Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
XL
XXL
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Приймальна комісія:
Телефон: (044) 249-25-91,
Телефон: (066) 227-46-60
Відділ документаційно-інформаційного забезпечення та контролю
Телефон / факс: (044) 249-25-12
Відділ медіакомунікацій
Телефон: (099) 109-41-23
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
  
Укр.
 
      
           Пошук    
  
Укр.
 

Спеціальність «Телекомунікації та радіотехніка» – запорука отримання професії Майбутнього

12:17, 13-05-2018

Сучасний і надійний обмін інформацією визначає потребу в побудові ефективної мережевої інфраструктури, яка повинна задовольняти зростаючі вимоги до зв’язку.

Інженер зв’язку – універсал, який добре знається як в інженерно-технічних питаннях, так і в програмному забезпеченні. Інженер з телекомунікацій забезпечує користувачам доступ в інтернет, "прокладає" оптико-волоконні мережі, надає послуги IP-телефонії, відповідає за налагодження, експлуатацію, моніторинг мережі, її розвиток, забезпечує якісну і надійну роботу систем, починаючи з проектування до їх фізичного монтажу.

Якщо Вам завжди було цікаво розбиратися в тому, як влаштовані речі, а ще Ви давно захоплені телекомунікаціями – професія інженера електрозв’язку/мережевого адміністратора буде Вам близька по духу.

Кафедра телекомунікаційних систем та мереж навчить Вас основним принципам та практичним навичкам, які необхідні для успішного працевлаштування у найкращих телекомунікаційних підприємствах України та світу. На кафедрі створена та постійно оновлюється лабораторна база, що інтегрована до загальної лабораторної мережі Навчально-Наукового Інституту Телекомунікацій та Інформатизації.

Талановитий фахівець має всі шанси на швидкий кар'єрний ріст. Вакансій вдосталь, а грамотних інженерів, за словами роботодавців, не так багато. Нижче наведено усереднені дані по заробітній платі працівників IT сфери в місті Київ (статистика з сайту dou.ua).

 

2017

2016

2015

Junior Software engineer

500-600$

450-600$

400-600$

Senior Software engineer

3000-3500$

2800-3300$

2800-3200$

Technical Lead

3300-4100$

3000-4000$

3000-3700$

System architect

4000-4875$

3800-4800$

3500-4000$

Sysadmin

450-600$

400-700$

350-600$

Team Lead

3000-3500$

2500-3300$

2500-3000$

Support

420-725$

350-540$

310-560$

DevOps

1600-2500$

1500-2300$

1500-2200$

Спеціалізація «Телекомунікації та радіотехніка», яку можна отримати на кафедрі телекомунікаційних систем та мереж, спрямована на опанування випускниками спеціальних знань із побудови мереж зв'язку наступного покоління, які забезпечують надання повного набору сучасних та перспективних послуг з гнучкими можливостями щодо їх управління.

Теоретична підготовка здійснюється на основі сучасного розвитку науки і техніки в галузі телекомунікацій, та, безперечно, орієнтована на компетенції наших компаній-партнерів.

Також, на базі кафедри працює авторизований тестовий центр Pearson VUE (Pearson VUE - Virtual University Enterprises - компанії, мережа центрів якої розгорнута в 175 країнах світу), де можна пройти тестування і отримати сертифікат-підтвердження володіння дисципліною, обладнанням чи спеціалізацією від міжнародних виробників телекомунікаційного обладнання: Cisco, Ericsson, IBM, Juniper та інших.

Формування визначених практичних умінь та навичок студентів здійснюється під час лабораторних та практичних занять, які проводяться на сучасному телекомунікаційному обладнанні та з використанням сучасного програмного забезпечення, для чого робочою програмою навчальної дисципліни передбачено не менше 50 відсотків навчального часу.

По темам кожної дисципліни обов'язково проводяться лекції — як теоретична підготовка, так і практичні та лабораторні заняття — як практична складова навчання.

