Вступ 2024: У ДУІКТ 19 липня почався прийом заяв та документів для вступу на навчання!

07:06, 19-07-2024

Шановні абітурієнти!

Сьогодні, 19 липня розпочинається прийом заяв та документів на вступ на навчання в електронній та паперовій формі.

Для того, щоб почати здійснювати свої мрії, випускнику школи потрібно вибрати затребувану на ринку праці професію, яка буде актуальною протягом багатьох років та поступити в університет, який може надати необхідні теоретичні знання та практичні уміння і навики, щоб бути висококваліфікованим спеціалістом та відповідати вимогам роботодавців на ринку праці і завдяки цьому влаштуватись на роботу.

В Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій за пять останніх років кількість спеціальностей затребуваних на ринку праці збільшено з 8 до 24. На сьогодні в університеті відкриті всі затребувані на ринку праці спеціальності в галузі інформаційних технологій, інформаційно-комунікаційних технологій, кібербезпеки та економіки.

В Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій щоденно працює Приймальна комісія, яка з радістю допоможе Вам правильно подати заяву на вступ а також проконсультує з усіх питань, які у Вас виникнуть. Крім цього Ви можете особисто поспілкуватись з кожним з завідувачів кафедр і дізнатись переваги спеціальностей, які Вас зацікавили, щоб зробити обдуманий і зважений вибір для Вашого успішного майбутнього.

Прийом заяв на бюджет та контракт триватиме до 18:00 31 липня. Пізніше додаткові набори заклади зможуть проводити лише на контракт.

Подання заяв відбувається через е-кабінет вступника на сайті.

Увага! Після подання першої заяви жодні дані в е-кабінеті змінити вже буде неможливо, тому варто уважно перевірити, чи все правильно, до початку формування самих заяв.

Загалом до ЗВО можна подати 15 заяв (5 на бюджет та 10 – на контракт).

Для заяв на бюджет потрібно встановити пріоритети від 1 до 5, де 1 – це найбажаніша для вас заява для вступу. Оприлюднення списку вступників, рекомендованих до зарахування на бюджет, відбудеться до 5 серпня.

З докладними інструкціями та особливостями щодо подання заяв можна ознайомитися за посиланням

Будемо раді Вас бачити за адресою:

• м. Київ, вул. Солом'янська 7, Студентський центр.

Консультації за телефонами:

Приймальна комісія працює:

• пн-пт з 08.00 до 17.00

Перелік спеціальностей для вступу на 1 курс

Назва спеціальності

Освітньо-професійна програма

Інженерія програмного забезпечення

Комп’ютерні науки

Комп’ютерна інженерія

Системний аналіз

Кібербезпека та захист інформації

Інформаційні системи та технології