XL

технологій

Студенти кафедри Економіки ДУІКТ відвідали Музей грошей Нацбанку України

15:03, 27-09-2024

У Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій підготовка економістів здійснюється у місцях професійної сили. Це унікальна можливість отримати практичний досвід та знання від провідних фахівців у різних галузях.

Важливо зазначити, що гроші - це ключове поняття економіки, і розуміння цього аспекту стане основою вашого успіху на професійному шляху.

У вівторок, 24 вересня студенти 1-го та 3-го курсів кафедри Економіки ДУІКТ побували у центрі українського фінансово-грошового всесвіту – Національному банку України!

Захоплива розповідь доктора історичних наук, старшого зберігача фондів Андрія Бойко-Гагаріна в поєднанні з квестами та іншими інтерактивними заходами дозволила студентам особисто відчути дух фінансово-державних перепитій розвитку і становлення державності та економічного підґрунтя.

Зокрема, студенти кафедри Економіки дізналися:

• історію національної валюти та оглянули унікальну колекцію пам’ятних монет незалежної України;
  • історію українського центробанку, а також інформацію про гроші різних історичних епох і країн;
  • у чому полягає сучасна революція у світі економіки та фінансів, як функціонують необанки, що таке сashless economy, яка роль Національного банку у розвитку Fintech та багато іншого.

Таким чином, під час виїзного заняття в Національному банку відбулося дивовижне поєднання теорії та практики, що дозволило студентам спеціальності «Економіка підприємств IT-бізнесу» поглибити свої знання з ключових дисциплін. Зокрема, в практично-прикладному контексті розглядалися питання економічних наук, макроекономіки, а також фінансів, грошей та кредиту.

Особливу увагу приділили сучасним технологіям, таким як Інтернет речей та цифрова економіка, що дозволило студентам побачити реальне застосування теоретичних концепцій у фінансовій сфері, а також зрозуміти, як інноваційні технології впливають на розвиток економіки та фінансових ринків.

Приєднуйтеся до наших соцмереж: