Міжнародне партнерство кафедри іноземних мов

10:09, 20-11-2018

9-10 листопада 2018 року проходив 2nd Forum for ELT Professionals під патронатом науково-освітнього центру Пірсон (Велика Британія) в Конгресс-центрі Киівського національного торговельно-економічного університету.

Конференція проходила під гаслом “Разом ми створюємо світ навчання“.

Викладачі кафедри іноземних мов прийняли участь в роботі конференції, де обговорювались важливі питання новітніх технологій навчання, міжнародних кваліфікацій, професійного розвитку.

Основною метою конференції було визначення шляхів: як навчати англійській мові та як вивчати англійську мову, що реально необхідно в сучасному глобальному світі.

Свої можливості представили 3 науково-освітні компанії. “Пірсон“, найбільша міжнародна освітня компанія, має представництво у 75 країнах світу. Компанія “Дінтернал Едьюкейшн“, у якості ексклюзивного дистріб`ютора центру “Пірсон“ в Україні, працює тут більш ніж 20 років. Міжнародний екзамінаційний центр ILAC надає можливість підтвердити рівень володіння англійською мовою та отримати міжнародні сертифікати з англійською мови. Ці міжнародні компанії відкривають шляхи до навчання в авторитетних закладах Европи, гідного працевлаштування в Україні та за кордоном, вільного володіння англійською мовою і надають підтримку та підвищення кваліфікації викладачам  англійської мови в нових умовах організації учбового процесу.

Досвідчені викладачі з різних країн світу (Великобританії, Німеччині, Угорщини, України) поділились своїми досягненнями та професійним досвідом у світі викладання англійської мови, підходом до вимог, що до рівня знань та вмінь, продемонстрували відео та схеми, що стимулюють студентів до обговорювання тем та критичного мислення.

Компанія “Пірсон“, одна з світових лідерів галузевої освіти, пропонує досвід та підтримку у виборі та використанні автентичних англомовних навчальних матеріалів. Кафедра іноземних мов скористалася такою нагодою та використовує підручники “Пірсон“ на заняттях з англійської мови на першому та другому курсі бакалаврата, що забеспечує “занурення” студентів в англомовне середовище. Це дає студентам можливість практикувати свою англійську мову у будь-який час онлайн.

Конференція завершилась приємним сюрпризом для участників. Джаз концерт підняв настрій і зробив цю конференцію такою, що запам`ятовується.

За підтримки міжнародних методистів вікладачи кафедри іноземних мов підвищили свою фахову кваліфікацію, оцінили методи інновацій у викладанні англійської мови та її навчанні, підтримали співробітництво з вищими навчальними закладами для організації ефективної мовної освіти, ознайомились з новими підходами у викладанні англійської мови.

Важливість проведення конференції такого рівня підтверджує той факт, що навчання – це передовий крок сучасної людини у майбутнє.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси