На скільки важлива англійська мова на старті кар’єри для студента нашого університету? Частина 1

10:46, 01-11-2018

В нашому університеті в рамках впровадження інноваційного змісту навчання проводиться поглиблене навчання англійської мови, що забезпечує нашому студенту вільне володіння галузевою (технічною) англійською мовою і засвоєння в межах міжнародного мовного рівня В2, і саме англійська мова, по закінченню університету, стане  дуже хорошим плюсом у резюме!

В першу чергу вона потрібна для можливості кар’єрного росту. Більшість IT-компаній тим чи іншим чином співпрацюють із людьми із закордону, тому  варто володіти англійською, щоб піднятися на щабель вище у кар’єрі.

ЧАСТИНА 1

Як краще вчити?

Освоюємо ази:

• абетку
  • перші слова
  • як утворюються речення
  • мінімальна граматика: 3 часи у простих формах (минулий, теперішній і майбутній), особи

Все це можна дуже класно освоїти на суперовому навчальному безкоштовному онлайн ресурсі: LinguaLeo.

Далі продовжуємо шлях в сторону галузевої (технічної) англійської: терміни, що будуть використовуватися безпосередньо в сфері ІТ.

Беремо необхідну нам навчальну літературу англійською мовою, і освоюємо.

Втягуємо в себе як в губку словниковий запас технічних  термінів зі словником в руках (http://translate.google.com). Спочатку буде важко, проте з кожною наступною сторінкою ваша перемога буде ближчою! Головне терпіння.

Таким чином, навчаємось читати та писати англійською. Після такого ви не лише читатимете мейли від англомовних клієнтів та друзів, а й зможете на них відповідати.

Наступний етап – це сприйняття мови на слух та розмовна мова.

Тут можуть виникати проблеми, але на допомогу прийдуть курси. Головне – бути вмотивованим, проявляти ініціативу, і за кілька місяців ви й самі не зауважите, як вже опинитеся серед Upper Intermidiate студентів.

Для швидшого освоєння мови, особливо сприйняття англійської на слух та розмовної частини, важливо повністю “зануритись в атмосферу”. Щоденно займатися мовою. Слухати музику англійською, переглядати фільми та серіали, записати собі подкасти для початківців на плеєр і слухати в транспорті на роботу, виконувати вправи з навчальних матеріалів, щоденно!

Ось непоганий ресурс з подкастами для початківців https://www.englishlistening.com/

Бажаємо успіхів!

(далі буде продовження: частини 2 та 3)

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси