Другий етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук

13:04, 06-02-2015

У відповідності до наказу Міністерства освіти і науки України від 21.10.2014 р. №1193 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2014/2015 навчальному році» розпочався другий етап проведення Конкурсу.

Учасниками другого етапу від факультету телекомунікацій стали наступні студенти:

• Павло Мельников з роботою на тему «Моніторинг температурних режимів оптичних ліній зв’язку» (напрям «Телекомунікації», кафедра телекомунікаційних технологій, науковий керівник – д.т.н., доц. О.О.Манько);
  • Микита Ляшков з роботою на тему «Розробка системи мобільного зв’язку з покращеною енергетикою для метрополітену» (напрям «Телекомунікації», кафедра телекомунікаційних систем, науковий керівник – д.т.н., проф. А.І.Семенко);
  • Ольга Коритова та Олександр Кондаков з роботою на тему «Пошук частоти дискретних сигналів» (напрям «Радіотехніка», кафедра радіотехнологій, науковий керівник – к.т.н., доц. С.С.Родіонов).

Нагадаємо, що другий етап Конкурсу за напрямом «Радіотехніка» проводиться на базі Харківського національного університету радіоелектроніки, за напрямом «Телекомунікації» - на базі Одеської національної академії зв’язку ім. О.С.Попова.

Побажаємо успіхів та натхнення нашим учасникам!

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси