Розвиток телекомунікаційних технологій є чи не найактуальнішим питанням на сьогоднішній день. Висуваються все більші і більші вимоги до високошвидкісного зв'язку та виникає необхідність в більшій кількості спеціалістів в цій сфері діяльності. Безпілотні літальні апарати стають все більш поширеними завдяки їх вартості, що поступово зменшується і таким чином більше користувачів можуть використовувати їх для своїх цілей. Авіаційні спільноти безперервно досліджують експлуатаційні та технічні характеристики безпілотних літальних апаратів, розширюючи представлення цивільної авіації про польоти без пілота та пасажирів. БПЛА використовуються для багатьох цілей, наприклад для слідкування за місцевістю, інвентаризації, пошуково-рятувальних робіт чи навіть доставка малогабаритних вантажів. Особливо перспективним є концепт БПЛА-зв'язку, а саме телекомунікаційної системи, в якій для передачі інформації використовуються автономні дрони, що виконують функцію ретрансляторів.
Відповідно до інноваційного змісту навчання, на кафедрі Мобільних та відеоінформаційних технологій викладаються дисципліни, присвячені безпілотним літальним апаратам та дронам. 24 квітня студенти кафедри мали змогу ознайомитись з складовими та принципами роботи БПЛА на практиці. У них була можливість оглянути реальні моделі БПЛА та освоїти управління дроном. Студентам сподобалось приймати активну участь в проведенні заняття, з чого можна зробити висновок, що дана тема дійсно цікава та є затребуваною для вивчення. На заняттях особлива увага приділяється історії створення БПЛА, їх конструктивним особливостям, областям, в яких вони можуть бути застосовані, та перспективам розвитку.
Отримані знання студенти зможуть використовувати на практиці при майбутній роботі з безпілотними літальними апаратами, наприклад керуванні, технічному обслуговуванні дронів чи іншому їх застосуванню.