Практика студентів, що навчаються за освітніми програмами «Документознавство та інформаційна діяльність», «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю» - невід’ємна складова підготовки фахівців. Такий вид роботи спрямований на закріплення теоретичних знань, набуття й удосконалення практичних навичок та умінь за відповідною спеціальністю. Під час практики в студентів формуються компетентності професійного вміння приймати самостійні рішення в умовах конкретного виробництва, майбутні фахівці оволодівають сучасними методами й формами організації праці зі свого напряму роботи.
Студенти, шо навчаються на кафедрі документознавства та інформаційної діяльності, проходять такі види практик: ознайомлювальна, виробнича, переддипломна.
Місцем проведення практики можуть бути сучасні підприємства різних галузей господарства. У будь-якому випадку бази практики повинні мати у своєму складі фахівців, що виконують роботи відповідного до профілю підготовки студента.
Наприкінці лютого керівник практики, викладач Оксана Шеремета, разом із партнером кафедри - Українським науково-дослідним інститутом архівної справи та документознавства (УНДІАСД) у межах ознайомлювальної практики провели онлайн-лекцію для студентів другого курсу, що навчаються за освітньою програмою «Документознавство та інформаційна діяльність».
Провідні наукові співробітники архіву – Олена Загорецька й Віта Бойко - розповіли студентам про особливості функціонування установи. Так, головна мета діяльності УНДІАСД полягає в дослідженні науково-теоретичних та нормативно-методичних проблем розвитку архівної справи та документознавства й отриманні нових наукових знань для досягнення суспільно корисних результатів у сфері архівної справи та діловодства.
Головними напрямами діяльності кожного зі структурних підрозділів УНДІАСД є:
По завершенню лекції студенти й викладачі – завідувач кафедри Світлана Петькун, професор Михайло Довбищенко, доценти Тетяна Сидоренко та Оксана Шеремета - взяли участь у дискусії. Цікавили питання електронного упорядкування архіву; сучасна організація діловодства та архівного зберігання документів; упровадження типової інструкції з документування управлінської інформації; міжнародне співробітництво та багато інших фахових проблем.
У межах інноваційного змісту навчання, що запроваджений в Університеті, це була доречна й необхідна навчально-прикладного характеру співпраця.