Кожного дня до нас звертаються випускники шкіл з питаннями щодо навчання в нашому університеті. Всі питання, в цілому, зводяться до одного – а що я буду робити, чим займатися по випуску і що це мені дасть в житті. Ми роз’яснюємо, знайомимо з професіями, аргументовано намагаємося доводити очевидну перспективність у розвитку телекомунікаційної галузі. Значну допомогу в цьому нам надають наші студенти, які не зі слів знають про студентське життя і навчання в нашому університеті. Кафедра економіки, підприємництва та права, звичайно, більше уваги звертає на економіко-правовий аспект навчання. І це цілком виправдано. Але треба звернути увагу на те, що наголос у навчанні має робитися на особливостях подальшої роботи в телекомунікаційній галузі, яка на сьогодні є і перспективною і прибутковою. Звертаємо увагу на деякі показники. Наприклад, продаж товарів через мережу Інтернет за підсумками минулого 2015 року становить 2,6 млрд.грн. І що особливо вражає, що в нашій вітчизняній телекомунікаційній галузі експорт послуг в рази перевищує імпорт. І має стійку тенденцію до зростання. Це дуже важливий фактор. У загальному обсязі українського експорту послуги у сфері телекомунікації, комп’ютерні та інформаційні послуги за І квартал 2016 року склали 17,5% (386,4 млн. дол. США), а зазначені послуги імпорту – 8,3% (91,2 млн. дол. США).
В структурі експорту послуг до країн ЄС у 2015 році послуги у сфері телекомунікації, комп’ютерні та інформаційні послуги склали 18,5% (у 2014 році – 17,1%), а вже ці показники за перший квартал 2016 року явно вказують на тенденцію до зростання.
А от і зовсім переконливий аргумент, що телекомунікаційна галузь є самою перспективно. Це видно з діаграми, наведеної на веб-сторінці НКРЗІ (національна комісія з розвитку зв’язку та інформатизації)
Структура доходів від надання послуг зв’язку за І квартал 2015-2016 рр.
Очевидно, що навчатися треба в Державному університеті телекомунікацій! Чекаємо на Вас, шановні випускники шкіл, коледжів, технікумів, училищ!