Професійна орієнтація в Державному університеті телекомунікацій – це комплексна система форм, методів та засобів впливу на старшокласників з метою оптимізації їх професійного самовизначення, з урахуванням особистісних характеристик кожного та потреб ринку праці.
Цього тижня викладачі кафедри документознавства та інформаційної діяльності Університету саме з такою профорієнтаційною метою завітали до Державного професійно-технічного навчального закладу «Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва м. Києва». Яким же було наше здивування, коли старшокласники, дізнавшись, який виш ми представляємо, наперебій почали розпитувати про ВСІ спеціальності нашого університету і цікавитися перспективами подальшого працевлаштування. У них, як це часто буває, навіть не виникало питань щодо вартості навчання і проживання – їх цікавило, як можна вступити до одного з найпрестижніших вітчизняних вищих закладів освіти, які предмети ЗНО необхідно для цього скласти.
Спілкування було щирим, невимушеним і… дискусійним, коли почалася розмова про вимоги сучасних ринкових тенденцій та власних індивідуальних можливостей при виборі професії. І незважаючи на те, що вибір професії – це тривалий і непрогнозований процес, коротке опитування майбутніх (віримо, що ДУТівських) абітурієнтів довів, що Державний університет телекомунікацій має в своєму арсеналі найактуальніші та перспективні спеціальності та спеціалізації, затребувані сучасністю.