Практична складова навчання студентів є підґрунтям і базою формування в них практичних вмінь та навичок для того, щоб опрацьовувати інформацію, систематизувати, аналізувати з метою вирішення конкретних завдань та проблем, які постають у процесі ведення господарської діяльності. Майбутньому підприємцю необхідно йти на випередження та опановувати нові програми, програмні продукти, прикладні типові конфігурації, щоб досягти успіху й отримати бажані та позитивні фінансові результати, тобто бути не тільки теоретично підготованим, а й практично.
Підписання університетом меморандуму про співпрацю з Спілкою автоматизаторів бізнесу сприяло наданню можливості на придбання програмного продукту BAS. Співпраця із Центром сертифікованого навчання ТОВ «ПРОКОМ», безпосереднє спілкування з керівником центру Іриною Аркадіївною Столярчук, дозволяє чітко зрозуміти, які компетенції мають сформуватися у майбутнього фахівця, щоб бути затребуваним на ринку праці.
На сьогодні нові можливості надає прикладне рішення Business Automation Software - "BAS", яке дозволяє автоматизувати бізнес з врахуванням специфіки обліку в Україні. Поступово відбуватиметься перехід підприємств на даний продукт, що актуалізує необхідність освоєння нового прикладного рішення «BAS» студентами. За ініціативи представників компаній-партнерів кафедри в програму підготовки фахівців за спеціальністю 076 «Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності» в дисципліну «Практикум комерсанта» включено опанування даного прикладного рішення.
Доцент кафедри Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності – Капелюшна Тетяна Вікторівна прийняла участь у семінарі «Автоматизація управління підприємством у прикладному програмному рішенні «BAS ERP» з отриманням сертифікату, щоб у подальшому впровадити його використання в навчальному процесі, а саме: використання та практичне освоєння функціональних можливостей прикладного рішення BAS у курсі «Практикум комерсанта».