XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Команда під керівництвом тренера ДУІКТ показала майстерність у Всеукраїнському турнірі з програмування

10:19, 30-08-2024

Впродовж 18-26 липня у Карпатах проходив фінал Всеукраїнського командного турніру з програмування, в якому взяли участь 4 команди, що отримали найбільшу кількість балів у півфіналі. За результатами оцінювання журі команда CoffeeProgrammers - "Академічний ліцей "Європейський" Лубенської міської ради", яку підготував студент-магістр Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій спеціальності “Комп’ютерні науки” Назарій Бабій (5+ років досвіду розробки в ІТ) виборола почесне друге місце з відривом у 5 балів від найкращого результату.

Боротьба була напруженою, завдання були дуже складними і максимально наближеними до тих, з якими розробники стикаються під час щоденної роботи на комерційних проєктах, вимагали глибокого розуміння, здатності до аналізу. Оцінювання було також доволі строгим, за різноманітними критеріями, його проводили інженери з IT - компаній.

Усі учасники команди CoffeeProgrammers показали відмінний результат, хорошу командну роботу, яка є надзвичайно необхідною для будь-якого розробника та можливість працювати над дуже складними завданнями у стресових умовах та часових обмеженнях. Учні показали добре володіння не тільки мовою програмування Java, але і складними фреймворками та базами даних, frontend - технологіями. Усі діти ще шкільного віку, але мають вже велику базу знань та потенціал скоро стати чудовими спеціалістами.

Вітаємо команду CoffeeProgrammers з успішним результатом, отримання другого місця в фіналі Всеукраїнського командного турніру з програмування: Артема Мосейченко - капітана команди, закінчив 9-й клас, Лубни Полтавської обл. та членів команди Владислава Булаковського, закінчив 8-й клас, Миколаїв, Вадима Гончарука - закінчив 11-й клас, Вишгород, Київська обл., Станіслава Голобина - закінчив 9-й клас, Івано-Франківськ та їх тренера студента-магістра Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій спеціальності “Комп’ютерні науки” Назарія Бабія.

Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2024 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "122 Комп’ютерні науки" кафедри Комп’ютерних наук та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Освітня програма: Комп’ютерні науки

За освітньою програмою Комп’ютерні науки, спеціальність 122 Комп’ютерні науки (англ. Computer Science, CS) готуються фахівці, що здатні виконувати функції розробника-програміста, спеціаліста по мережах, адміністратора баз даних, системного адміністратора, DevOps Engineer, спеціаліста по тестуванню програм, IT-архітектора. Вони володіють навичками алгоритмічного мислення, уявлення інформації, програмування і проектування комп’ютерних систем. Основні розділи: алгоритми і структури даних, мови програмування, архітектура комп'ютерів, операційні системи і комп'ютерні мережі, розробка програмного забезпечення, сервери і бази даних, штучний інтелект та робототехніка, комп'ютерна графіка, взаємодія людини і комп'ютера та ін.

Освітня програма: Комп’ютерні науки