Гарантією успішного функціонування будь-якої установи чи організації є ефективна діяльність її співробітників та використання новітніх форм і методів роботи. Для якісного задоволення потреб сучасного ринку праці традиційні способи діяльності, у тому числі з інформацією, стають менш результативними. Виникає необхідність впровадження нових систем документаційного управління, побудованих на основі електронного документообігу, сучасне значення якого викликає значний науково-практичний інтерес.
Звичайно, кафедра документознавства та інформаційної діяльності нашого вишу, як науково-навчальний осередок, що готує фахівців документно-комунікаційної сфери, не може знаходитися осторонь нагальних питань, а відтак активно долучається до виявлення основних проблем з метою удосконалення процесу впровадження електронного документообігу.
При кафедрі вже декілька років функціонує лабораторія «Віртуальний офіс», обладнана сучасною офісною технікою та програмним забезпеченням, де студенти мають змогу на практиці удосконалювати вміння та навики з електронного урядування й електронного документообігу та отримати затребувані сьогодні на ринку праці знання й сертифікати щодо володіння системою електронного документообігу «АСКОД» (програмний продукт Центру комп’ютерних технологій InfoPlus).
Протягом цього навчального тижня викладачі кафедри документознавства та інформаційної діяльності за ініціативи завідувача кафедри С.М. Петькун взяли участь у навчально-практичному тренінгові «Система електронного документообігу «АСКОД» – сучасний спосіб підвищення ефективності управління установою» з метою підвищення кваліфікації та ознайомлення з новими тенденціями у розвитку електронного врядування в Україні.