Питання електронного документообігу можна назвати питанням загальнодержавного значення. Важливість електронного документообігу в Україні підкреслено на законодавчому рівні.
Очевидно, що електронний документообіг в порівнянні з паперовим дозволяє вивести планування діяльності підприємства, облік та контроль на всіх етапах управління на новий рівень – комплексного підходу, системного аналізу та прогнозування. А це, в свою чергу, підвищує стійкість підприємства в умовах частих криз та знижує ризики в умовах невизначеності.
Паралельно держава заохочує перехід до електронного документообігу й приватний бізнес. Зокрема, необхідністю подавати до податкових органів електронні звіти, при цьому мати електронні підписи та печатки для забезпечення юридичної значимості електронного документу.
В свою чергу пандемія коронавірусу значно прискорила розвиток електронного документообігу і тепер все більше компаній обмінюються первинними документами в електронній формі між собою.
Тож, для забезпечення конкурентних переваг наших студентів, в навчальну програму спеціальності «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність» в межах дисципліни «Організація ведення бізнесу» було введено вивчення та практичне використання програми електронного документообігу «М.Е.Doc».
Протягом семестру студенти 2 курсу групи ПТБД – 21 під керівництвом представника партнера кафедри - розробника програми Кіма Артема Сергійовича вчилися створювати, обробляти, відправляти / передавати, одержувати /підтверджувати факт одержання, використовувати, зберігати та знищувати електроні документи з різними видами електронних даних. І 02 червня 2021 року склали контрольний тест на знання програми.
Тож чекаємо документального підтвердження засвоєння набутих професійних знань та вмінь у вигляді іменних сертифікатів «М.Е.Doc».