06.02.2017 по 17.02.2017 р. на кафедрі документознавства та інформаційної діяльності Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва, відповідно до навчального плану, студенти 2-го та 3-го курсів, опановуючи фахові дисципліни, такі як: “Діловодство” та “Документознавство”, перейшли до наступного етапу практичного впровадження своїх навичок:
НАВЧАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ, яка проходила в відділах Державного університету телекомунікацій, ознайомились зі специфікою роботи архіву Університету, зокрема допомагали систематизувати документи різних термінів зберігання та упорядковували їх. Ознайомились з будовою каталогу, наприклад з правилами надання реєстраційних індексів документам, що втратили чинність.
Відповідно до плану практики студенти відвідали Музей книги і друкарства України
Музей розташований у давній архітектурній пам’ятці Києво-Печерської лаври — будинку монастирської друкарні, що діяла безперервно з початку ХVІІ століття до початку XX століття (понад 300 років).
У музеї зібрані багаті скарби книжкової культури українського народу (близько 56 тис. одиниць зберігання).
Також, студенти ознайомились з роботою Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського та отримали постійний читацький квиток, який дає право користуватись читальними залами НБУВ та її філій, який оформляється в секторі запису читачів та контролю відвідувань у Головному корпусі Бібліотеки (просп. 40-річчя Жовтня, 3) строком на п’ять років.
ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА студентів є одним із важливих видів навчальної роботи і здійснюється з метою набуття навичок приймати самостійно рішення в реальних виробничих умовах. Вона покликана підготувати майбутніх спеціалістів до реальної практичної роботи, забезпечити належний рівень їхньої професійної підготовки.
Метою практики є вивчення напрямків діяльності та організації роботи установ, де проходить практика: закріплення. поглиблення і розширення знань з теоретичних дисциплін та їх застосування до розв'язання актуальних проблем; одержання навиків проведення конкретних розрахунків, проведення чисельного експерименту; підготовка до майбутньої роботи за спеціальністю.