Наразі гостро постає питання щодо рівня підготовки фахівців, отриманих ними знань та умінь в процесі здобуття вищої освіти та відповідності їх вимогам роботодавців. Для того, щоб досягти максимальної ефективності у формуванні компетентностей майбутнього фахівця – необхідно тісно співпрацювати з компаніями, які надають рекомендації та перелік вимог до формування знань, умінь та навичок свого потенційного працівника.
Саме для формування конкурентного та затребуваного на ринку праці фахівця, ректором Державного університету телекомунікацій розроблено інноваційний зміст навчання, який ґрунтується на вимогах партнерів-роботодавців та ринку щодо компетенцій майбутнього фахівця. За новою освітньою концептуальною моделлю інноваційного змісту навчання в університеті розроблено й узгоджено всі освітні програми та зміст навчальних дисциплін. Так, для студентів третього курсу, спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» викладається навчальна дисципліна «Організація торгівлі та торговельна діяльність», на якій вивчаються питання сучасних технологій та принципів роботи роздрібної торгівлі. Студенти отримують знання з планування та організації діяльності магазину, навички мерчендайзера торгівельного залу та продавця-консультанта.
На практичному занятті цього тижня розглядалися питання щодо організації технологічних процесів зберігання та переміщення товарів. Викладачем дисципліни, к.е.н., доцентом кафедри Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Гужавіною Іною Василівною, висококваліфіковано, змістовно та ґрунтовно подавався матеріал, студенти зацікавлено, активно із розумінням обговорювали питання, які висвітлювалися на занятті, а головне - здобули практичні навички щодо здійснення технологічних процесів зберігання та переміщення товарів, які є невід’ємним елементом у процесі ведення підприємством торгівельної діяльності.
Бажаємо успіхів нашим студентам в отриманні нових знань!