Стажування, особливо на міжнародному рівні, є однією з основних форм підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів з метою вдосконалення і покращення професійних компетенцій та обміну міжнародним досвідом. Важливою, дієвою і перспективною формою вважається саме міжнародне науково-педагогічне стажування викладачів, участь у якому дозволяє розширити форми міжнародної співпраці, сприяє покращенню фахової професійної підготовки, можливості перейняття прогресивного світового досвіду, розвитку наукового потенціалу та підвищенню рівня знання іноземних мов, у першу чергу, молодими та перспективними викладачами і науковцями, які плідно працюють над підвищенням власного професійного та наукового рівнів.
Саме тому, викладачі кафедри Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності взяли активну участь у міжнародному науковому стажуванні за темою «Видатні особистості: вивчення досвіду та професійні досягнення для формування успішних лідерів та вплив глобалізації на процеси соціально-економічного розвитку суспільства та держави зокрема».
International Scientific Internship Program «Outstanding Personalities: Studying Experience and Professional Achievements for Forming a Successful Personality and Transforming of the World. Dubai, New York, Rome, Jerusalem and Beijing. June 25 – August 16, 2021. (180 hours or 6 ECTS credits).
В рамках цього наукового стажування, відбулося ознайомлення з ключовими принципами та методами в рамках наукових підходів до удосконалення шляхів ефективного персоналізованого та глобального соціально-економічного розвитку країн, зокрема – Європи, США та країн Близького Сходу. Відбулося знайомство з діяльністю вищих навчальних закладів цих держав, обмін думками та ідеями щодо формування сучасного освітнього простору в Україні, який би відповідав світовим та європейським стандартам та орієнтирам.
Відвідування занять провідних фахівців та державних лідерів із світовими іменами дозволило отримати доступ до практичного обміну освітніми методиками та технологіями, що сприяло вивченню загальносвітового досвіду з удосконалення процесів автоматизації, інформатизації та інтелектуалізації в рамках національного простору.