.ua/ обов'язкове!
Читайте також

Абітурієнту

Спеціалізація: Маркетинг

Освітня програма спрямована на підготовку фахівців з маркетингу з пріоритетом Інтернет-маркетингу та широким застосуванням ІТ-технологій, які здатні вирішувати проблеми розробки та реалізації ефективної стратегії маркетингу, з урахуванням особливостей функціонування телекомунікаційної галузі. Програма передбачає викладання навчальних дисциплін спеціалістами у сфері маркетингу та його інформаційно-аналітичного забезпечення, що суттєво поглиблює фахові компетентності майбутніх випускників.

Спеціалізація: Маркетинг

Освітня програма спрямована на підготовку фахівців з маркетингу з пріоритетом Інтернет-маркетингу та широким застосуванням ІТ-технологій, які здатні вирішувати проблеми розробки та реалізації ефективної стратегії маркетингу, з урахуванням особливостей функціонування телекомунікаційної галузі. Програма передбачає викладання навчальних дисциплін спеціалістами у сфері маркетингу та його інформаційно-аналітичного забезпечення, що суттєво поглиблює фахові компетентності майбутніх випускників.

Календар подій
День відкритих дверей
Дізнатись більше
Оплачуйте навчання та проживання в гуртожитках за допомогою Приват24
Оплатити
Переглядів: 522