Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
XL
XXL
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Приймальна комісія:
Телефон: (044) 249-25-91,
Телефон: (066) 227-46-60
Відділ документаційно-інформаційного забезпечення та контролю
Телефон / факс: (044) 249-25-12
Відділ медіакомунікацій
Телефон: (099) 109-41-23
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
  
Укр.
 
      
           Пошук    
  
Укр.
 

Кафедра Публічного управління та адміністрування

Кафедра Публічного управління та адміністрування

Кафедра Англійської мови
Кафедра Безпеки життєдіяльності та фізичного виховання
Кафедра Вищої математики, математичного моделювання та фізики
Кафедра Документознавства та інформаційної діяльності
Кафедра Економіки
Кафедра Інженерії програмного забезпечення
Кафедра Інтернет-технологій
Кафедра Інформаційних систем та технологій
Кафедра Комп'ютерної інженерії
Кафедра Комп'ютерних наук
Кафедра Маркетингу
Кафедра Менеджменту
Кафедра Мобільних та відеоінформаційних технологій
Кафедра Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності
Кафедра Робототехніки та технічних систем
Кафедра Систем та технологій кібербезпеки
Кафедра Технічних систем кіберзахисту
Кафедра Телекомунікаційних систем та мереж
Кафедра Технологій цифрового розвитку
Кафедра Української мови
Кафедра Управління кібербезпекою та захистом інформації
Кафедра Штучного інтелекту
 
 
Про спеціальність
Про спеціальність
 
 
Науково-педагогічний склад
Науково-педагогічний склад
 
 
Освітні програми
Освітні програми
 
 
Діяльність кафедри
Діяльність кафедри
 
 
Матеріальна база
Матеріальна база
 
 
Партнери кафедри
Партнери кафедри
 
 
Відгуки випускників
Відгуки випускників
 
 
Відгуки роботодавців
Відгуки роботодавців

 

Чому обрати спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування»:

Публічне управління та адміністрування  - це діяльність, яка пов‘язана з вирішенням стратегічних завдань державних органів, підприємств, установ, організацій з урахуванням комплексу зовнішніх і внутрішніх факторів впливу і тенденцій розвитку в конкурентному середовищі, а також в певній галузі суспільного виробництва і держави в цілому.

  • Відкрити світ можливостей: займайтеся політикою, розробляйте ефективні соціальні програми, керуйте великими проєктами, працюйте над реформами в державі ˗ ваша кар'єра може бути справді різноманітною!
  • Стати лідером змін: навчання розвиває критичне мислення, аналітичні здібності та навички управління, щоб ви могли запроваджувати інновації та покращувати життя людей.
  • Впливати та змінювати світ: ваша робота буде спрямована на вирішення актуальних соціальних проблем, формування державної політики та забезпечення добробуту громадян.
  • Набувати практичних навичок: теоретичні знання доповнюватимете практичним досвідом, стажуваннями та роботою над реальними проєктами.

Спеціальність «Публічне управління та адміністрування» охоплює широкий спектр наукових досліджень і практичних аспектів, що спрямовані на ефективне управління державними та суспільними процесами. Системний підхід до вивчення цієї галузі дозволяє досліджувати взаємозв'язок між теорією та практикою, інтегруючи інноваційні методи в управлінську діяльність.

 

Про кафедру

Навчання на кафедрі Публічного управління і адміністрування відкриває перед студентами унікальні можливості для реалізації себе як лідера, здатного змінювати суспільство на краще. Найважливіша мета цієї освітньої програми полягає в тому, щоб підготувати висококваліфікованих фахівців, які зможуть ефективно вирішувати актуальні проблеми сучасного суспільства, впроваджувати інновації у сфері державного управління та забезпечувати стабільний розвиток громади, регіону чи навіть країни.

Спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування» — ідеальний вибір для амбітних і цілеспрямованих студентів, які прагнуть:

  • Отримати глибокі знання у сфері управління, економіки, права та комунікацій;
  • Розвинути навички стратегічного мислення, кризового менеджменту та командного лідерства;
  • Впливати на формування політики, брати участь у реформах та впроваджувати зміни.

Наші студенти не лише навчаються основ теорії, а й беруть участь у реальних проєктах, стажуваннях у провідних організаціях та майстер-класах від експертів у сфері державного управління. Це дозволяє одразу застосовувати набуті знання на практиці.

 

Випускники спеціальності «Публічне управління та адміністрування» мають широкий спектр можливостей для працевлаштування як в Україні, так і в міжнародних організаціях. Їх професійні навички дозволяють займатися управлінською діяльністю в органах державної влади, місцевого самоврядування, громадських організаціях, міжнародних установах та в приватному секторі, зокрема в сферах, що потребують знань у питаннях державного управління, стратегічного планування та антикризового менеджменту.

Випускники можуть працювати в таких установах як:

  • Міністерства та відомства України — на державних посадах в управлінських структурах, здійснення моніторингу державної політики, адміністрування на рівні центральної влади.
  • Органи місцевого самоврядування — робота в обласних, районних адміністраціях, міських радах для впровадження реформ, управління розвитком територіальних громад.
  • Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) — обслуговування населення, координація надання адміністративних послуг.
  • Громадські організації, фонди, неурядові організації (НУО) — управлінські та аналітичні посади, розробка і реалізація соціальних та екологічних проєктів, робота з міжнародними партнерами в рамках фінансування соціальних програм.
  • Благодійні організації — управлінці для створення, розробки та координації благодійних програм.
  • Фонди, організації з питань прав людини та демократії — допомога в організації, реалізації, моніторингу правових реформ.
  • Університети та академічні інститути — викладацька діяльність, наукові дослідження в галузі публічного управління та адміністрування, розробка нових підходів до управлінських процесів.
  • Аналітичні центри — дослідження в сфері публічного управління, моніторинг ефективності урядових ініціатив, розробка політик.
  • Позиції в структурах ООН — управлінські та аналітичні посади, розробка стратегій, моніторинг впровадження міжнародних ініціатив у галузі сталого розвитку, прав людини, екології.
  • Програми ООН — робота в рамках програм розвитку, охорони здоров’я, гендерної рівності, гуманітарної допомоги, миротворчих ініціатив.
  • Європейська комісія — на керівних посадах у секторах соціальної політики, економіки, екології. Впровадження стратегічних політик на рівні ЄС.
  • Європейський парламент — науково-аналітичні дослідження в рамках законодавчих ініціатив, розробка політик для розвитку держав-членів ЄС.
  • Агенції ЄС — координація міжурядових проєктів, робота в напрямках безпеки, прав людини, економічного розвитку, стабільності.
  • Світовий банк та Міжнародний валютний фонд (МВФ)
  • Експерти з публічної політики — участь у розробці і впровадженні економічних та соціальних реформ в країнах, що розвиваються.
  • Консультанти з управлінських реформ — допомога в реалізації проєктів реформування публічного сектору в різних країнах.
  • Міжнародні неурядові організації та фонди — управлінські та технічні спеціалісти для підтримки проєктів в галузі розвитку, екології, прав людини, демократії.
  • Міжнародні аналітичні та дослідницькі центри — аналіз ефективності державного управління, розробка рекомендацій для урядів та міжнародних організацій.

 

Контактна інформація

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Україна, 03110, м. Київ,
вул. Соломянська, 7, каб. 502

Світлана ПЕТЬКУН  – завідувач кафедри публічного управління та адміністрування

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись



Натискаючи на кнопку "Отримати консультацію", ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності.

Переглядів: 613