12-13 травня 2025 року відбулась VІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Реалії та перспективи розбудови правової держави в Україні та світі», співорганізатором якої виступив Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій.
Конференція проводилася Рієцьким університетом у м. Рієка (Хорватія). У конференції взяли участь представники Університету ПАР (Хорватія), Міжуніверситетського центру передового досвіду Жана Моне Опатія (Хорватія), Університету Бабеша-Больяї в Клуж-Напоці (Румунія), Бізнес-школи Національного університету Сінгапуру (Сінгапур), Трнавської архієпархіальної благодійної організації Карітас (Словаччина), Батумського державного університету імені Шота Руставелі (Грузія); E-SCIENCE SPACE (Польща).
Україну представили: Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка, Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій, Центр стратегічних інновацій та прогресивного розвитку, Одеський університет внутрішніх справ, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Державний університет «Житомирська політехніка», Університет Григорія Сковороди в Переяславі тощо.
Загалом участь у конференції взяли понад 250 науковців з 34 закладів вищої освіти України.
Під час заходу учасники мали можливість презентувати свої наукові дослідження, обговорити найновіші тенденції розвитку науки та освіти. Доповіді на конференції представили викладачі кафедри менеджменту ДУІКТ та здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю «Менеджмент» .
Конференція стала майданчиком для дискусій, які охопили різноманітні аспекти функціонування правової держави, зокрема, питання прав людини, євроінтеграції та європейських цінностей, соціально-правові та економічні проблеми, кібербезпеку тощо. У рамках заходу також було проведено панельні дискусії, круглі столи та майстер-класи, що сприяли глибшому розумінню основних викликів, з якими стикається правова та соціально-економічна системи в умовах сучасних суспільно-політичних змін.
Конференція стала підтвердженням важливості міжнародної співпраці у багатьох сферах науки та єднання світової академічної спільноти.