Інтернет - найкорисніша технологія сучасності, яка допомагає нам не лише в повсякденному житті, але і в професійному. В освітніх цілях він широко використовується для збору інформації та проведення досліджень або поповнення знань з різних дисциплін.
Інтернет відіграє дуже важливу роль в освітньому процесі. Безсумнівно, що в нашу сучасну епоху всі віддають перевану Google відповідям на свої питання, проблеми або сумніви. Популярні пошукові системи є кращим вибором людей, оскільки вони пропонують легкий та швидкий доступ до величезного обсягу інформації всього за кілька секунд. Він містить безліч знань, які можна знайти в будь-який час.
Сьогодні він став важливішим, а також потужним інструментом в світі, якому віддають перевагу всі. Інтернет потрібен всім для тих чи інших цілей. Студентам потрібен Інтернет для пошуку інформації, пов'язаної з іспитами, навчальними програмами, результатами і т.і.
Інтернет виявився палицею з двома кінцями в освіті. Викладачі та студенти отримують вигоду від безпрецедентного доступу до інформації, яку надає Інтернет, а також від можливості ділитися знаннями по всьому світу. Однак використання Інтернету також має безліч негативних наслідків. Викладачі повинні знати про небезпеки, які несе в собі Інтернет, щоб уникнути потенційних пасток.
Важливість Інтернету в освіті для студентів означає, що він полегшує їм вивчення нових речей та надає можливість повторного опанування інформацією, що викладається в навчальному закладі. Використовують Інтернет у відповідності зі своїми потребами та інтересами.
Інтернет надає безліч переваг в сфері освіти. Ось деякі з них:
Однак, час стрімко рухається вперед, і сьогодні, швидкість Інтернету має дуже важливе значення!
Залежно від розвитку технологій, часто користувачеві Інтернету виявляється вже недостатньо швидкості 100 Мбіт/с. Гігабітний Інтернет - це можливість користуватися інтернетом на швидкості від 1 Гбіт/с!
На сьогоднішній день гігабітний Інтернт в Україні - це найбільш швидкий доступ до світової та української мережі, який забезпечує максимально зручне користування послугами. Звичайно, у сучасних студентів є потреба у скачуванні/передачі великих обсягів інформації. Запровадження високошвидкісного Інтернету в 5 Гбіт/с у навчальний процес Державного університету телекомунікацій позитивно вплине як на якість освіти в цілому, так і на освітній рівень кожного окремого студента.
Зокрема, доцільно позитивно оцінити таку інновацію для студентів спеціальності 076 - «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», адже Навчальною програмою вказаної спеціальності передбачено впровадження в навчальний процес таких прикладних автоматизованих програм, як М.Е.Dос, 1C: Підприємство та BAS.