Навчаючись за освітніми програмами «Документознавство й інформаційна діяльність» й «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю» на кафедрі документознавства та інформаційної діяльності, майбутній фахівець 100% забезпечить себе першим робочим місцем.
Упроваджуючи інноваційний зміст навчання та окреслюючи пріоритети, викладачі, студенти разом із партнерами кафедри визначили, що на сьогодні актуальною постає інформатизація будь-якої діяльності. Таким чином було введено в навчальний процес дисципліну «Сучасні системи управління електронним документообігом» для спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», у межах якої акредитовано дві освітні програми для навчання наших студентів.
Провідні партнери кафедри - це Національний банк України, який є основною базою практик для наших студентів, та Центр комп’ютерних технологій ІнфоПлюс – розробник сучасного програмного забезпечення системи електронного документообігу «АСКОД». У Національному банку України програмне забезпечення «АСКОД» функціонує з 90-х років.
Електронізація багатьох процесів, сервісів та послуг у державному та комерційному секторах перевищила всі сподівання й щоденно підтверджує свою доцільність. Паперове діловодство з його затратним бюджетом (закупівля паперу, обслуговування друкувальної техніки) відходить у минуле.
Що таке електронний документообіг? Це процес обміну документами між установами за допомогою мережі комп’ютерів. Таким чином зникає необхідність вручну розмножувати документи, відстежувати їх переміщення в середині організації, контролювати порядок передавання конфіденційної інформації. На всіх таких ділових паперах ставлять унікальний електронно-цифровий підпис, який не можна підробити. А зберігання документів на захищених серверах унеможливлює факт їх фізичного знищення.
Сьогодні успішно впроваджені системи електронного документообігу у Верховній Раді України, Київській міській державній адміністрації, Генеральній прокуратурі України, усіх обласних державних виконавчих структурах, у банках, більшості приватних організацій.
Партнери кафедри документознавства та інформаційної діяльності на безоплатній основі надали програмне забезпечення «АСКОД», щоб наші студенти вже в стінах університету могли набувати практичних умінь та навичок у сфері електронного документообігу. Згідно з угодами про співпрацю після успішного закінчення навчального курсу наші студенти отримують сертифікати Центру комп’ютерних технологій ІнфоПлюс на підтвердження того, що вони здобули практичні вміння та навички й у подальшій професійній діяльності можуть працювати з системою електронного документообігу «АСКОД».
ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!
Запрошуємо Вас разом з нами здобувати актуальну й дійсно конурентоспроможну спеціальність!