Компетентісний підхід, практико орієнтоване навчання, розробка інновативних курсів навчання, запровадження системи контролю та забезпечення якості навчання – перелічене є основою для формування інноваційного змісту навчання в Державному університеті телекомунікацій, який запроваджено ректором Толубком Володимиром Борисовичем. Одним із основних пунктів інноваційного змісту навчання є практична складова, тому що студент має знати й вміти як на практиці застосовувати теоретичні знання.
За вивченням дисциплін навчального плану для підготовки фахівців за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» формуються знання, уміння, навички, які студент отримує в результаті навчання (програмні результати навчання за освітньо-професійною програмою). Так, за дисципліною «Практикум комерсанта» програмними результатами навчання є: застосовування набутих знань для виявлення, постановки та вирішення завдань за різних практичних ситуацій в підприємницькій, торговельній та біржовій діяльності; використання сучасних комп’ютерних і телекомунікаційних технологій обміну та розповсюдження професійно спрямованої інформації у сфері підприємництва, торгівлі та біржової діяльності; демонстрація підприємливості в різних напрямах професійної діяльності та вміння брати відповідальність за результати.
Для їх повноцінного формування в межах даної освітньої компоненти передбачається опанування прикладного рішення «BAS ERP». "BAS ERP" є інноваційним рішенням для побудови комплексних інформаційних систем управління діяльністю багатопрофільних підприємств. Рішення розроблено з урахуванням кращих практик автоматизації великого та середнього бізнесу і враховує специфіку обліку в Україні.
В результаті проходження практичного курсу студенти отримали навички використання прикладного рішення «BAS ERP», а головне – всі без виключення успішно пройшли тестування й отримали сертифікати!
Вітаємо наших студентів групи ПТБ – 31, що вони першими серед студентів університету отримали сертифікати «BAS ERP»!!!
Так тримати!!!