Топ сучасних онлайн словників для вивчення іноземної мови

13:11, 07-11-2020

Невід’ємною частиною вивчення іноземної мови є поповнення словникового запасу. Згідно з встановленими вимогами студенти нашого університету повинні вміти отримувати професійно цінну інформацію з автентичних джерел. Можна вчити слова за допомогою картинок,  вгадувати  сенс із контексту, але так чи інакше ми завжди повертаємось до словників. Хочемо запропонувати список онлайн словників з чудовими бонусами для вивчення англійської!

Cambridge Dictionary www.dictionary.cambridge.com – один з основних словників для тих, хто вивчає англійську мову. Має дуже корисні особливості:

• можливість створити свій обліковий запис і поповнити свій словник галузевих термінів;
  • британська і американська вимова;
  • транскрипція з багатьох джерел;
  • розділ граматики;
  • різні частини мови.
    ​​​​​​​

Collins Dictionary www.collinsdictionary.com - у цього словника дійсно цілий ряд  особливостей:

• відео вимова слова;
  • ілюстрація до слова;
  • розділ граматики;
  • значення слова в британській та американській версії;
    ​​​​​​​

Oxford Dictionary of English www.oxfordlearnersdictionaries.com  - класичний Оксфордський словник. Тлумачення короткі, проте складні.

• тезаурус;
  • пояснення слова з прикладами з реальних статей, книг і тд.;
  • синоніми до кожного значення слова;
  • можна прослухати вимову.

Visuwords www.visuwords.com - графічний тлумачний словник.

• Кожна частина мови виділена окремим кольором;
  • Можливість побачити як утворити однокореневі слова з одного слова.
  • Діаграми реалізуються за допомогою  Adobe Flash і нагадують нейронну мережу.

Macmillan Dictionary www.macmillandictionary.com  - досить лаконічний і зрозумілий словник.

• синоніми;
  • можна клікнути на будь-яке слово в поясненні;
  • різні частини мови;
  • словосполучення і вислови;
  • використання слова чи вислову в реченні;
  • можна прослухати вимову.

Dictionary.com Dictionary.com - мабуть, найпопулярніший словник серед англомовного населення планети.

• визначення слова;
  • походження слова;
  • ідіоми і вислови;
  • можна прослухати вимову.

Urban Dictionary  www.urbandictionary.com - сленговий перекладач, який має вікові обмеження 16+. Пояснення слів пишеться користувачами.

• пояснення простою мовою;
  • сленгові слова;
  • безліч перекладів;
  • можливість оцінити пояснення слова;
  • можна прослухати вимову.

Тепер у Вас в арсеналі є сім словників на всі випадки життя. Залежно від рівня, користуйтесь різними та отримуйте професійно цінну інформацію з автентичних джерел, що сприятиме готовності до подальшої самоосвіти в галузі володіння іноземною мовою. З часом у Вас з’явиться свій фаворит серед словників і свої способи використання та застосування лексичного матеріалу професійної та загальної тематики.

Успішного опанування іноземної мови!

Науково-методичне повідомлення підготувала
ст. викладач кафедри іноземних мов Ніколаєва А.А.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси