Дуже радий що після закінчення школи знайомі порадили мені цей універ. Я довго вагався, чи варто мені вступати до технічного університету, доки не знайшов спеціальність «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю».
Цей вибір реально врятував мене. Спеціальність доволі гнучка - дозволяє знайти багато варіантів роботи (піарник, офіс-менеджер, помічник керівника, референт, спічрайтер та ін.). Ти вчишся менеджменту, але з використанням IT-технологій, доволі цікаво, чесно кажучи. Тут гарні умови навчання, зручне розташування, гуртожиток в метрах 20-ти від університету.
Також мене дуже привабив той факт, що універ співпрацює з багатьма IT-компаніями, які беруть студентів на практику, тому можна набагато швидше знайти роботу за спеціальністю. Усі чотири року навчання студенти тут вчать англійську, по-моєму, сьогодні це, ну, дуже актуально!
А ще тут класна дружня атмосфера і прикольні викладачі…
Цілком можу рекомендувати цей університет! Мені зайшло!:)
Андрій Андріянець, студент групи АЗД-21
***
Я студентка 2-го курсу Державного університету телекомунікацій Авраменко Ірина. І я, як абітурієнт 2018 року, як ніхто краще, розумію усе те, з чим стикаються випускники середніх закладів освіти. Обираючи університет, я б радила вам розглядати всі ймовірні варіанти, ходити на дні відкритих дверей, адже це – вибір усього життя, про який можна як шкодувати, так і завдячувати долі.
Один із таких варіантів – Державний університет телекомунікацій.
Скажу одразу, ДУТ, на відміну від інших відомих університетів, має лише один корпус, що забезпечує його компактність та зручність, насамперед, для студентів у проведенні занять. Але це саме той випадок, коли на якість освіти та викладання предметів це впливає лише найкращим чином.
Варто також знати, що в університеті представлений інноваційний зміст навчання. Це означає, що університет у всіх можливих напрямках знаходиться у передовому руслі, зокрема:
До складу університету входить чотири інститути, зумовлені чотирма напрямками – Кібербезпека, Телекомунікації, Інформаційні Технології, Менеджмент та підприємництво.
Особисто я навчаюся за спеціальністю 029 «Інформаційна, бібліотечна, та архівна справа» (Інститут менеджменту та підприємництва), спеціалізація «Документознавство та інформаційна діяльність».
І повірте, це зовсім не нудно, як може здаватися на перший погляд. Знаєте, де я проходила ознайомчу практику на 2-му курсі? У ЦНАПі Солом’янської районної в місті Києві адміністрації, і я вдячна ДУТу за можливість спробувати себе на посаді адміністратора (як мінімум!). Державний університет телекомунікацій співпрацює із багатьма компаніями-партнерами, здебільшого – іноземними, що забезпечують студентів робочими місцями після закінчення університету. Упродовж навчання ДУТ дає величезний вибір додаткових курсів та гуртків – як платних, так і безкоштовних, де можна отримати сертифікати, які будуть дуже корисними при влаштуванні на роботу.
Університет надає широкий спектр можливостей реалізації себе та своїх умінь, починаючи від залучення до діяльності у студентській раді до отримання найпрестижнішого робочого місця. Але…
Варто пам’ятати, що все залежить лише від тебе і твоїх старань, університет може допомогти, підштовхнути, скерувати, але головне – за вибір тобою!
Приєднуйся ;-)
Ірина Авраменко, студентка групи ДЗД-21