Освіта на всіх вікових етапах життя людини є необхідністю, вона визначає його якість, безпосередньо впливає на збереження і зміцнення здоров'я людини та збільшення тривалості життя. Безумовно, якісна вища освіта є важливою складовою в житті кожного з нас, вона дозволяє рухатися вперед та досягати своєї мети. У сучасному світі вища освіта представляє особливу цінність, вона допомагає отримати хорошу роботу та омріяну посаду, рухаючись по кар’єрних сходах. Якісна вища освіта відкриває нам дорогу у майбутнє, робить нас соціально та інтелектуально розвиненими та дає необхідні знання.
Пріоритетним напрямом наукової діяльності кафедри Менеджменту є підготовка наукових кадрів. На кафедрі ефективно функціонує аспірантура, здійснюється підготовка Докторів філософії за спеціальністю 073 – МЕНЕДЖМЕНТ. Метою докторської програми є розвиток дослідницьких навичок та глибокого розуміння проблем менеджменту та забезпечення підготовки висококваліфікованих фахівців – оригінальних наукових досліджень в сфері менеджменту, які здатні проводити наукові розвідки, генерувати нові наукові знання, формувати теоретико-методологічний базис розвитку менеджменту за викликів та запитів сьогодення. Особливості програми- програма реалізується науковими групами, передбачає застосування широкого кола загальнонаукових i спецiальних аналітичних методів, принципiв і прийомiв наукових дослiджень, з врахуванням сучасного світового досвіду в сфері менеджменту. Наукове керівництво аспірантами здійснюють провідні фахівці кафедри д.е.н., професор Гудзь О.Є., д.е.н., професор Стецюк П.А., д.е.н., професор Зеліско І.М., та д.е.н., доцент Лазоренко Л.В. Тематика дисертаційних досліджень охоплює найбільш актуальні проблеми у сфері менеджменту телекомунікації та інформації: управління інноваційними процесами й інноваційною діяльністю підприємств, управління конкурентоспроможністю та економічною безпекою телекомунікаційних підприємств, організаційно-економічний механізм розвитку підприємництва, проблеми адаптивності підприємств до трансформаційних процесів у національній економіці, інвестиційне забезпеченням інноваційної діяльності підприємств, організаційно-економічне забезпечення технічного переозброєння та модернізації телекомунікаційних підприємств. Доктор філософії з менеджменту здатний розв’язувати комплексні проблеми в галузі професійної та дослідницько-інноваційної діяльності, що передбачає глибоке переосмислення наявних та створення нових цілісних знань та професійної практики у сфері менеджменту, а також. Здатний проводити наукові розвідки, генерувати нові наукові знання, формувати теоретико-методологічний базис розвитку менеджменту за викликів та запитів сьогодення.
Основні напрями професійної діяльності - доктор філософії може керувати діяльністю наукових та науково-дослідницьких груп, здійснювати наукову, науково-дослідницьку, освітньо-наукову та консультаційну діяльність За умов набуття відповідного досвіду може адаптуватися до таких напрямів суміжної професійної діяльності, як: педагогічна.
Перелік компетентностей випускника:
Під час навчання аспіранти оволодівають методами наукового дослідження, складають кандидатські іспити та проводять наукові дослідження за обраним науковим напрямком дисертаційної роботи. На кафедрі також здійснюється підготовка іноземних аспірантів. Успішно та з величезним задоволенням в аспірантурі кафедри Менеджменту навчаються іноземці із Народної республіки Китаю та Республіки Азербайджан, що безпосередньо підтверджує актуальність, високий науковий рівень, популярність та авторитетність освітньої програми підготовки Докторів філософії за спеціальністю 073 – МЕНЕДЖМЕНТ. Навчання у сучасній аспірантурі ДУТ – це справді підготовка майбутніх науковців, аспіранти дуже задоволені змістовим наповненням навчання та доброзичливим ставленням викладацько-професорського складу університету.
Запрошуємо на навчання у найпрестижнійший вуз сьогодення - до аспірантури ДЕРЖАВНОГО УНІВАРСИТЕТУ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ за спеціальністю 073 – Менеджмент.