Студенти четвертого курсу спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» наполегливо готуються до прилюдного захисту бакалаврських робіт перед Державною екзаменаційною комісією.
Бакалаврська робота повинна засвідчити професійну зрілість випускника, виявити його загальнонаукову, загальнотеоретичну та спеціальну підготовку, уміння застосовувати здобуті в університеті знання для розв’язання конкретних наукових та практичних завдань і, відповідно, готовність до самостійної професійної діяльності. Результат виконання бакалаврської роботи є одним з основних критеріїв для оцінки якості реалізації завдань відповідної освітньої програми.
В Державному університеті телекомунікацій особливу увагу приділяють дотриманню принципів академічної доброчесності. В університеті впроваджено Кодекс Академічної доброчесності Державного університету телекомунікацій.
Щоб впевнитись у дотриманні правил та принципів академічної доброчесності, студенти спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» своєчасно представляють бакалаврські роботи на кафедру для перевірки на плагіат. Плагіатом вважається привласнення авторства на чужий твір науки, літератури, мистецтва або на чуже відкриття, винахід чи раціоналізаторську пропозицію, а також використання у своїх працях чужого твору без посилання на автора.
Перевірка бакалаврських робіт на плагіат здійснюється відповідно до «Положення про запобігання академічному плагіату у Державному університеті телекомунікацій» шляхом виявлення текстових збігів. Студенти повинні дотримуватись правил цитування. Цитування має використовуватися у всіх випадках, коли в роботі використовуються дані, взяті зі сторонніх джерел, а не отримані або створені безпосередньо автором.
Впроваджений в університеті Інноваційний зміст навчання, відповідальність і зацікавленість студентів у своїх знаннях, характер рівної взаємодії між викладачами та студентами дає поштовх до творчої продуктивної діяльності молодих науковців без використання плагіату!