День відкритих дверей в ДУІКТ: абітурієнти зробили перший крок до успішної кар'єри

08:52, 01-07-2024

У п'ятницю, 28 червня, Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій став центром важливих подій: ми не лише урочисто випустили наших бакалаврів, а й радо вітали нових абітурієнтів. Це був насичений день, наповнений емоціями, хвилюванням і натхненням, який залишив незабутні враження як у випускників, так і у майбутніх студентів.

Щоп'ятниці університет відкриває свої двері для абітурієнтів, організовуючи екскурсії навчальними аудиторіями, сучасними лабораторіями, гуртожитком. Така практика допомагає молоді не лише ознайомитися з інфраструктурою університету, а й відчути атмосферу студентського життя.

Випускники, що прагнуть визначитися з майбутньою спеціальністю, приїхали з різних міст нашої країни. ДУІКТ  гостинно приймав кожного абітурієнта, надаючи можливість побачити все на власні очі та отримати вичерпну інформацію про навчання. Абітурієнти мали змогу поспілкуватися з викладачами та студентами, дізнатися більше про спеціальності, умови навчання в ДУІКТ та можливості працевлаштування після закінчення університету.

Під час зустрічей абітурієнти активно ставили питання, цікавилися деталями навчальних програм, практичних занять та умовами проживання в гуртожитках. Викладачі університету ділилися своїм досвідом і досягненнями, розповідали про сучасні методики викладання та перспективи розвитку кожної спеціальності.

Особливу увагу було приділено можливостям працевлаштування. Абітурієнти дізналися про співпрацю університету з провідними IT-компаніями, про стажування та проекти, в яких можуть брати участь студенти. Це допомогло багатьом з них зрозуміти, як саме знання, отримані в університеті, можуть бути застосовані на практиці і які перспективи відкриваються перед ними після закінчення навчання.

Ми щиро вдячні всім абітурієнтам та їхнім родинам за відвідини нашого університету. Сподіваємося побачити вас у числі наших студентів та бажаємо успіхів у вступній кампанії! Кожної п'ятниці ми з нетерпінням чекаємо нових гостей, щоб продемонструвати всі можливості, які надає наш університет.