Всі практичні заняття на кафедрі Телекомунікаційних систем та мереж проходять з використанням навчально-матеріальної бази, створеної на обладнанні останнього покоління компанії-партнера Juniper. Зокрема, в лабораторії 220 нашої кафедри змонтована телекомунікаційна стійка з новітнім обладнанням компанії.

Навчальна робота, що проводитиметься для студентів на даному обладнанні задовольнить такий перелік вимог роботодавців як знання про процес маршрутизації і приклади конфігурації, статичну маршрутизацію, балансування навантаження, зміну процесу обробки трафіку за допомогою фільтрів, протоколи маршрутизації OSPF і BGP, тунелювання IP-трафіку і забезпечення надійності, основні принципи конфігурації і моніторингу програмного забезпечення JUNOS, навички контролю за роботою обладнання компанії Juniper Networks.

Наші студенти отримують чудову можливість безкоштовно отримати сертифікат компанії Juniper Networks, відповідно до обраної дисципліни вільного вибору: вибір дисципліни «Побудова ІТ-мереж на обладнанні JUNIPER» забезпечує можливість проходження тестування для отримання сертифікату JNCIA – Junos; вибір дисципліни «Технічна експлуатація телекомунікаційних систем і мереж» - сертифікату JNCIS-ENT.

Одним з останніх нововведень є посилене вивчення англійської мови протягом усіх років навчання: на 1–2 курсі – 3 пари занять на тиждень, на 3-5 курсах – по 2 пари на тиждень, по всім дисциплінам, які викладаються кафедрами 20% занять повинні проводитись англійською мовою. Це забезпечить можливість нашому студенту володіти технічною англійською мовою на рівні міжнародного стандарту В2.

Проведення практик наших студентів організовано та проводиться в компаніях-партнерах кафедри Телекомунікаційних систем та мереж (Juniper, Укртелеком).

Для вступу за кошти державного бюджету у 2018 році необхідно надати наступні сертифікати ЗНО:

  1. Українська мова та література (обов’язково);
  2. Математика (обов’язково);
  3. Іноземна мова або фізика (на вибір один з них).

У вступній кампанії 2018 року будуть прийматися сертифікати ЗНО 2016, 2017 та 2018 років, крім сертифікатів по англійській, французькій, німецькій та іспанській мовам, які прийматимуться тільки за 2018 рік.

Викладачі та співробітники кафедри телекомунікаційних систем та мереж завжди щиро та доброзичливо ставляться до студентів, організовують гуртки, проводять культурно-виховні години.

 

Отримайте не лише престижну освіту, але і забезпечене Майбутнє!

© При повному чи частковому використанні матеріалів сайту ДУІКТ гіперпосилання на сайт https://duikt.edu.ua/ обов'язкове!
Читайте також
Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2025 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "172 - Електронні комунікації та радіотехніка" кафедри Телекомунікаційних систем та мереж та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Про кафедру

Кафедра Телекомунікаційних систем та мереж

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Телекомунікаційні системи та мережі

Проектування, побудова та технічна експлуатація різноманітних телекомунікаційних мереж та їх складових, широкосмугові мультисервісні транспортні мережі, волоконно-оптичні лінії зв'язку, мережі майбутнього, сучасні системи мобільного зв`язку, системи абонентського радіодоступу, розвиток та оптимізація елементів телекомунікаційної інфраструктури, проектування та експлуатація сучасних систем та ліній передачі, комутаційних систем, технології та протоколи сучасних телекомунікаційних мереж, обладнання телекомунікаційних мереж.

Спеціалізація: Телекомунікаційні системи та мережі

Проектування, побудова та технічна експлуатація різноманітних телекомунікаційних мереж та їх складових, широкосмугові мультисервісні транспортні мережі, волоконно-оптичні лінії зв'язку, мережі майбутнього, сучасні системи мобільного зв`язку, системи абонентського радіодоступу, розвиток та оптимізація елементів телекомунікаційної інфраструктури, проектування та експлуатація сучасних систем та ліній передачі, комутаційних систем, технології та протоколи сучасних телекомунікаційних мереж, обладнання телекомунікаційних мереж.

Переглядів: 26 577