Сдудентів ДУІКТ запрошують на навчальний семінар ISOC Ukraine

10:24, 21-05-2024

Кафедра комп’ютерних наук Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій запрошує студентів, аспірантів та науково-педагогічних працівників на навчальний семінар ISOC Ukraine (meet.google.com), який відбудеться 22 травня о 12:00.

ISOC - глобальна організація, що створює стандарти Інтернет (RFC), визначає тренди його розвитку, формує політики безпеки та довіри.

У жовтні 2017 року в рамках громадської міжнародної Інтернет-організації ISOC (штаб квартира в Нью Йорку) була зареєстрована спеціальна група ISOC IoT SIG для дослідження, просування, навчання технологій, пов'язаних з Інтернетом речей. До неї входять представники України, Вірменії, Грузії. Базовою організацією для діяльності IoT SIG в Україні став ДУІКТ. Головою ISOC IoT SIG є представник України Юрій Каргаполов, який одночасно є науково-педагогічним працівником кафедри Комп’ютерних наук ДУІКТ.

Входження до лав ISOC відкриває перед студентами шляхи для розуміння мережевого пристрою Інтернету, простіші можливості інтеграції в міжнародні зв'язки, розуміння сучасних проблем розвитку Інтернету. ISOC - майданчик для формування та зростання нових молодих лідерів, що дає можливості інтеграції у міжнародні проекти та спільноти. ISOC Ukraine формує нові рішення та впроваджує найуспішніші з них на Інтернет-ринку України.